تصویری روند در سال 2018

[ad_1]

به عنوان بازاریابان پیدا کردن راه های مبتکرانه برای جذب مخاطبان تصویری همچنان به معنی بخشی از استراتژیک گفتگو. ساختمان ارتباط خود را با مشتریان و ذینفعان روایت داستان یا نام تجاری خود را برجسته USP خود را در یک بازار شلوغ در محل – ویدئوها می تواند انجام شگفتی برای سرمایه گذاری خود را!

آیا می دانید بیش از 50 درصد از متخصصان بازاریابی در سراسر جهان نام فیلم به عنوان نوع محتوا با بهترین ROI? و این تعداد در حال افزایش است با تشکر از اثربخشی ویدئوها و توانایی خود را برای گرفتن چشم.

با افزایش پهنای باند اینترنت مقرون به صرفه تصویری از فن آوری های در دست و امن توزیع سیستم عامل 2018 وعده داده می شود یک سرگرم کننده پر سال برای فیلم!

بیایید نگاهی به برخی از فیلم روند که مطمئن شوید که برای گرفتن تا در ماه های آینده:

سن زنده ویدئوها

فیلم های زنده هستند و در اینجا به ماندن بگیرید با تشکر بهتر اتصال به اینترنت, افزایش نفوذ تلفن همراه و آسان به استفاده از ابزار و برنامه های. فیلم های زنده می تواند کمک به شرکت های رسیدن به نزدیک و شخصی با مخاطبان هدف خود را. زنده ویدئوها می توانید یک رویداد جهانی اضافی بدون هزینه های توزیع. فیلم های زنده نیز می تواند کمک به شما کسب درآمد. آمار نشان می دهد حدود 45 درصد از ویدئو زندگی می کنند مخاطبان آماده به پرداخت به صورت زنده منحصر به فرد بر روی تقاضا ویدئوها اگر آن را مناسب منافع آنها است.

جریان میزبان تجزیه و تحلیل و جریان بیشتر

آن را بسیار در مورد چیدن ارزان ترین و یا محبوب ترین زنده جریان ویدئو پلت فرم, اما یکی که دارای بیشترین ویژگی های است که شما به نفع کسب و کار شما. موثر ترین و راحت ترین سیستم عامل خواهد بود فراگیر اجازه می دهد تا شما را به پخش, میزبان, قراردادن, کسب درآمد از جستجو و تجزیه و تحلیل محتوای ویدئویی در حالی که دادن به شما کنترل کامل بر محتوای خود را. با جریان ویدئو نرم افزار و سیستم عامل آنلاین رقابت برای گرفتن توجه خود را – شما در یک زمان هیجان انگیز پیش رو!

واقعیت مجازی ممکن است به زودی تبدیل به واقعیت

واقعیت مجازی است که هنوز هم یک قلمرو ناشناخته. آن را سرگرم کننده تر از کسب و کار! با مقرون به صرفه هدست فراهم می کند که شما یک 360 درجه دسترسی به یک 3d مجازی جهان در سال پیش رو به وعده های هیجان انگیز برای بازاریابان به اندازه کافی شجاع به استفاده از این فن آوری به ایجاد همهجانبه و تعاملی مشتری رابط. ما پین امید ما در بزرگ استراتژی های بازاریابی در سال 2018 طراحی شده در اطراف VR.

هولوگرام برای بازاریابی ؟ بله این اتفاق می افتد

ما شیفته هولوگرام هنگامی که فن آوری به استفاده از. هنرمندان به آسانی آن را برداشت تا به عنوان یک جایگزین متوسط به بوم. اما آن را هنوز به طور کامل مورد استفاده به عنوان یک ارتباط موثر متوسط به خصوص با توجه به این دلهره آور فن آوری در اینجا. هولوگرافی ویدئوها با این حال ارائه بسیار زیاد دامنه برای چند محل تله حضور طریق 3D واقع بینانه تصاویر از سخنرانان و محصولات است. را تا سال 2018 به ما ارائه, ارتباطات, استراتژی های بافته شده در اطراف هولوگرافی تصاویر و فیلم ها ؟ بیایید نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند!

تصویری نقشه برداری در حال تغییر تجربه مشتری

یک ابزار عالی برای بازاریابی تجربی – شوق برای تصویری برداری وعده یک روند صعودی در سال های آینده. فن آوری مقرون به صرفه است و فراهم می کند دامنه برای شرکت های برای رسیدن به یک هدف بزرگتر مخاطبان بسیار ارزان. با استفاده از در دسترس سطوح مسطح مانند ساختمانها یا بناهای 3D بینی می توانید دریافت پیام حق در سراسر کاملا تحت. آن را بزرگتر از زندگی پیش بینی مطمئن شوید که مردم از دست ندهید در پیام خود را.

بعدی سطح شخصی با فیلم

یک راه عالی برای شکستن و باز کردن صندوق و ایجاد یک تاثیر واقعی این است که به سفارشی کردن ویدئوها برای مخاطبان خود را. با Facebook پیشرو راه شخصی, ویدئوها چیزی است که مخاطبان خود را ممکن است از شما انتظار برای ارائه به عنوان به خوبی. از پیام های ضبط شده را برای مشتریان خود به مبین فیلم با خدمات خاص و حتی ساده تر ‘تولد’ – مطمئن شوید که استراتژی های ارتباطی خود را نه با هدف بیچهره جمعیت! با تشکر از یادگیری ماشین شخصی و جاسازی شده در جستجوی کاملا اصلی برای فیلم های خود را در حال حاضر.

کاربران / مشتری در حال تبدیل شدن به ناشران محتوا

تعهد ایجاد ویدئوها است به سرعت تغییر از تولید به کاربران. فیلم ها راحت تر از همیشه برای ایجاد با تشکر از سرعت پیشرفت فن آوری های تلفن همراه. از این رو علامت های تجاری در حال تبدیل شدن به مخاطبان خود را برای به اشتراک گذاشتن محصولات و خدمات خود را به جای گر چه هنر خود را در ارتباط است. با توجه به دهانه انداختن به شدت از محتوای تولید شده توسط کاربر است یک راه عالی برای نگه داشتن مخاطبان درگیر در کمپین های بازاریابی. تمرکز بر روی ساختمان تجارب و اتصالات. از منفعل گیرنده از پیام های خود را مخاطب فعال سازندگان ارزش برای نام تجاری خود را.

تصویری است که در راه خود را به حاکم بازاریابی دیجیتال

بیشتر مصرف کنندگان و مشتریان در حال تعامل با ویدئوها امروز از همیشه قبل از. بازاریابی یک استراتژی قدرتمند برای ترویج نام تجاری و رشد کسب و کار شما آنلاین.فیلم های مفید در ساختمان نامزدی تأثیر نتایج مثل کلیک کنید throughs, سهام, نسل سرب, و فروش. 55 درصد از ترافیک آنلاین تماشای فیلم در هر روز است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.