تصویری مفاهیم بازاریابی – چند امکانات!

[ad_1]

بازاریابی ویدئو در حال تبدیل شدن به محبوب به دلیل ظهور با سرعت بالا

پهنای باند اتصال به اینترنت به راحتی در دسترس در انتهای سمت کاربر. وجود دارد

بسیاری از راه های اثبات شده برای استفاده از ویدئو در بازاریابی آنلاین با نتایج موفقیت آمیز.

1) تظاهرات محصول

این نوع از فیلم ها نشان می دهد زندگی می کنند, تظاهرات محصول در حال استفاده توسط یک

شخص واقعی است. برای مثال یک تولید کننده از یک ماشین چمن زنی چمن نشان می دهد نسخه ی نمایشی از یک

فرد با استفاده از یک چمن زن با تمام این مزایا و ویژگی های استفاده می شود.

2) اسلاید را نشان می دهد

یک فیلم می تواند یک نمایش اسلاید از یک ارائه با صدای تفسیر در این زمینه به شرح نقاط در اسلاید نشان می دهد. نمایش اسلاید را می توان تلفیقی از نقاط گلوله و فرد صحبت کردن در این ویدئو به شما توضیح نکات اصلی در این اسلاید به توضیح تمامی مراحل را با جزئیات بیشتر.

3) آلبوم عکس

درست مانند یک نمایش اسلاید در بالا ذکر شد یک نمایش اسلاید از عکس های شخصی خود را از حوادث و یا حتی کسب و کار و رویدادها را می توان وارد شده به یک ویدیو با نوشتن شرح تصاویر و در پایین. شما می توانید تبدیل عکس ها خود را در آخرین سفر اروپا به یک آلبوم عکس با نوشتن شرح تصاویر و در پایین.

4) رویداد مهم

یک ویدیو که نشان می دهد ضبط یک رویداد مانند یک محصول, راه اندازی, جشن تولد convocations نیز محبوب است. چنین نوع از ویدئو نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد قبل از این رویداد برای ساخت کنجکاوی برای رویداد اصلی به طوری که رویداد اصلی تبدیل به یک موفقیت بزرگ.

5) بازاریابی اجتماعی ویدئوها

چنین نوع از فیلم ها را می توان ایجاد شده برای ایجاد آگاهی در میان بینندگان در مورد مسئولیت های اجتماعی مانند قوانین راهنمایی و رانندگی HIV و بهداشت و غیره بسیاری از بار چنین نوع از فیلم در حال ایجاد شده توسط نهادهای دولتی. اما شرکت هایی هستند که به بازاریابی اجتماعی می توانند با استفاده از ویدئو بسیار موثر برای ایجاد آگاهی نام تجاری.

به غیر از این وجود دارد بسیاری از راه های خلاق برای استفاده از ویدئو. من سعی کردم به ذکر چند فرصت برای مشتعل کردن آب های خلاقانه خود را.

کپی رایت Shrinivas Vaidya

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *