تصویر خوب و انتخاب یک بخش ضروری از جستجوگرها موثر

[ad_1]

تصاویر همیشه ذکر شده به عنوان قدرتمند SEO دستگاه اما هر از موتورهای جستجو بهینه سازی حرفه ای را به شما بگویم که امروز, تصاویر, مهم تر از آنها که تا کنون بوده است.

اگر شما صاحب یک وب سایت و یا ایجاد محتوای اینترنت از هر نوع شما می دانید و درک کامل اهمیت تصاویر. تصاویر نه تنها تصاویر آنها می تواند کمک به شما در جلب توجه بیننده یا کاربر و آنها دستگاه های بسیار عالی برای ساخت و ساز به رسمیت شناختن نام تجاری و وفاداری به نام تجاری.

اما از نظر سئو تصاویر نیز می تواند قدرتمند باشد.

اجازه دهید's نگاهی به تصاویر در بیشتر ویژگی های جزئیات از دیدگاه کسانی که کمی عنکبوت موتور جستجو.

به یک عنکبوت تصاویر خود را نگاه مانند یک خالی غیر از سیاه چاله است. که's تمام.

عنکبوت می't دیدن حیله گر راه شما ترتیب محصولات ما و یا شاد و چهره های خندان از مشتریان و یا کارکنان. آنها می't دیدن با کیفیت عالی تصویر و آنها قطعا می't بگویید که آیا یک تصویر شده است به خوبی انتخاب شده یا نه.

عنکبوت فقط می توانید ببینید تصاویر خود را اگر شما به آنها بگویید ، و شما این کار را با اضافه کردن راست برچسب ها توصیف و برچسب. به محض این که شما این کار را برای هر تصویر شما پست سه چیز اتفاق می افتد:

1. تصاویر خود را قابل تبدیل به عنکبوت و آنها عبارتند از آنها را به عنوان بخشی از مطالب خود را.

2. تصاویر خود را گنجانده شده در تصویر گوگل پایگاه داده و تمام این تصاویر ذکر شده با لینک مستقیم به وب سایت از آنها آمد – لینک به بهشت!

3. شما در حال اضافه کردن اضافی و کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و نام تجاری خود را به هر صفحه از مطالب بدون شکستن هر گونه قوانین SEO و یا بیش از چاشنی.

برچسب زدن و برچسب زدن به هر یک از تصاویر خود را, شما در حال اضافه کردن تعداد کلمات کلیدی و عبارات و بک لینک شما اضافه کردن به هر صفحه وب سایت رسانه های اجتماعی پست و مقاله یا خبر.

بنابراین برای مثال اگر شما یک خرده فروش آنلاین و فروش شما 250 محصولات مختلف شما می توانید اضافه کردن عناوین مهم, کلمات کلیدی و عبارات 250 بار بدون هر کسی از موتورهای جستجو ناراحت شدن با شما. تصاویر به طور خودکار تبدیل به لینک زمانی که آنها در حال ذکر شده در گوگل نتایج جستجوی تصویر چرا که آنها همیشه منجر به مبدا است که وب سایت خود را.

در رسانه های اجتماعی آنها همچنین برچسب و فورا قابل شناسایی به عنوان مال شما. اگر کاربران به اشتراک گذاری تصاویر خود را که دیدن آنها می تواند تصویر شما بود. در Pinterest زمانی که شما پست تصاویر شما می توانید اضافه کردن یک لینک بیش از حد.

و همان درست است برای فیلم. و برای موسیقی! فقط انجام برخی از جستجوها در گوگل در حال حاضر برای تمام این رسانه های مختلف و شما ببینید که دقیقا چه چیزی برای اضافه کردن به شما برای اطمینان از آنها ذکر شده و قابل جستجو است. زمان بیشتری مطالب خود را در دسترس و قابل جستجو در گوگل بیشتر از آن است که به احتمال زیاد یافت می شود و دیده می شود. و همه طبیعی است که باعث ایجاد ترافیک است که برجستگی های شما در رتبه بندی.

این همه برای تلفن های موبایل بسیار ساده آن را ندارد ؟ آن را تقریبا به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. اما این درست است و آن کار می کند. شما نگاه کنید در هر وب سایت و بررسی تصاویر خود را. آنها تمام برچسب? شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از سایت ها وجود دارد با تصاویری که برچسب نیست.

Don't دست در چنین آسان و رایگان راه را برای افزایش سطح, جستجوگرها دوستانه, بسیار جستجو متن در وب سایت شما و صفحات رسانه های اجتماعی. در عوض آمریکا با استفاده از تصاویر فوق العاده و سپس مطمئن شوید که کاربران و عنکبوت می توانید آنها را پیدا کنید. آن را به منظور جلب ترافیک به سایت خود را به عنوان به خوبی به خصوص اگر این تصاویر برای محصولات یا خدمات شما فروش است. Don't دست کم گرفتن قدرت از یک عکس برای نشان دادن کسب و کار شما و برای افزایش رتبه بندی خود را.

[ad_2]

Source by Anoop K Krishnan

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *