تعامل اجتماعی در عصر اینترنت

[ad_1]

در حالی که جهانی messaging امکانات در دسترس ساخته شده توسط پست الکترونیکی و دسترسی به اینترنت می تواند ما را در ارتباط با انسان دیگر در سراسر جهان بسیاری از ما در حال پیدا کردن خود را در سمت چپ احساس تنهایی و جدا شده با عجله و اختصار از مبادلات الکترونیکی.

علاوه بر این گمنامی چت و ایمیل گروه می تواند منجر به تمایل به زینت دادن حقیقت و یا حتی اختراع یک هویت های مختلف در دسترس نباشد با بسیاری از chatters در سراسر جهان دوباره اختراع خود را از درآمد خود به خود آمار حیاتی ، در برخی از موارد تفاوت بین اختراع اینترنت افراد و واقعی در حقیقت یک فرد می تواند منجر به ناخواسته خودپنداره و مسائل اجتماعی بیشتر خروج به اینترنت تصویر می کشد از واقعیت اجتماعی به یک جدا شده عالم از صفحه کلید و صفحه نمایش و دلخواه خود.

واقعی

پل دریافت یک پیام از یک دوست گفت: “how r u?” او با داشتن یک روز بد او را نگران پدرش و او تاکید کرد در محل کار, اما آنچه می تواند او واقعا می گویند که بر روی صفحه کلید تلفن همراه? چقدر بیشتر حمایت و حفظ خواهد که همان پیام بود اگر آن را به حال شده است در صحبت با او به طور مستقیم با یک گرم و علاقه مند تن صدا?

همه بیش از حد اغلب ما در حال اجرا هستند در اطراف “درخواست” بدون پرسیدن. ما ممکن است بپرسید چگونه آنها از بحث فنی است و در عین حال پرس و جو هیچ عمق بیشتر و یا ارزش تر از اولیه “سلام” و به ناچار استناد پیش بینی مختصر و پاسخ استاندارد… “خوب”. آن خواهد بود نادر به شنیدن حقیقت “من تاکید دارم” یا “من گربه مرده” یا “من خشمگین سردرد” و در عین حال بسیاری از ما در حال قدم زدن در اطراف فقط از جان گذشته نشان می دهد که حقیقت و بیان احساسات ما را به مایل گوش دیگر زندگی انسان است.

یک خط تیره از بهره واقعی می تواند یک تونیک

ما سریع در شیوه زندگی و سرگرمی انتخاب ترک ما را از تماس با خودمان و با هر یک از دیگر. ما بدترین بازیکن میدان در مقابل تلویزیون در پایان روز, ما ملاقات با دوستان و سپس رفتن به یک محل است که یا بیش از حد با صدای بلند به گوش هر یک از دیگر و یا بیش از حد تیره برای دیدن هر یک از دیگر. همه بیش از حد اغلب ما خودمان را نشسته در کنار یک دوست اما با در نظر گرفتن بهره در چهره مردم ما هرگز در دیدار با برخی از داستانی روبرو می شوند در یک سینما روی صفحه نمایش.

برای زندگی واقعا زندگی در احساس زنده و پر جنب و جوش ما نیاز به دوباره فعال روح انسان علاقه ما نیاز به درگیر شدن در فرایند زندگی در جزئیات زندگی دیگران و ما باید به دنبال اجتماعی پادزهرها به صمیمی و در عین حال بی معنی روابط ما با تلویزیون و گوشی های تلفن همراه.

انسان سرمایه گذاری انسانی را برمی گرداند

توجه سرمایه گذاری شده است. گوش دادن خودروی و تبادل هستند فعال ارزهای واقعی تعامل انسان و چنین سرمایه گذاری به ارمغان می آورد سریع بی بها می گرداند. اجتماعی راضی انسان است که می تواند به مقابله با خواسته های سریع ء زندگی بدون احساس است که آن را ممکن است آنها را بشویید دور.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *