تفکر مستقل و همکاری

[ad_1]

آن را یک منطقه خاکستری بین این دو و آن را مجموعه ای از مهارت های به تعادل آنها را (حداقل به عنوان آن مربوط به توسعه یک محصول جدید). در ذهن من و من فکر می کنم ذهن بسیاری از خارج وجود دارد, ایده نگه داشتن مطلق پنهان کاری است که باید در مراحل اولیه از اختراع روند. پس از همه, هنگامی که جهان بزرگترین ایده جدید وارد ذهن شما کاملا وحشت زده که کسی با شما قادر به rip کردن. این چیزی است که شما اغلب می شنوید درست است ؟ به نظر می رسد شما بیشتر از شنیدن عظیم نقض و پرونده های حقوقی (و مرتبط با شهرک) از داستان اختراعات که در واقع موفق می شوند. از آن آسان است برای دیدن که در آن یک مخترعان طرز فکر یکی از پارانویا. شما تقریبا شروع و اعتقاد داشتند که مردم در حال حاضر نزدیک به خود بهبود می یابد تلاش برای سرقت ایده های خود را. من فکر نمی کنم این واقعیت است. در حالی که وجود دارد کاملا کلاهبرداران در خارج وجود دارد (و شما رو به نگه داشتن چشم خود را برای آنها) من باور دارم که اکثریت قریب به اتفاق کاملا کمی بیشتر بر روی ایده های خود را بیش از شما فکر می کنم آنها. آنها حتی ممکن است به طور کامل در هیئت مدیره با چشم انداز خود را هنوز رتبهدهی نشده است. که چه چیزی باعث این تفکر مستقل مرحله ،

آنها افکار خود را. و گاهی اوقات آنها می تواند کاملا پیچیده است. شما بدیهی است که راه جلوتر از دیگران هستند چرا که آنها افکار خود را. به عنوان طولانی به عنوان شما نمی داشتم همه چیز را که شما وارد ذهن شما رو یک مزیت است. این چیزی است; هر چند شما نمی توانید با موفقیت تجاری مالکیت فکری خود را بدون باز کردن درب های خود را به همکاری. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مهارت های دیگر شما نیاز برای بهره برداری در جهت پیدا کردن موفقیت است. آن را به احتمال زیاد شما ایده این پسر/دختر مهندس می تواند توسعه قالب توسعه تجارت الکترونیکی, سایت, فایل, اختراعات, مدیریت تدارکات و تبلیغات خود را به ثروت. این فقط واقعیت است. شما باید برای نگاه در خارج از پوسته خود را مستقل فکر و مشاوره اعتماد دیگران است. شما متوجه برخی از باور نکردنی آمار بیرون آمدن از ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (در زیر). وجود دارد بیش از حد تفکر مستقل و نه به اندازه کافی همکاری? خواهد بیشتر همکاری میان مخترعان بهبود این آمار ؟

در حالی که همکاری قطعا زندگی خود را (و زندگی) بسیار ساده تر ریچارد Maulsby (مدیر دفتر امور عمومی از USPTO) متحده وحشیانه واقع “در حقیقت شانس هستند انباشته شدت در برابر مخترعان و بازاریابی بدون ساز و برگ می توانید تغییر دهید که نتیجه.”. واقعی آمار قطعا حمایت از این بیانیه است. فقط یک چند به شرح زیر می باشد. با تشکر فراوان از اختراع آمار برای توسعه و انتشار این اطلاعات.

1) اختراعات رنج می برند 99.9% نرخ شکست. 1 از 5000 در واقع خود را با موفقیت راه اندازی.

2) 97 درصد از ثبت اختراعات تولید درآمد کمتر از هزینه های واقعی.

3) و یکی که باعث می شود من بیشتر عصبانی… 25,000 مخترعان conned در هر سال است. توصیه من هدایت روشنی از اختراع شرکت توسعه است. صرفه جویی در پول خود را. به من اعتماد کن اگر واقعا انگیزه شما می تواند عاقلانه برای استفاده از این وجوه در طرح های دیگر (توسعه محصول, تبلیغات, ثبت اختراع براده و غیره.).

بنابراین آنچه را من تدریس من 3 سال ، آن را به عنوان یک متفکر و مستقل اما خود را مستقل افکار خواهد بود غنی شده با مشترک افکار دیگران. والت دیزنی ایجاد نمی کند “سحر و جادو” خود را. نگاه او به ذهن درخشان از دیگران برای کمک به او را رویاهای خود را به واقعیت است.

اقامت متمرکز و نمی دهد تا در رویاهای خلاق خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *