تلفن همراه برنامه های کاربردی کسب و کار

[ad_1]

نرم افزار موبایل برای صاحبان کسب و کار کوچک در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است به عنوان کسب و کارهای کوچک را در بر داشت نرمافزار به عنوان یکی از اصلی ترین بنیان های بازاریابی و نام تجاری برای کسب و کار خود را.

در گذشته نرم افزار تنها در دسترس برای “بزرگ” شرکت ها با توجه به هزینه های بالا در حال توسعه یک برنامه سفارشی. توسعه دهندگان نرم افزار ساعات زیادی را صرف طراحی و برنامه نویسی برنامه های به مشخصات دقیق برای این شرکت که منجر به بسیار بالا و قیمت…. اما آن را به عنوان تقریبا در گذشته با دیگر دستگاه های دربازکن تکنولوژی است و با این روند و ما در حال حاضر برنامه های ساخته شده که بیشتر مقرون به صرفه برای متوسط به صاحبان کسب و کار کوچک.

نگاهی به گوشی های هوشمند خود را در حال حاضر. هر یکی از آن برنامه است که شما بر روی صفحه نمایش خود را توسعه داده شد برای یک دلیل خاص. برای بررسی ایمیل خود را محلی گزارش آب و هوا, رسانه های اجتماعی, تقویم کار ، سپس برنامه های تلفن همراه برای کسب و کار بازاریابی به وجود آمد و تمام جهان از بازاریابی منفجر شد. در حال حاضر کسب و کار می تواند خرید, فروش, تجارت و… و یا فقط در مورد هر معامله شما می توانید از فکر می کنم که شما می توانید در فرد شما می توانید در حال حاضر انجام در تلفن های هوشمند خود را. کسب و کار بازاریابان حال توسعه دهندگان ایجاد برنامه های تلفن همراه برای کسب و کار خود را به استفاده از این روش جدید بازاریابی اقشار.

چه چیزی شما را هنگامی که شما تماشای مردم راه رفتن را از طریق بازار یا منطقه خرید. بیشتر خواهد شد به دنبال در تلفن های خود را در تعامل با کسی و یا برخی از کسب و کار. در حال حاضر آن را می توان استدلال کرد که این عمل می تواند تا حدودی خطرناک است, به خصوص اگر شما در حال تماشای نیست که در آن شما در حال رفتن. اما یکی دیگر از بحث در برخی از زمان های دیگر.

اما در اینجا چیزی است که طراوت را در مورد کسب و کار تلفن همراه برنامه. می توان آن را به عنوان یک “کارت کسب و کار الکترونیکی”. آن است که همیشه در مقابل یک کسب و کار مشتریان است. به عنوان کاربر گوشی های هوشمند کتیبه ها از طریق نرم افزار و آنها را به برنامه خود را برای کسب و کار خود و آنها را ببینید آن را چند بار در روز. یک کسب و کار تنها می تواند رشد کند با این نوع از قرار گرفتن در معرض.

در اینجا یک مثال از یک کسب و کار تلفن همراه برنامه عملیاتی. مشتری ما تماس او جان که تا به حال دریافت نرم افزار از یک پیتزا محلی محل مکان یک پیتزا سفارش از این برنامه برای جمع آوری دوستان خود را در خانه. جان می داند که آنها را بزرگ پیتزا و مطمئن شوید که به اندازه کافی یکی از دوستان خود می خواهد به دانستن نام این محل که در آن او پیتزا را به دلیل آن است که عمده زنجیره ای. جان می گوید: “در اینجا نام جای پیتزا و شما می توانید دانلود خود برنامه در فروشگاه app”.

کلمه از دهان است که بهترین تبلیغات پول نمی توان خرید. که کسب و کار پیتزا میدارد یکی دیگر از مشتری آنها به طور معمول نمی کنید. و هنگامی که جان, دوست, دریافت, برنامه, پیتزا محل بر روی تلفن خود را و او را چندین بار در طول روز یا شب.

که تنها یکی از راه های کسب و کار تلفن همراه نرم افزار برای کسب و کار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *