توسعه نرم افزار تلفن همراه روند در سال 2017

[ad_1]

با ظهور فن آوری تلفن همراه مشتریان در جهان امروز به طور مداوم در حال حرکت است. مردم تبدیل شده اند بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا این روزها و تفکر در مورد جهان اطراف ما است که به سادگی امکان پذیر نیست و بدون ما گوشی های هوشمند است. با شروع از رزرو هتل برای رزرو بلیط, خرید برای, بانکداری, رزرو تاکسی برای پرداخت صورت حساب آب و برق تقریبا همه چیز در دسترس است در نوک انگشتان ما حسن نیت ارائه میدهد از برنامه های تلفن همراه. بله به عنوان صنعت تلفن همراه در حال رشد است تقاضا برای برنامه های تلفن همراه در حال رفتن ویروسی. مردم شروع به درک مزایای استفاده از های مختلف بسیاری از برنامه های کاربردی تلفن همراه و این توضیح می دهد که چرا برنامه های تلفن همراه بسیار مهم است این روزها.

در حالی که سال 2016 تبدیل به یک عمل بسته بندی شده سال برای موبایل شرکت توسعه روند انتظار می رود برای ادامه و در سال 2017 به عنوان به خوبی. بنابراین اجازه دهید ما به سرعت نگاه از طریق برخی از نرم افزار تلفن همراه توسعه روند در سال 2017:

ترکیبی از فن آوری های برنامه: برنامه ترکیبی از فن آوری های مانند سایر نرم افزار های موبایل است که شما می خواهید در گوشی خود را و یا حتی در فروشگاه بازی. اینها مانند برخی از کسانی که برنامه های کاربردی سرد ساخته شده با ترکیب های مختلف فن آوری های وب مانند HTML, CSS و جاوا اسکریپت با استفاده از آن شما می توانید بازی بازی ها و یا ارتباط با مردم بیش از رسانه های اجتماعی, را, عکس, برنامه وظایف خود را پیگیری سلامت خود را و خیلی بیشتر. این برنامه می تواند دسترسی خاصی ساخته شده در قابلیت های دستگاه خود را مانند تماس خود را از دست, دوربین, گالری پیام و غیره و رفتار مانند یک دستگاه بومی معادل.

eGovernace برنامه: دولت هند است که همه مجموعه ای برای حمل و نقل آن “دیجیتال هند” رویا به واقعیت این مجموعه زنگ زنگ برای تلفن همراه توسعه نرم افزار شرکت. دولت بسیار به تازگی راه اندازی تعدادی از برنامه های کاربردی تلفن همراه اعم از آموزش و پرورش به بخش کشاورزی و بهداشت و درمان به e-حکومت و در حال برنامه ریزی برای رول کردن بیشتر از این برنامه ها در سال آینده است.

شرکت نرم افزار: شرکت برنامه کسب و کار برنامه های کاربردی است که به سازمان کمک در حل سازمانی-مشکلات مربوط به. از نمونه های رایج از جمله برنامه های خودکار صدور صورت حساب, سیستم, سیستم بازاریابی ایمیل, پرداخت, پردازش, مدیریت محتوا, ERP, مدیریت منابع انسانی پیام رسانی و همکاری سیستم و غیره. توسعه نرم افزار تلفن همراه شرکت ها این روزها به تدریج در حال حرکت به محاسبات ابری. این آخرین روند در شرکت توسعه نرم افزار که در آن سرمایه گذاری حرکت می کند یا بخشی از آن و یا کل زیرساخت به یک نوع از اینترنت-بر اساس محاسبات (ابر) که در آن خدمات تحویل داده شده به طور مستقیم به کامپیوتر و دستگاه های در حال تحویل آنلاین.

GPS طراحی نرم افزار: سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) نرم افزار در حال افزایش است این روزها. این کمک می کند تا در تعیین موقعیت یک فرد به مرور از یک مکان به مکان دیگر ردیابی حرکت ما بسته, ایجاد نقشه از جهان و غیره. برخی از عمده توسعه نرم افزار تلفن همراه شرکت به طور کامل متمرکز در ایجاد بسیار دقیق GPS طراحی نرم افزار است که به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر جهان در صنایع مختلف مي باشد. معدن حمل و نقل هوایی و دریایی و حتی نظامی است.

برنامه های پیام رسانی: Mobile messaging app توسعه روند جایگزینی شکل سنتی متن پیام. آسان برای استفاده از برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp, اسنپ چت, پیاده روی و وایبر نه تنها ارائه پیام رایگان, اما همچنین اجازه می دهد تا تماس صوتی تماس تصویری و فایل-گزینه های به اشتراک گذاری. اما همانطور که در روندهای تکنولوژی در سال 2017, این حال درک که چت رباتها خواهد بود که شکل جدید از برنامه پیام رسانی.

پرداخت تلفن همراه نرم افزار: کیف پول دیجیتال آخرین نرم افزار تلفن همراه توسعه روند در سال 2017. به جای پرداخت پول نقد در فروشگاه شمارنده و یا نیاز به کش رفتن کارت اعتباری خود را, همه شما باید انجام دهید این است که موج گوشی های هوشمند خود را و یا ضربه بزنید و آن را به دستگاه خود را پرداخت خواهد شد! این برنامه را ذخیره تمام اطلاعات مربوط به خود را پرداخت و کارت های اعتباری. شما به سادگی لینک های اعتباری خود و یا کارت بدهی به حساب کاربری گوگل خود را و اجازه دهید این برنامه پرداخت رسیدگی به بقیه!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.