تولید امواج از ترافیک به وب سایت خود را با بازاریابی آنلاین فیلم

[ad_1]

یک مقاله در Google.com’s “معیار & بینش” می گوید که “50.5 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده سازمان دیده بان ویدئو آنلاین و آنها در حال گذراندن 45% بیشتر از زمان انجام آن از یک سال پیش — که بیش از چهار و نیم ساعت از ویدئو های آنلاین در هر ماه.” همچنین ذکر شده است که “در حال حاضر تصویری باعث می شود تا 40 درصد از تمام ترافیک اینترنت و بیش از 91 درصد در سال 2014 با توجه به پیش بینی از سیسکو.”

بر اساس آن اطلاعات فیلم آنلاین بازاریابی بهترین راه برای گرفتن یک جستجوگر آنلاین ، علاوه بر این, ویدئو, جستجوگرها است که بیش از 50 برابر بیشتر احتمال دارد به رتبه یک وب سایت در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو از سنتی SEO با توجه به Forrester.

اگر شما برنامه بازاریابی آنلاین را شامل نمی شود تصویری استراتژی های بازاریابیسایت شما خواهد شد از دست رفته در این شانس را به رتبه بالا در نتایج موتورهای جستجو. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا جستجوگران آنلاین هستند را به خود جلب ویدئوها و برخی از آنها مورد بحث به طور خلاصه به شرح زیر:

جاذبه های آنلاین ویدئوها

1. ارائه مطالب جالب

ارتباط موثر در یک فرآیند دو طرفه. ویدئوها موثر در ایجاد ترافیک برای وب سایت ها به دلیل توجه جستجوگران آنلاین است که به راحتی اسیر متحرک و پویا عمل در ویدئوها از متن استاتیک. به عنوان به زودی به عنوان یک جستجوگر علاقه مند می شود به اندازه کافی به کلیک بر روی ویدئو, ارتباط موثر آغاز شده است.

2. ویدئوها را بیشتر قانع کننده اطلاعات محصول

وجود دارد بسیاری از ویژگی های و یا کیفیت است که هرگز نمی تواند به اندازه کافی توضیح داده شده با کلمات به تنهایی. به همین دلیل وجود تصاویر و یا عکس برای درک بهتر مخاطبان یا خوانندگان. هیچ سوالی وجود دارد که اطلاعات بسیار بیشتری را می توان منتقل شده از طریق جنسی در یک دوره کوتاه از زمان از خواندن متن و یا نگاه کردن به عکس. برای مثال در یک ثانیه پس از دیدن این محصول بیننده می شود بیش از صدها نفر از کلمات از اطلاعات است.

3. آن را آسان تر برای ایجاد روابط مشتری از طریق ویدئوها

تبلیغات تصویری را انتقال می ترین پیام های به طور موثر تر اگر انجام شود در یک روش سرگرم کننده. بینندگان نه تنها آگاهانه آنها نیز سرگرم به صورت رایگان. این است یکی از راه های توسعه افزایش علاقه برای بازدید سایت رفتن به سایت دوباره. اگر مطلب جالب و فیلم های جدید در دسترس هستند در هر سفر انتظار می رود به یک بازدید کننده به طور منظم از آن پس ،

اگر وب سایت شما اجازه می دهد تا بازدید کنندگان خود را به ترک نظرات شما به دست آوردن نه فقط آدرس ایمیل خود را اما بیشتر اطلاعات ارزشمند در مورد آنها.

4. فیلم ها آسان تر برای به اشتراک گذاشتن

این یک نتیجه طبیعی می خواهید برای به اشتراک گذاشتن چیزی خوب و آموزنده و یا خنده دار به مردم شما در مورد مراقبت. اگر فیلم های خود را می توان تعبیه شده در سایت های دیگر شما می توانید تصور کنید که چگونه گسترده آنها خواهد بود و پس از چند ساعت از ارسال آنها را.

آموزنده ویدئوها نیز اغلب به دلیل آنها مفید است. برخی از بینندگان را به سایت خود را به دیدن اگر وجود دارد دیگر فیلم های مشابه. اگر آنها مانند آنچه آنها را ببینید آنها در آمدن نگه دارید. فیلم ها ابزار موثر برای ارائه اطلاعات و سرگرم کردن. آن را نیز یک مزیت بزرگ است که آنها آسان برای به اشتراک گذاشتن. اگر صاحبان سایت به طور مستمر ارائه فیلم با کیفیت بالا و استفاده از حق تصویری تاکتیک های بازاریابی آنها می توانید انتظار امواج از ترافیک به وب سایت خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.