توهین میلنر به منچستریونایتد در جشن قهرمانی لیورپول

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

خوشحالی بیش از اندازه جیمز میلنر در جشن قهرمانی لیورپول در لیگ برتر انگلیس برایش دردسرساز شد. لیورپول چهارشنبه شب پس از کسب پیروزی خانگی 5 بر 3 جام قهرمانی که از هفته پیش آن را قطعی کرده بود، بالای سر برد و به این ترتیب انتظار 30 ساله هواداران این تیم برای دیدن این جام در دستان بازیکنان تیم محبوب‌شان به پایان رسید.

در این میان اما میلنر بدون آنکه خودش متوجه باشد میلیون‌ها نفر در حال تماشای او هستند، از فرط خوشحالی جملاتی را به زبان آورد که برایش جنجال‌ساز شد.

یکی از دوربین‌هایی که از لحظه اعطای مدال و دست به دست شدن جام قهرمانی میان شاگردان یورگن کلوپ فیلمبرداری می‌کردند، لحظه‌ای را شکار کرده‌اند که میلنر به منچستریونایتدی‌ها طعنه‌ زد و سپس از لفظی توهین‌آمیز استفاده کرد.

در واقع این لحظه توسط هم‌تیمی هلندی میلنر یعنی جورجینیو واینالدوم رخ داد که داشت به صورت زنده مراسم را در اینستاگرام پخش می‌کرد. میلنر روی سکوی قهرمانی برای تحویل گرفتن مدال قهرمانی‌اش، به همی‌تیمی‌هایش می‌گوید: «این اولین باری است که می‌خواهم روی جام قهرمان رُبان قرمز ببینم. پیش از این همیشه ربان‌های قرمز منچستریونایتد روی آن بود. آن آشغال‌های لعنتی!»

دشمنی میلنر با منچستریونایتد سابقه‌ای طولانی دارد؛ چرا که او پیش از پیوستن به لیورپول هم برای دیگر رقبای دیرینه شیاطین سرخ، یعنی منچسترسیتی و لیدز بازی می‌کرد.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.