تکان دهنده درب گاراژ صدمه آمار

[ad_1]

این که آیا آن's a مسکونی درب گاراژ عظیم حوض درب برای فروشگاه جعبه بزرگ و یا یک رول آپ درب برای یک مرکز خرده فروشی, مغازه, یک چیز قطعی است: بدون مناسب نگهداری و تعمیرات درب سربار می تواند تحت اللفظی تله مرگ. با گزارش peppering کشور در مورد صدمات ناشی از سنسورهای معیوب و یا منسوخ شده درب گاراژ ابتلا به, پا, کودکان و حیوانات خانگی, یک subpar درب گاراژ است که یک مسئولیت بزرگ است. اما واقعی صدمه آمار ممکن است شما را متعجب.

با توجه به ملی الکترونیکی آسیب نظارت و بررسی (NEISS) شایع ترین نوع درب گاراژ آسیب است “خرج کردن / له بخش مفاصل” است که اتفاق می افتد به در مورد 7,550 آمریکایی در هر سال است. این شامل “انگشتان دست, گیر افتاد, بین بخش مفاصل (و) شامل قطع عضو, avulsions و غیره.” آن's جای تعجب نیست که این شایع ترین است اما آنچه's حیرت انگیز است که چقدر جدی این صدمات می تواند باشد. تمام طول می کشد چند قلم بازرسی های تعمیر و نگهداری و یا بد بهار را به طرح دعوی در دادگاه به خانواده خود و یا کسب و کار.

“خرد” گزارش

دوم شایع ترین آسیب رخ می دهد از “سقوط درب” با بیش از 2,100 آمریکایی سقوط قربانی به این در هر سال. با توجه به NEISS این اتفاق می افتد زمانی که یک “درب می افتد به هر دلیلی” و شامل دلایل مانند بد نصب منسوخ شده و سازمان ملل متحد نگهداری درب و یا هر تعداد دیگر از چیزهایی است. اما کیفیت درب گاراژ جامد با نصب برنده't سقوط “به هر دلیلی” به همین دلیل است که آن را's پارامونت به تقاضای هر دو اخرین درب و نصب و راه اندازی.

“لبه های تیز” حساب برای بیش از 800 صدمات هر سال با NEISS تعریف آن به عنوان “پارگی از گاراژ درب پنجره شیشه ای.” امروز's درب گاراژ-هنگامی که آنها از ویژگی های شیشه ای در حال شکستن-مقاوم در برابر. باید به آنها استراحت است که نادر, it's شبیه به زمانی که یک پنجره ماشین می شکند. نتیجه این است چسبنده و کثیف اما وجود دارد't هر لبه های تیز. متاسفانه که's درست نیست از درب سربار.

گرد کردن به بالا جرائم

“دیگر به دام افتادن” اتفاق می افتد به حدود 200 آمریکایی در هر سال است. “نیمی از این بودند انگشت, گیر افتاد, بین غلطک و آهنگ” با توجه به تحقیقات و همچنین می تواند سقوط به خرج کردن / له رده. آهنگ و غلطک برخی از رایج ترین قطعات که نیاز به تعمیر و نگهداری, اما آن's همیشه بهترین برای حرفه ای آن را اداره کند.

“مسابقه به ضرب و شتم درب” منجر به حدود 135 صدمات در هر سال در ایالات متحده است. “مردم در تلاش برای دریافت از طریق باز کردن قبل از بسته شدن درب” یک بازی خطرناک است اما بی ثمر است اگر شما خوب درب سربار با سنسور. هنگامی که این مورد سنسور متوقف خواهد شد درب از بسته شدن (و شاید دوباره آن را باز کنید) هنگامی که وجود دارد,'s هر حرکت شناسایی شده است.

بازی آن امن

در نهایت “سوار درب” می (جای تعجب نیست) علت حدود 90 صدمات در هر سال در ایالات متحده است. این باید اجتناب شود با کمی حس مشترک اما البته که's چیزی در کودکان و نوجوانان don't باید در فراوانی. اما یک درب سربار است که's زمان و تحت بازرسی های منظم باید قادر به نگه داشتن وزن یک کودک-البته که هرگز نباید به آزمایش گذاشته.

اکثریت قریب به اتفاق از این صدمات قابل اجتناب هستند با عقل سلیم و نگهداری و ارتقاء. رفتن بدون این سه یک قمار است هیچ صاحب خانه, صاحب خانه و یا صاحب کسب و کار باید از خانه (یا در این مورد درب گاراژ) همیشه برنده است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *