تیم ملی پتانسیل صعود به جام جهانی دارد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران با حضور در برنامه «فوتبال برتر» درباره چگونگی حضورش در تیم ملی، گفت: من در نفت آبادان خیلی سخت کار می‌کردم و در آنجا مشکلات زیادی وجود داشت و بازیکنان دریافتی نداشتند اما من با تمام وجود کار می‌کردم و برای من مشکلات پوستی به وجود آمده بود و قرار بود که من در هیچ باشگاهی در ایران کار نکنم. بعد از این اتفاقات از طرف تیم ملی با من تماس گرفتند. من می‌دانستم حساسیت‌های تیم ملی چطور است. این برای خودم چالش بسیار بزرگی است و فکر می‌کنم ایران پتانسیل رفتن به جام جهانی را دارد.

او ادامه داد: من قراردادم با صنعت نفت را فسخ کرده بودم و بعد از اینکه یک روز از قراردادم گذشت از فدراسیون با من تماس گرفتند. این اتفاق مثل یک فیلم بود. بعد از جدایی از صنعت نفت، چندین تیم لیگ برتری با من تماس گرفتند. وقتی به بازیکنان صنعت نفت پرداختی انجام نشد، من می‌خواستم از این تیم جدا شوم و از این تیم پولی نگیرم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که فدراسیون در صورت پذیرفتن هدایت تیم ملی توسط او به فولاد خوزستان پول میدهد، خاطرنشان کرد: من همه چیزی که می‌توانم بگویم را گفتم و من با توجه به مشکلات سلامتی که در صنعت نفت داشتم از این تیم جدا شدم. من هر وقت به آبادان فکر می‌کنم چیزهای خوبی به ذهنم می آید. چون ما 7 ماه کار کردیم بدون اینکه دریافتی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص آماده سازی تیم ملی برای مسابقات انتخابی جام جهانی گفت: برنامه ریزی در این شرایط سخت است چون آینده به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست. ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم مقدمات لازم را آماده کنیم. مشکلات ویروس کرونا برای ما دردسرساز خواهد بود چون ما زمان کمی برای آماده سازی بازیکنان داریم و مهم این است که ما بازیکنان مهم خود را از دست ندهیم.

اسکوچیچ درباره شروع مسابقات لیگ برتر گفت: برای من مهم ترین مساله سلامتی بازیکنان است. من صلاحیت صحبت در این موضوع را ندارم اما باید از بازیکنان محافظت شود. من امیدوارم شروع مسابقات باعث مشکلات نشود و موجب شادی مردم شود. آمادگی بازیکنان به حضور و نحوه تمرین آن‌ها در باشگاه‌های خودشان برمی‌گردد و باشگاه‌ها باید برای تمرین‌های خود برنامه‌های دیگری داشته باشند تا بازیکنان دچار مصدومیت نشوند.

او در خصوص تفاوت‌های سرمربی گری تیم‌های باشگاهی با ملی، گفت: بله کاملا متفاوت است. در باشگاهی شما وقت زیادی با بازیکنان می‌گذارنید اما در تیم ملی متفاوت است و ما بازیکنان را تحت نظر قرار می‌دهیم و آن‌ها را دعوت می‌کنیم اما آن‌ها را تمرین نمی‌دهیم. من سعی می‌کنم بهترین بازیکنان را انتخاب کنم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. باید بازیکنان افتخار کنند که در تیم ملی بازی می‌کنند و با تمام وجودشان بازی کنند.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص بازی خود در رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: رئیس باشگاه فولاد به من گفت که شما مرد روزهای سخت هستید و همیشه من از مسیر سختی گذشتم و من مطمئن هستم که می‌توانیم از پس این چالش‌ها بر میایم. من باید در این مدت از شم فوتبالی خود برای انتخاب بهترین بازیکنان استفاده کنم و مدیریت خوبی در خصوص ارتباط بازیکنان با یکدیگر داشته باشم.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *