جاذبه های بازاریابی با ACN کسب و کار مدل – شخص ثالث نظر

[ad_1]

ACN بزرگترین شرکت فروش مستقیم در صنعت ارتباطات از راه دور در جهان است. آنها ارائه خدمات محبوب مانند محلی و خدمات تلفن راه دور, صفحه اصلی سیستم های امنیتی, اینترنت, سرویس ماهواره ای تلویزیون و جدیدترین علاوه بر تلفن دیجیتال سرویس شامل یک تلفن تصویری است که اجازه می دهد تا کاربران برای دیدن هر یک از دیگر در حالی که صحبت کردن. تلفن تصویری ویژگی های چهره به چهره گفتگو همراه با ویژگی های سنتی مانند call waiting, caller ID, call forwarding و 3 راه تماس. شبیه به بسیاری دیگر از شرکت بازاریابی شبکه ای ACN ادعا می کند که آنها می تواند ارائه خدمات برتر در مواردی که مردم در حال حاضر استفاده از هر روز و در نتیجه ایجاد فرصت برای خود مستقل مشاوران فروش. پیشنهاد من این طرف شخص ثالث نقد و بررسی ACN به من وابسته نیست با شرکت در همه.

موفقیت با یک ACN کسب و کار بستگی به مشاور's توانایی فروش محصول و جذب افراد جدید به زیرمجموعه های خود را. این متفاوت است از “راز” موفقیت هر شرکت MLM. فروش و استخدام و شما ایجاد درآمد باقی مانده است که هر کارآفرین اشتیاق. اگر چه ACN ارائه آموزش آنها هنوز در سیستم ایمنی بدن به صنعت گسترده آمار 97% میزان شکست در میان توزیع کنندگان. این است که معمولا به علت عدم تجربه بازاریابی جدید ACN مشاور. معمولی شروع برای کسی که جدید به MLM است که, آموزش های بالاسری خود را به یک لیست از همه آنها می دانم و پس از آن تلاش برای به دست آوردن این افراد در لیست سازمان دیده بان ویدئو, شرکت ارائه, خواندن بروشور مراجعه به یک وب سایت و غیره … همچنین از این روش مشترک با ACN تکرار. اگر چه به نظر می رسد ساده و آسان وجود دارد برخی از اساسی روانشناسی انسان دلیل آن به ندرت به کار می کند. این روزها بسیاری از افراد هستند که سیستم ایمنی بدن به تبلیغات و مفهوم بودن “فروخته شده”. این امر به ویژه هنگامی که در تلاش برای زمین یک فرصت بازاریابی شبکه ای. اگر شما می خواهم برای تست صحت این بیانیه به سادگی تماس بگیرید تا 100 نفر که شما می دانید و دعوت همه آنها را به یک ارائه در خانه خود را به بحث در مورد یک فرصت بازاریابی شبکه ای. سپس صبر کنید و ببینید که چگونه بسیاری از آنها را نشان می دهد!

کلید ساختمان بزرگ MLM سازمان دیگر نهفته در درون یک بازار گرم لیست. صنعت تغییر کرده است و ما به عنوان شبکه بازاریابان باید با آن تغییر دهید. جهان منتقل شده است آنلاین برای تقریبا تمام اطلاعات خود را وادار به صفحه اصلی کسب و کار سازندگان برای یادگیری تکنیک های بازاریابی اینترنتی و آنلاین بیش از حد. با استفاده از اصول جاذبه های بازاریابی که در آن مردم می توانند برای جستجو و پیدا کردن نسبی و مربوط به محتوا و استفاده از آن برای حل مشکلات خاص در زندگی خود را در حال حاضر ایجاد موج بعدی از بخت و اقبال.

جاذبه های بازاریابی با ACN طول می کشد تا آماده سازی دقیق مطالعه, روش های مناسب آموزش و پرورش آزمون و خطا و کار. این است که اکثر مردم از دست دادن علاقه. آنها به سادگی نمی خواهید به صرف زمان و تلاش برای انجام این کارها به طور موثر. به عنوان یک نتیجه از آن است که جای تعجب نیست که ساییدگی رای در ACN و بسیاری شرکت های دیگر بسیار بالا است. این سیستم شدن سریع است و نه پولدار با کمی به هیچ کار. خط پایین با ACN است که اگر شما مایل به یادگیری و انجام کارهایی است که تعداد بسیار کمی از مردم هر یادگیری و یا متعهد به انجام و سپس شما می توانید قطعا رسیدن به یک سطح از آزادی مالی است.

یک آخر توجه داشته باشید از اهمیت مفهوم توسعه یک مغز متفکر تیم است. در این صنعت این تیم که به شما ملحق می تواند تمام تفاوت در جهان است. واقعا برنده شدن شما باید درگیر با یک گروه از افرادی که در حال حرکت در مسیر درست و با تمرکز مناسب و درست اطلاعات است. ترکیب تکنیک های مناسب با یک تیم برنده خواهد شد و شما به خوبی در راه خود را به دستیابی به همه رویاهای خود را!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *