جدید نرم افزار ؟ در اینجا چگونه شما می توانید شروع به بازاریابی آن

[ad_1]

چرا برنامه های امروز چنان محبوب است ؟ شاید همه چیز را با همه داشتن و با استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای خرید و کارهای روزانه. برنامه های کمک به ما برای سازماندهی زندگی ما افزایش بهره وری در محل کار دریافت مناسب و فروشگاه. اگر شرکت شما به تازگی ساخته شده است یک نرم افزار برای کسب و کار خود و سپس بازاریابی آن کلیدی است. وجود دارد میلیون ها نفر از برنامه های مختلف وجود دارد خارج وجود دارد, التماس برای, توجه, اما تنها کسانی که با یک استراتژی موثر موفق خواهد شد. برای یک, شما نیاز به یک استراتژی SEO برای کمک به قرار دادن شرکت خود و برنامه خود را بر روی نقشه.

وجود برندهای ساخت میلیون ها نفر از برنامه خود و دیگران هستند که تولید سازگار داغ منجر به دور خود برنامه به صورت رایگان. دوباره تنها راه برای برنامه های خود و هر آنچه برای رسیدن به اهداف کسب و کار شما است که به درستی آن را در بازار. اینترنت آشکار پلت فرم برای این که به معنی کنار هم قرار دادن کمپین بازاریابی آنلاین. جستجوگرها محلی شرکت واقعا می تواند کمک به افزایش برنامه های خود را رتبه بندی با استفاده از روش های مختلف.

شما همچنین می توانید سعی کنید با اجرای روش های زیر به استراتژی خود را.

استخدام یک شرکت جستجوگرها برای ساخت یک Microsite

شما لازم نیست به طور کامل عملکرد وب سایت خود را در بازار برنامه های جدید. ساده microsite کامل است. این می تواند یک صفحه یا دو به سه صفحه نمایش جزئیات و نشان دادن قابلیت های. شما می توانند یاد بگیرند که بسیاری از امثال مسیر و اسنپ چت.

یکی دیگر از گزینه خواهد بود به منظور توسعه یک تیزر تبلیغاتی وب سایت ایده آل است که اگر شما تا به حال برای راه اندازی برنامه های خود را. این باید در مورد ایجاد یک یا دو ماه قبل. شما می توانید با استفاده از این سایت برای جلب کاربران و جمع آوری ایمیل های خود را در ازای نگه داشتن آنها ارسال شده در آینده راه اندازی.

وبلاگ همه چیز در مورد آن

انتشار نوشته های خود را در وبلاگ و سایت های شخص ثالث واقعا می تواند کمک به ایجاد وزوز برای برنامه جدید خود را. البته, شما نیاز به پیاده سازی کلمات کلیدی برای کمک به محتوا رتبه. شما می توانید از یکی از بهترین جستجوگرها محلی شرکت برای کمک به شما تولید کارآمد لیست از کلمات کلیدی. آنها همچنین می تواند کمک به ایجاد محتوا و توزیع آن در کسب و کار خود و وبلاگ و شخص ثالث و وبلاگ ها.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن پست های خود را

این به اندازه کافی به سادگی به انتشار مطالب خود را در وبلاگ خود و دیگران, وب سایت است. شما نیاز به صرف اکثریت از وقت خود را به ترویج این قطعه به عنوان بسیاری که ممکن است. این ساخته شده است آسان با شبکه های رسانه های اجتماعی. شما می توانید با استفاده از سیستم عامل مانند Google+, Facebook, LinkedIn و توییتر. تمرکز بر ترویج برنامه های خود را چند بار در هر هفته.

باید برنامه خود را بررسی

یکی دیگر از گزینه است برای درخواست برنامه نقد و بررسی وب سایت ها مورد تجزیه و تحلیل برنامه های خود را. این سایت را به مخاطبان بزرگ و پس از آن می تواند باعث شکستن و یا نرم افزار خود را. امیدوارم برنامه شما بزرگ است به اندازه کافی برای به دست آوردن یک امتیاز بالا و بررسی, تا دیگران خواهد بود مایل به یک شات بدهید.

آن را نیز ایده خوبی است برای رسیدن به تکنولوژی وبلاگ نویسان که در پوشش برنامه های کاربردی. جستجو برای وبلاگ نویسان در تو رفتگی در دیوار و صنایع مرتبط. به عنوان مثال اگر برنامه شما این است که در مورد, در خانه, دستور العمل های شام و سپس شما می تواند رسیدن به وبلاگ نویسان است که نوشتن برای بچه ها است ،

توسعه چگونه به سری

آن را آسان تر برای متقاعد کردن مردم به دانلود برنامه های خود را هنگامی که آنها را در درک چگونه کار می کند. شما می توانید ایجاد یک ساده برای هضم سری از فیلم نشان میدهد که چگونه برنامه کار می کند و چگونه می توان آن را اعمال می شود. این فیلم می تواند ارسال شده به وبلاگ خود حساب های رسانه های اجتماعی و یوتیوب. آن را نیز ایده خوبی به نمایش گذاشتن آنها را بر روی صفحه برنامه در دانلود فروشگاه تا مرورگر به راحتی می توانید آن را پیدا کنید.

همانطور که می بینید راه های مختلف وجود دارد شما می توانید شروع به ساختمان از وزوز برای برنامه های خود را قبل از اینکه شما راه اندازی و حتی پس از آن. این یک ایده خوب برای استخدام یک شرکت جستجوگرها برای کمک به ایجاد ترافیک با استفاده از هر دو آلی و روش پرداخت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.