خرید ماسک پزشکی سه لایه ، پرستاری و جراحی بند دار

با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا پاسخ این سوالات را ارائه کنیم. روحاللهی با اشاره به جزئیات و شرایط تهیه این ماسکها گفت: «هر نفر میتواند با ورود به این سایت و با ارائه شماره موبایل و کد ملی بستههای ۵۰ تایی ماسک سهلایه را به را ۶۲ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری کند و قیمت هر ماسک سه لایه هزار و ۲۵۰ تومان است». در این مقاله میخواهیم پاسخی علمی و کامل به این سوالات ارائه کنیم. این در حالی است که خواهیم دید چنین نیست! هنگام خرید حتما به این نکته توجه کنید که ماسک پزشکی موردنظر میبایست از نفوذ چه ذراتی و با چه اندازهای جلوگیری کند ؛ زیرا هر یک از انواع این محصول توانایی مقاومت در برابر ذراتی با اندازهای مشخص را دارد. ماسک 3 لایه جراحی که به آن ماسک سه لایه پرستاری نیز گفته میشود، تا 95% در برابر نفوذ خون، ترشحات دهان و همچنین باکتری مقاوم است و بیشتر از نوع معمولی به صورت فرد میچسبد؛ به همین دلیل میتواند مانع از تماس مکرر دستها با صورت و انتقال آلودگی شود. در بسیاری از انواع ماسک، فاصلهای بین لایههای ماسک و دهان وجود ندارد و ماسک کاملاً روی صورت میخوابد؛ اما در ماسک سهبعدی اینطور نیست.

خرید دی ماسک اگر دقت کرده باشید، در تمامی متغیرهای قبلی، ماسک فیش یا همان ماسک سهبعدی در میان دو ماسک دیگر قرار داشت و از یکی بهتر و از دیگری بدتر بود. تمامی قسمتهای ماسک از بافتی نرم و با کیفیت بالا ساخته شده و استفاده از آن راحت است. محصول پیشنهادی ما خرید ماسک صورت ورقه ای خیار فریمن است که پوست شما را نرم می کند، از تیرگی نجات می دهد و شما را به پوستی روشن و بدون آلودگی می رساند. این روزها به دلیل طبیعت اجتناب ناپذیر استفاده از ماسک باید به دنبال نوعی برتر و بهتر از این ماسک ها با توجه به انواع مختلف موجود آن بود و به دلیل تماس مستقیم با پوست و برای مدت زمان طولانی در طی روزمورد استفاده قرار می گیرد و از آنجا که این ماسک به شکل سه بعدی است به راحتی، خوبی و متناسب با صورت شما طراحی شده است. این به دلیل طبیعت اجتناب ناپذیر استفاده از ماسک است یعنی تماس مستقیم با پوست و برای مدت زمان طولانی روزانه.

بر خلاف نظریه عمومی، استفاده مکرر در همه شرایط از ماسک تنفسی نه تنها موجب مصون ماندن از خطرات ابتلا به ویروس کرونا نخواهد شد، بلکه موجب افزایش احتمال مبتلا شدن به آن خواهد شد. ماسک های تنفسی سه بعدی یکی از پرطرفدارترین انواع ماسک هستند که وظیفه محافظت از دستگاه تنفسی در برابر ورود ذرات ریز معلق در هوا را بر عهده دارند. در واقع این ماسک ها که با نامهای دیگری نظر ماسک سه تکه و ماسک فیش نیز شناخته میشوند، آن قدر خوش حالت و محکم هستند که حس یک پوشش چندبار مصرف را القا میکنند. پارچه ماسکهای تنفسی یکبار مصرف در واقع نقش پالایش و فیلتر کردن ذرات ورودی را بر عهده دارد. این ماسکها دستساز بوده و از پارچههایی با جنس معمولی تهیه میشوند و بافت درشتی دارند و اگرچه به علت همین بافت قادر نیستند، از ورود ذرات ریز معلق در هوا جلوگیری نمایند اما به علت اینکه بر سر راه تنفس مانعی بزرگ، ایجاد نکرده و فشار فراوان به ریه وارد نمیسازند، بهترین گزینه برای بیماران ریوی هستند. علاوه بر این، با فاصله گرفتن ماسک از دهان، هنگام تنفس و حرف زدن ماسک کمتر مرطوب شده و بنابراین، کارایی و طول عمر آن بیشتر خواهد شد.

در این ماسکها هوای ورود پس از عبور از لایههای ماسکهای استاندارد فیلتر میشوند؛ ویروسها در بیرون و لایههای بیرونی ماسک گیر میافتند و هوای پاکیزه وارد ریههای فرد میشود. ماسک سه بعدی؛ که با نامهایی نظیر ماسک فیش، ماسک ماهی و یا ماسک سه تکه هم شناخته میشود یکی از ماسکهایی است که توانسته همه ویژگیهای لازم برای یک انتخاب خوب را در خود جمع کند. اگر چه که ماسکهای پارچهای هم به تنهایی کارایی لازم را ندارند! ماسک سه بعدی یزد ماسک دارای دو لایه ملت بلون است که کمک زیادی به عملکرد خرید ماسک بوفالو مثبت ماسک مینماید. این روزها پاکسازی با ماسک زغال طرفداران زیادی هم در بین خانمها و هم آقایان دارد. KF به معنای فیلتر کرهای (Korean Filter) است و 94 هم به میزان کارایی ماسک اشاره میکند. هر چقدر که ورود و خروج هوا از اطراف ماسک کمتر باشد، به میزان بیشتری میتواند سلامتی فرد استفادهکننده را تضمین کند.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *