خلاصه کتاب: میلیونر مسنجر: ایجاد اختلاف و ثروت های توسط Brendon Burchard

[ad_1]

من خواندن این کتاب در تایلند غذا و رستوران ساحل اورگان. این غذا فوق العاده بود و چه شد و بسیار جالب بود این واقعیت است که در ثبت نام نقدی وجود دارد یک کتاب و دی وی دی مجموعه صحبت کردن در مورد رفتن به کالج به صورت رایگان. نویسنده یک مرد جوان که فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد. کل کتاب سری طراحی شده برای نشان دادن دانشجویان و والدین چگونه برای پیدا کردن پول برای پرداخت هزینه های کالج. بیا برای پیدا کردن نویسنده بود و صاحب رستوران را. این یک مثال کلاسیک از میلیونر مسنجر در عمل است.

چرا این مهم است ؟

من این خلاصه به اتلاف وقت خود را. آن است که چشم انداز من به ارائه مختصر مراحل عمل است که شما می توانید اتخاذ حال حاضر برای بهبود زندگی خود را. بهترین راه به آزادی مالی است که از طریق کسب و کار. در حال حاضر اکثر مردم به سادگی نمی تواند ترک شغل خود را و برای شروع یک کسب و کار جدید. به طور معمول شما نیاز به کار خود را در شغل و کسب و کار خود را تا زمانی که شما به اندازه کافی پایدار درآمد برای کسب و کار خود را تمام وقت. این کارشناس صنعت مراقبت جامعه از افرادی که سهم خود را از مشاوره و دانش خود را با جهان و برای آن پرداخت می شود.

شما ممکن است فکر من یک متخصص در هر چیزی. این طرز فکر همه چیز را با عزت نفس و اعتماد به نفس. ایمپلنت آدرس این نگرانی ها در این کتاب است. فکر می کنم در مورد این – هر فرد منحصر به فرد اثر انگشت منحصر به فرد و تجربیات زندگی. این تجربه با تحقیقات بیشتر می تواند عملکرد شما یک متخصص.

من می خواهم برای شروع با یک پتانسیل مثال یک متخصص در چیزی. من یک دوست خوب از معدن که انجام شده است سیمان کار برای بیش از 20 سال است. او این کار را با چهار برادر. او نمی فکر می کنم از خود را به عنوان یک متخصص. آیا شما تا کنون در نظر گرفته چگونه موفق Home Depot است که به عنوان کسب و کار ؟ آنها تهیه کردن به آیا خودتان آن جامعه است. دوست من می تواند به سادگی فیلم های مختلف سیمان مشاغل و فروش آنها را به عنوان خودتان آن را انجام سرمایه گذاری. آن را شبیه به این:

1. ایجاد ساده چگونه به فیلم ها در اصول و آنها را دور به صورت رایگان.

2. ایجاد یک عمیق تر سری ویدئو در مورد نحوه انجام کامل پاسیو پیاده رو و یا پله ها و فروش آن را با یک چک لیست دستی.

3. پیشنهاد پرداخت شده برای مشاوره برای پوسته با مشتریان است.

4. نگاهی به بالا قیمت زیادی بتن کارهایی که در بالا انجام آن خودتان جامعه و نام خود را به قیمت.

این یک مثال ساده از انتشار 100 سال از ترکیب سیمان تخصص است که می تواند به راحتی parlayed به هفت شکل مدل کسب و کار.

میلیونر مسنجر بسته بندی شده است با نحوه مشاوره. به خاطر زمان, من می خواهم به چت در مورد 9 دلیل شما باید در نظر آنلاک خود را از دانش و شور و شوق در کسب و کار متخصص.

1. کار خود را بر اساس به طور کامل در خود شور و شوق و دانش است. این است که واقعا مهم است زیرا آن دیگر به نظر می رسد مانند وقتی که شما از خواب بیدار هر روز صبح انجام آنچه شما را دوست دارم.

2. مربوط و ایجاد کار خود را از فعالیت های مرکز در اطراف به دست آوردن اعتماد و مربوط به مخاطبان خود و همچنین ایجاد محتوای مفید است که اضافه کردن مقدار واقعی به زندگی خود را.

3. در هر زمان / در هر نقطه – ایجاد اطلاعات چگونه محصولات شما اجازه می دهد تا به راحتی از کار بر روی برنامه خود را از هر نقطه. من می توانم به شما بگویم که از تجربه شخصی است که راه اندازی کسب و کار خود را به انجام این کار یک گام بزرگ به سوی آزادی شخصی.

4. کار کردن با کسی که شما می خواهید – این یک معامله بزرگ به دلیل استرس آمار نشان می دهد که بیماری های مرتبط با استرس به هم پیوسته است که با شما کار می کنند و یا بد کار روابط عمومی است.

5. تبلیغات بر اساس وله – مقدار از پول شما را به طور مستقیم مربوط به تلاش های تبلیغاتی شما قرار داده و به بازاریابی محتوای خود را. این همه تا به شما و کار خود را به اخلاق.

6. پرداخت معادل ارزش – این است که قوی ترین و مناسب ترین نقطه در این کتاب است. اگر شما در ارائه ارزش بزرگ مردم خواهد شما را برای آن پرداخت و شما می توانید تصمیم بگیرید که چه به شارژ. شما معاملاتی ساعت از زندگی خود را به صورت دلار است.

7. تیم های کوچک – شما لازم نیست که یک تیم بزرگ به انجام این کار. شما می توانید برون سپاری چند تا از این مراحل به طوری که حقوق و دستمزد خود را نمی مارپیچی خارج از کنترل است. وجود دارد اطلاعات بازاریابان که میلیون ها دلار از یک سال و با بسیار کمی کارکنان.

8. ابزار ارزان – تکنولوژی امروز واقعا ارزان است. وجود دارد بسیاری از عالی بسته های نرم افزاری که رایگان است که شما می توانید مهارت خود را تمام زیرساخت ها برای بعدی به هیچ چیز.

9. درآمد مالی می تواند ضرب و شتم که از سایر صنایع است. شش راه به بازار و مسائل خود را و هر یک دارای یک نقطه قیمت های مختلف. بهترین مدل های کسب و کار هستند و خلاصه در یک عبارت – “یکی برای بسیاری از”. ایجاد چیزی است که یک بار و فروش آن را بیش از و بیش درست است کلیدی برای باز کردن ثروت پازل.

میلیونر مسنجر یک کتاب خوب که به شما جهت شما نیاز دارید و سوالات مورد نیاز شما را در این راه به ثروت شخصی و آزادی است.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است. یکی از چیزهایی که شما می توانید از این کتاب به بسیاری از. زمانی که تهیه مدل کسب و کار خود و یا افزایش سرعت موجود در مدل به یاد داشته باشید به اهرم قدرت “یکی برای بسیاری از افراد است.” در نرم افزار ما کسب و کار ما ایجاد یک نرم افزار ماژول یک بار و فروش آن بسیاری از بار. این است چگونه مایکروسافت و اوراکل تولید میلیاردها دلار در هر سال است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.