خود انتشار و یا ناشر? 7 چیزهایی که شما باید در نظر بگیرید در تصمیم گیری شما

[ad_1]

من یک اعتراف به.

با وجود این واقعیت است که من یک نویسنده پرفروشترین کار با نویسنده منتشر شده در همه زمان ها آن بود که در واقع تنها چند ماه پیش زمانی که من نوشت: اولین کتاب من پیشنهاد. این درست است که من یک شبح نویسنده برای یکی دیگر از نویسنده و کار من است (ناشناس) منتشر شده در چندین کتاب توسط برجسته عصر جدید ناشر. اما من هرگز در مورد نیاز به نوشتن طرح های پیشنهادی برای کسانی که کتاب. و این نیز درست است که من نوشته ام بارهای از کسب و کار و پروژه های پیشنهادی در زمان– به ویژه هنگامی که من رئیس گروه کالج– بنابراین من می دانم آنچه در آن طول می کشد برای نوشتن یک پیشنهاد به “زمین” یک قرارداد. اما من تا به حال هرگز نوشته کتاب واقعی پیشنهاد برای نوشتن خودم را تا این سال است.

چرا ؟ چرا که بسیاری از زندگی من بوده ام چیزی از “مرگ indie”. می آید از پس زمینه من به عنوان یک نوازنده مستقل/برچسب مالک در 1990s. پس از 80s گروه ما سعی کرده بود به ما ضبط شده شنیده عمده labels اما به سرعت متوجه شدند که آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک برچسب بزرگ برای گوش دادن به ناخواسته نسخه ی نمایشی. بنابراین ما شروع به خود ما برچسب و به تدریج ساخته شده است تا پس گرفتن عناوین ما به عمده توزیع کنندگان مستقل در ایالات متحده و انگلستان است. ما به یک سطح از موفقیت زمانی که ما انتشار آمار #1 در چندین باشگاه نمودار در سال 1994.

پس از آن بود که ما تا به حال یک برخورد کوتاه با یک رکورد بزرگ برچسب-یکی از بالا 3 در جهان است. A&R (کسی که نشانه های هنرمندان به برچسب) داده شده بود ما رکورد به عنوان یک “شایعه” عنوان از صاحب زیرزمینی فروشگاه رکورد در بوستون و او به ما از نیویورک گفت: او می خواست به پایین آمدن و ملاقات با ما را در آریزونا (که در آن ما زندگی می کردند در آن زمان) به او علاقه مند به امضای ما. تا به حال آنها را انجام داده است تا آن را به معنای ما که تا به حال در سراسر جهان توزیع MTV ویدئوها و فرستاده شده در تور با برخی از بزرگترین نامها در رقص های الکترونیکی در جهان که در آن زمان. آن بود که هر نوازنده رویای به حقیقت می پیوندند.

یا بنابراین ما فکر کردم.

هنگامی که ما در واقع ملاقات A&R چهره-به-چهره آن بسیار آشکار او تا به حال پاک کردن نیت از ما تصویر و صدا به چیزی است که ما نمی شد و ما به سادگی نمی خواهید برای تبدیل شدن به. گروه ما بود electronic trance اما او پیشنهاد یک لیست طولانی از “پیشرفت” برای ما از جمله در آوردن سنگ بزرگ طبل و خوانندگی زن. بودن ما در اواخر 30s, A&R بیشتر یا کمتر گفت: ما شد “بیش از حد” برای MTV و ما را مجبور به انجام کاری به ما را “قابل فروش.”

اما حقیقت این بود که به رغم A&R تفکر ما “بیش از حد” ما در واقع “خیلی جوان” به عنوان هنرمندان به حرکت به عرصه کار با عمده برچسب. ما استفاده نشده بود به کار به مهلت و عادت به داشتن لوکس در نظر گرفتن زمانی که ما می خواستیم برای تکمیل پروژه. ما هنوز هم پیدا کردن ما “صدا” و ما در حال ایجاد صدا در آوردن تولید کنندگان حرفه ای که خود را تحمیل “چرخش” ما جنینی صدا را تهدید به توقف خلاق ما رشد نمیکند. و از نظر بازاریابی, اگر چه ما تا به حال موفق به دریافت #1 باشگاه, آمار ما هنوز فقط گرفتن آغاز شده در ساختمان ما زیر و واقعا نمی دانم مخاطبان ما به طور کامل و یا چگونه برای رسیدن به آنها را در سطح جهانی است. از آنجا که ما تا به حال یک پلت فرم کوچک اگر A&R تغییر تصویر ما به عنوان او در نظر گرفته شده, ما به احتمال زیاد به از دست دادن مخاطبان ما در حال حاضر و نه درخواست تجدید نظر به مخاطبان به آن او خواهد بود با هدف قرار دادن.

ما شروع به درک ما از سادگی نیست برای این آماده جهش. باور کنید یا نه من استفاده می شود برای از خواب بیدار در شب با حملات وحشت در فکر آن! بعد از آن همه سال به فکر این چیزی بود که من می خواستم من متوجه شدم چیزی درست نیست در مورد آن. به عنوان یک نتیجه, ما, اتصال به برچسب فقط مرتب کردن بر اساس از محلول پس از چند ماه و برچسب در ادامه با ما مستقل خود شرکت.

من تجربه در صنعت موسیقی قطعا رنگی من تصمیم به رفتن خود منتشر هنگامی که من آماده به انتشار اولین کتاب من. من که ناشران بزرگ در حال احتمالا مانند بزرگ برچسب رکورد در آن شما نیاز به دانستن زمان مناسب به آنها برخورد. اما در حال حاضر که من شده اند خود منتشر شده برای برخی از زمان و پس از ایجاد کمپین های بازاریابی موفق برای بسیاری از نویسندگان دیگر هم منتشر شده و منتشر شده خود من فکر می کنم استدلال من درست بود.

در تجربه من وجود دارد 7 عامل اصلی به نظر در تصمیم خود را به رویکرد ناشر:

  1. نظم و انضباط. می تواند شما را یک تعهد برای دیدار با نوشتن مهلت داده شده اگر آنها ؟ شما فراتر دام تنها قادر به نوشتن هنگامی که شما “الهام” و یا شما می توانید بنشینید و به شیار زمانی که شما نیاز به?
  2. سبکی بلوغ. است سبک نگارش خود را “مادر” (به خوبی گذشته مرحله جنینی)? می تواند دیگران را به راحتی صحبت در مورد سبک خود را و پیام خود را نسبت به کتاب های دیگر? این است که سبک خود را قدرتمند و توسعه یافته به اندازه کافی است که سردبیران نمی خواهم به آن را تغییر دهید به طور قابل توجهی?
  3. احساسی آماده شده است. آیا شما آماده برای “نشان دادن” را به عنوان یک تصویر ؟ آیا شما آماده دیده می شود و نقد? آیا شما آماده برای صحبت شفاف در سطح جهانی? آیا شما آماده برای انتشار دیدگاه خود را ازاد به اینکه آیا مردم آن را دوست دارم یا نه ؟
  4. هویت. آیا شما می دانید که شما به عنوان یک نویسنده و به عنوان یک فرد ؟ آیا شما یک ایده روشن از خود را در “تصویر” یعنی که شما به خوانندگان خود طرفداران و مخاطبان? شما می توانید ایستاده با آرامش در حکمت از هویت خود را در هنگام برخورد با یک ناشر?
  5. پلت فرم. آیا شما به خوبی تثبیت بستر های نرم افزاری (یعنی یک پایه فن از افرادی که نام شما را می دانم و خود را نوشتن)? این است که بدون شک یکی از عوامل عمده ناشران را در نظر بگیرید هنگامی که شما به آنها چیزی است که آن را بسیار کمتر احتمال دارد برای آنها را به تلاش برای “تغییر شکل” تصویر خود را.
  6. بازاریابی است. آیا می دانید که چگونه برای رسیدن به مخاطبان خود را ؟ آیا شما را در درک اصول بازاریابی است ؟ شما می توانید توضیح دهید که چگونه شما خواهد خود را در بازار کتاب به ناشر در راه است که آنها را بگو: “سلام این یکی تا به برخی از ایده های بزرگ”?
  7. زمان تعهد است. آیا شما آماده و قادر به ارتکاب مقدار زیادی از زمان برای ترویج کتاب خود را? است که زندگی خود را رایگان و یا انعطاف پذیر با توجه به خانواده و یا دیگر تعهدات? می تواند شما اغلب مسافرت بدون اخلال در بقیه زندگی خود را ؟

صحبت کردن برای خودم, من نمی تواند به 100% “بله” پاسخ به هر یک از این چیزهایی که من برای اولین بار ملاقات A&R در سال 1994. وقتی که من رفتم به انتشار اولین کتاب من, من می خواهم بگویم من تا به حال این پوشش حدود 75٪. اما به نظر من 75% نیست به اندازه کافی برای من به یک ناشر که در آن زمان. قبل از اینکه من نزدیک یک ناشر من می خواستم که قادر به کامل من 100%. پس از آن زمان حق خواهد بود… حداقل برای من.

هنگامی که من در نهایت تصمیم به نشستن و نوشتن کتاب من پیشنهاد این سال آن را واقعا یک تحول آفرین و روشنگر تجربه. به عنوان من آن تشکیل شده من متوجه شدم من تا به حال در نهایت به من “100% آماده” است. من می دانستم که من به عنوان یک فرد و به عنوان یک نویسنده. من می دانستم که من می تواند نوشتن در قطره از کلاه. من می دانستم که من تا به حال یک پلت فرم. من درک بازاریابی است. و بیشتر از همه, من در حال حاضر نوشته شده است کتاب من و من به طور کامل به آن باور داشتند.

که خود نویسنده منتشر شده بود کاملا بهترین چیز برای من وقتی که من انتخاب کرده بود که خیابان. تجربه به من کمک کرد توسعه به عنوان یک فرد به عنوان یک نویسنده و به عنوان یک بازرگان است. اما در حال حاضر من بصورتی پایدار و محکم تاسیس شده من پلت فرم و واقعا می دانم که من به عنوان یک نویسنده احساس می کنم اعتماد به نفس در مورد ساخت shift به کار با یک ناشر; و در همان زمان من هم اعتماد به نفس است که من کاملا قادر به رشد به عنوان یک افتخار indie در, نویسنده و لذت بردن از سوار خود من به عنوان به خوبی.

اگر من می تواند شما را با هر چیزی که امروز از آن خواهد شد به شما ارائه تضمین که تصمیم به تبدیل شدن به یک خود نویسنده منتشر نمی کند که شما یک “شهروند درجه دوم.” آن را در واقع می تواند خود را بیشتر از آنچه که شما واقعا تمایل از رفتن سنتی انتشارات مسیر. من امیدوارم که شما پیدا کردن شخصی من بازتاب و اشاره گر به ارزش در سفر خود را به عنوان یک نویسنده و آنها به شما کمک کند تصمیم گیری است که حق را برای شما در این نقطه در زمان.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.