خود را Primerica منجر به کسب و کار در سه مرحله آسان

[ad_1]

پس چه بزرگ در مورد Primerica فرصت کسب و کار?

این Primerica فرصت کسب و کار است یک انتخاب بزرگ در اقتصاد امروز با 2.5% به دست آوردن محبوبیت در ماه گذشته و ثابت شده است به عنوان یک پایدار MLM پس از راه اندازی اولیه خود را در سال 1977. همیشه پاداش زمانی که شما می توانید کمک به خانواده تبدیل شدن به بدهی رایگان و از نظر مالی مستقل است.

اما که در آن شما می توانید پیدا کردن خود را Primerica کسب و کار منجر شود ؟ با استفاده از یک شبکه مستقل تکرار برای ترویج بیمه خدمات حقوقی و سرمایه گذاری آن را فقط باعث می شود حس خود را برای پیدا کردن Primerica منجر به کسب و کار آنلاین. اما چگونه ؟

وجود دارد بدون نیاز به تسلیم به شکست در کسب و کار خود را به دلیل عدم Primerica کسب و کار منجر…

در واقع آنها می گویند نباید به “شکست”. من فقط نفرت است که اصطلاحات! زیرا هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم وجود دارد چنین چیزی به عنوان شکست. شما به سادگی تولید یک نتیجه است که یا از نزدیک و یا دور از نتیجه شما پس از هستی. آنچه در چند سطحی تکرار واقعا انجام است ترک.

و آمار نشان می دهد که حتی اگر 95% از چند تکرار ترک سال اول خود را از بازاریابی از 5 درصد است که آیا قطع در آن وجود دارد آن دسته از بچه ها 98% احتمال ساخت یک شش رقم درآمد در عرض ده سال!

اما آنقدر رد در بازار نیست چرا که فرد به طور متوسط به سادگی به کامپیوتر خانگی خود و گوگل این عبارت شما شده است تلاش برای صحبت کردن با او در مورد! اما چه می شود اگر شما می تواند این باشد که مرد بر روی کامپیوتر می شود که منجر?

بنابراین در اینجا شما 3-مرحله فرمول برای گرفتن خود را Primerica منجر به کسب و کار آنلاین

1) شروع با یک وبلاگ.

اگر شما در بازاریابی شبکه ای در حالی که آنها شما بسیار آگاه است که مردم را به خرید و تبدیل شدن به الهام برای پیوستن به دیگر افرادی که آنها را می دانیم و اعتماد است. شما می دانید آنها چه می گویند “مردم نمی پیوستن به فرصت های کسب و کار; مردم از مردم”. و آن عبارت در صنعت MLM است به همین دلیل هیچ بالاسری وجود دارد که به طور مستقیم با شما در بازاریابی آنلاین جهت.

اما در اینجا چیزی که شما نیاز به یاد داشته باشید: شما وبلاگ “اینترنت شما”.

هنگامی که مردم شروع به دنبال شما و اشتراک خود را “آر اس اس” به پست های وبلاگ خود آنها به شما می دانید. و اگر شما می توانید با قراردادن فیلم در وبلاگ خود از همه بهتر است! آن زمان مردم در واقع انجام تماس با شما به صحبت کردن در تلفن آنها احساس آنها می دانند که شما و شما یک لحظه ،

2) ترویج وبلاگ شما.

شما می توانید این کار را با اجتماعی پیوند و backlinking. این مهم است به یاد داشته باشید, به وبلاگ با هدف جذب بازار هدف خود را. شی است که به صفحات است که شما را در وبلاگ خود برای رتبه بندی. بنابراین شما می خواهید انتخاب عبارت کلمه کلیدی است که مردم در جستجوی آن هستند و ایجاد صفحه وبلاگ خود را در اطراف آن عبارت کلمه کلیدی. شما به راحتی می توانید پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم در حال جستجو برای یک عبارت خاص با رفتن به گوگل رایگان ابزار “adwords.google.com”.

من پیشنهاد می کنم ارائه اطلاعات در پست خود که مردم را پیدا خواهد کرد به خواندن. ایده این است برای نگه داشتن آنها را شیفته به اندازه کافی به می خواهید به شنیدن بیشتر از خود را بنابراین شما می توانید آنها را به “اینترنت دوست” کسی که علاقه مند در آنچه شما باید ارائه دهد.

برای مثال و ماده است که بر اساس عبارت کلیدی “بلند مدت در مقابل کوتاه مدت” می شود 8100 جستجو در هر ماه و چیزی است که شما می توانید وبلاگ در مورد است که به مردم اطلاعات ارزشمند است.

3) اقامت در تماس با خود را Primerica کسب و کار منجر.

به طور متوسط مردم نیاز به نزدیک هفت بار قبل با توجه به پیوستن به یک فرصت و یا ساخت یک خرید. هفت بار ؟ OMG! که در ذهن راست خود را انجام دهید ؟

جای تعجب نیست که بسیاری از مردم ترک MLM! من به شدت توصیه یک ایمیل خودکار پاسخ سیستم ارسال ایمیل اعلامیه بلافاصله به مردم به عنوان به زودی به عنوان آنها را در انتخاب به وبلاگ خود. بسیاری از ما که تمام وقت و زندگی و زمان را به نشستن با کامپیوتر خود را در تمام طول روز و برای تماشای منجر می شود.

اما شما باید به آنها را زمانی که آنها گرم… پس چگونه شما می توانید انجام دهید ؟ با یک ایمیل پاسخگوی خودکار! شما همچنین می توانید با ارسال ایمیل شخصی پخش برنامه به لیست خود را به صورت روزانه به آنها را نگه دارید به روز شده با اطلاعات بیشتر است که به شدت توصیه می شود توسط بازاریابی آنلاین جامعه است.

این است که خود را Primerica businsess نیست, آن را به ارزش تلاش است ؟

نگه داشتن در ذهن در یادگیری چگونه به بازار آنلاین طول می کشد اما تجربه یادگیری است که به خوبی به ارزش تلاش. دانش قدرت است. شما به یاد داشته باشید که “دانش” شما تا به حال برای یادگیری در دبیرستان ؟ آیا شما ترجیح شروع کسب دانش واقعی است که می تواند کمک به شما پول واقعی برای خود Primerica کسب و کار ؟

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *