درج آگهی رایگان در سایتهای تبلیغات رایگان

قطعاً تبلیغات در اینترنت بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر از تبلیغات های سنتی و چاپ بنر و تراکت می باشد، شما به روش های مختلفی می توانید محصول یا خدمت خود را در اینترنت تبلیغ کنید از این طریق مشتریان بالقوه زیادی را جمع آوری کنیم. 

با اینکه محبوب ترین و پرطرفدارین سایت ثبت آگهی رایگان را به نام شیپور و دیوار می شناسیم، اما این دو سایت تعداد آگهی های رایگان محدودی را ثبت می کنند و پس از ثبت چند آگهی از شما درخواست پرداخت وجه خواهند کرد، همچنین مدت زمان ماندگاری آگهی در این سایت ها بسیار محدود و در حدود یک ماه می باشد.

یکی از روش های بسیار ساده و پرطرفدار تبلیغات در اینترنت، استفاده از سایت های درج آگهی رایگان میباشد که تعداد آنها هم زیاد بوده و با درج تبلیغ در تعدادی از آنها ناخودآگاه متوجه افزایش تعداد تماس های دریافتی خود خواهد بود که این نشان از موثر و کارا بودن سایت های آگهی رایگان میدهند.

 

محدود به چند سایت درج آگهی نباشید

بسیاری از افراد درج آگهی در دیوار و شیپور را کافی می دانند و درصورت عدم دریافت بازخورد لازم از عدم وجود بازار محصول یا خدمت خود گلایه می کنند، اما یک نکته بسیار ساده و کلیدی در این مورد وجود دارد، یعنی نباید به این دو سایت محدود بود.

به دلیل وجود حجم بالای آگهی های مشابه در این دو سایت، مسلما آگهی رایگان شما خیلی سریع به پایینتر از آگهی های جدید انتقال خواهد یافت و در نتیجه میزان بازدید از محصول شما نیز افت خواهد کرد.

همانطور که المنتور سایت گفته برای رفع این مشکل کافیست آگهی خود را در تعداد زیادی از سایت های ثبت آگهی رایگان درج کنید، سایر سایت های ثبت رایگان آگهی راحتی تبلیغات شما را در موتور جستجوی گوگل ثبت می کنند و در صورتی که فردی متقاضی محصول یا خدمات شما باشد، به راحتی به آن دست پیدا خواهد کرد.

 

آشنایی با مهمترین مزایای سایت های درج آگهی رایگان

اکنون که تصمیم گرفته اید علاوه بر درج آگهی رایگان در دیوار و شیپور، محصول یا خدمت خود را در سایر سایت های ثبت تبلیغ رایگان نیز درج کنید، بهتر است با مزایای کامل آنها آشنا شوید که به عبارت زیر هستند :

 

الف – امکان ثبت آگهی یکساله

بسیاری از سایت های رایگان درج آگهی این امکان را برای شما فراهم می کنند که تبلیغ خود را به مدت یک الی دو سال به صورت رایگان ثبت کنید، این وضعیت سبب خواهد شد که به مدت یک سال به صورت رایگان بازدید کننده برای سایت خود دریافت کنید و خریدار کاملاً رایگان برای محصول یا خدمات خود به دست آورید.

 

ب- امکان ثبت در موتورهای جستجو

در واقع زمانی که آگهی خود را در سایت های درج آگهی ثبت میکنید، موتورهای جستجوگر مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره نیز قادر به مشاهده آگهی ثبت شده شما خواهند بود و زمانی که فردی محصول یا خدمات مورد نظر را جستجو کند، موتور جستجوگر آگهی شما را به کاربر نشان خواهد داد، به عنوان مثال اگر شما پخش کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در شهر تهران هستید، اگر فردی عبارت «پخش لوازم بهداشتی در تهران» را جستجو کند، ناخودآگاه با آگهی شما مواجه شده و پس از ورود به سایت تبلیغ دهنده شماره تماس شما را خواهد دید و با شما تماس خواهد گرفت.

 

ج – امکان درج لینک سایت

اگر شما سایت دارید و محصولات و خدمات خود را از طریق سایت ارائه می دهید، به سادگی می توانید آدرس سایت خود را نیز در انتهای آگهی درج کنید و بازدیدکننده کاملاً رایگان به سمت سایت خود هدایت کنید که به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو نیز کمک خواهد کرد، در حالی که سایت‌هایی مانند دیوار و شیپور جهت درج لینک سایت شما هزینه دریافت خواهند کرد.

 

د – امکان درج توضیحات بالا و کلمات کلیدی

سایت های ثبت تبلیغ رایگان این امکان را برای شما فراهم آورده تا توضیحات بالایی را برای محصول خود ثبت کنید، این قابلیت در جذب بهتر خریدار کمک خواهد کرد و در واقع با ارائه توضیحات کامل از محصول خود مشتری را قانع کرده و در نهایت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین امکان درج کلمات کلیدی نیز برای آگهی وجود دارد، کلمات کلیدی به درک بهتر این موتورهای جستجو از آگهی شما کمک کرده و سبب نشان دادن آگهی شما به تعداد افراد بیشتری خواهد شد، این امکان در هیچ یک از سایت های دیوار و شیپور وجود ندارد که به عنوان یک مزیت بسیار بزرگ می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

ه‍ – آگهی شما پس از مدتی افت بازدید پیدا نمی کند

با توجه به اینکه اکثر تبلیغات درج شده در این سایت ها در موتورهای جستجو ثبت می شوند، علاوه بر اینکه بازدید کننده آگهی شما به مرور زمان کاهش پیدا نخواهند کرد، بلکه در صورت محبوب شدن آگهی شما در موتورهای جستجو امکان دریافت بازدید روزانه و کاملا رایگان از طرف آن وجود دارد. 

دقت کنید که حجم بالای آگهی های دیوار و شیپور و توضیحات بسیار کوتاه آنها سبب شده که در موتورهای جستجو ثبت نشوند و پس از مدتی تعداد بازدیدکنندگان آگهی به صفر خواهد رسید و مجبور به تمدید دوباره آگهی خواهید شد.

 

و – مشتری کاملاً هدفمند دریافت خواهید کرد

یکی از روش های بسیار پرهزینه و غیر هدفمند در بازاریابی دیجیتال، ارسال پیامک یا ایمیل انبوه است که فرد تبلیغ دهنده بدون توجه به سن، جنسیت و صنف مخاطب اقدام به ارسال پیام انبوه جهت تبلیغ محصول خود می کند، این روش بازاریابی کاملاً بیهوده بوده و صرفاً هزینه های شما را بالا خواهد برد.

اما با ثبت چند آگهی رایگان در سایت های درج تبلیغ به راحتی مشتری هدفمند از موتور های جستجو دریافت خواهید کرد و در واقع کسانی شما را پیدا خواهند کرد که واقعاً نیاز به محصول یا خدمت شما دارند و از طریق ایجاد اعتماد می توانید خدمت یا محصول خود را به آنها بفروشید.

 

سخن آخر

در این نوشته به مهمترین مزایای سایت های درج آگهی رایگان اشاره شد، پس از مطالعه این مقاله نسبت به درج آگهی در این سایت ها رغبت بیشتری پیدا خواهید کرد و در صورتی که پروسه ثبت آگهی را به صورت مداوم انجام دهید قطعاً و حتماً نتیجه دلخواه را خواهید گرفت و بازار کار خود را رونق خواهید بخشید.

 

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *