درخواست تمدید کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

برخی مخاطبان آفتاب‌نیوز که خود را “داوطلبان کنکور نظام قدیم” نامیده‌اند با ارسال نامه‌ای به این پایگاه خبری، خواستار تمدید کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ شده‌اند.

در بخشی از نامه این افراد آمده است: ما آینده‌سازان این مرز و بوم انتظاری از شما رسانه‌های مردمی داریم که راه را برای تلاشگران جوان هموار کنند تا شاهد رشد و شکوفایی در صحنه‌های مختلف بخصوص مسائل علمی در کشور باشیم. از رسانه شما به عنوان رسانه‌ای پیگیر و دغدغه‌مند مسائل آموزشی انتظار بررسی موضوع نظام قدیم در کمیسیون آموزش و رایزنی با اعضای دیدبان شفافیت و عدالت کشور و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی را داریم. انتظار داریم مسئولین محترم به مسائل ما که تمدید کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ هست بپردازند و ما هم فرصتی نداریم و این روز‌ها تحت شدیدترین فشار‌های روحی و روانی هستیم و نباید بحران کرونا، قطار رسیدن به هدف‌های والای ایران عزیز را متوقف کند چرا که کنکور سرنوشت ما آینده‌سازان کشور را تعیین می‌کند.

درخواست تمدید کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰

در ادامه این نامه آمده است: کنکوری امروز می‌تواند مهندس فردای ایرانی باشد که کشورمان را از لحاظ تولیدات به خودکفایی انبوه برساند و از طریق صادرات ارزآوری بسیاری برای کشورمان انجام دهد. کنکوری امروز می‌تواند پزشک فردایی باشد که در مقابل جنگ بیولوژیک دشمن ایستادگی کند و جان مردم را نجات دهد. جنگی مثل کرونا. کنکوری امروز می‌تواند عضو هیئت علمی دانشگاهی باشد که به فرزندان آینده درس عدالت خواهی را بدهد.

همه این مطالب مقدمه براین بود که بگویم کنکور نه تنها سرنوشت ما را می‌سازد بلکه سرنوشت یک کشور را می‌سازد. چه بهتر فرصتی به‌حق را به ۳۰۰ هزار نفر کنکوری هدیه کنیم تا شاهد شکوفایی کشوری پیشرفته باشیم. امیدواریم نمایندگان مربوطه در محور عدالت‌خواهی که یکی از چند شعار انتخابات آن‌ها است قدم بردارند و به مطالبه ما کنکوری‌های نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ نگاهی عمیق از نوع عدالت کنند تا بتوانیم افتخارآفرینی خود را در عرصه‌های مختلف به گوش جهانیان برسانیم.

تمدید کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ می‌تواند در آینده، زمینه معرفی افراد مستعد در عرصه‌های ملی شود. چرا که در کشور ما کنکور سراسری یکی از علل سرنوشت ساز در روند زندگی جوانان است و می‌توانند سکان هدایت یک کشور را بدست بگیرند.

لطفا از حذف کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ جلوگیری کنید؛ چراکه با این کار کنکور نظام قدیم را حذف نکردید؛ بلکه ۳۰۰ هزار استعداد را حذف کردین و از ما جوانان که چشم و امیدمان بعد از خدا و اهل بیت شما مسولان هستید، حمایت کنید.

دلیل تمدید کنکور ۱۴۰۰:

-جناب محی الدین بهرام محمدیان که در راس آموزش قرار داشتند، وعده سه سال کنکور نظام قدیم را دادند، اما سنجش می‌خاهد با دوسال این موضوع را تمام کند. در صورتی که ایشان در رسانه ملی عرض کردند سه سال برگزار می‌شود.

-وضعیت اقتصادی در این آشفته بازار باعث می‌شود خانواده‌ها از پس درآمد سنگین تهیه کتاب جدید و فیلم و کلاس اموزشی برنیایند.

-در سال ۸۰ کنکور نظام قدیم سه سال برگزار شد تا عدالت آموزشی برقرار شود.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.