در مورد فیلم آنلاین بازاریابی

[ad_1]

اجازه بدهید به شما نشان دهد که چرا بازاریابی فیلم بسیار تاثیر گذار و چرا شما نیاز به مطلقا به عامل در استراتژی بازاریابی خود را به برنامه های تبلیغاتی. کسب و کار در حال حاضر صرف پول بیشتر تبلیغات آنلاین نسبت به تلویزیون است. حداقل 20 ساعت ویدئو آپلود شده است در هر دقیقه در YouTube. بیش از 1 میلیارد ویدئوها در حال تماشای محبوب به اشتراک گذاری ویدیو سایت و روزمره مردم در حال حاضر اختصاص زمان بیشتر برای مشاهده ویدئوها در اینترنت از آنها صرف تماشای تلویزیون است.

این هیچ جای تعجب است که تصویری بازاریابی سریع ترین توسعه منطقه در اینترنت. هیچ چیز دیگری می آید نزدیک به اثربخشی این رسانه به عنوان یک ابزار بازاریابی است. شما را اجرا خطر بودن سمت چپ توسط رقبای خود را اگر شما باید تعیین کنید که تصویری بازاریابی است که با ارزش خود را به بازاریابی و تبلیغات.

چرا بازاریابی ویدئو بسیار محبوب و دقیقا آنچه در آن است ؟

مفهوم بازاریابی مبتنی بر انتشار و آپلود محتوا برای ویدئوها و عرضه آن به اینترنت است. محبوبیت تصویری به عنوان یک عملی استراتژی بازاریابی است که عمدتا به دلیل از گوگل جهانی از ویژگی های جستجو.

در سال 2007 گوگل ایجاد شده در جستجوی جهانی. این بدان معنی است که شما به عنوان کوک در پرس و جو خود را به گوگل نتايج جستجو موتور تولید نمی شد و صرفا صفحات وب, اما همچنین عکس ها و ویدئو های بیش از حد. نوع هر پرس و جو به طور مستقیم به گوگل و شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن که خاص تصویر و ویدئو نتیجه ذکر شده در بالا در گوگل احتمالا پیش از قدرتمند سایت هایی مانند آمازون است. در مورد SEO اهداف مشخص و موقعیت از کلیپ های ویدئویی ارائه شده در بالای نتایج موتورهای جستجو صفحه در گوگل اساس حقیقتا تحت تاثیر توسعه بازاریابی.

تصویری است که با نفوذ ابزار جستجوگرها. کلیپ عشق مردم به عنوان آنجا که گوگل آن را دوست دارد. تصویری بسیار تحریک آمیز تر از متن است. با استفاده از یک ویدئو به شما اجازه می دهد تا شما را به آموزش و یا توضیح دهید که موضوع خود را واضح تر. هر آنچه که شما به فروش و تصویری را نشان می دهد مشتریان خود را چگونه کار می کند و توضیح آن را بهتر از هر رسانه دیگر. ارائه مطالب جالب و شما شروع به بینندگان خود را به فروش قیف و تدوین روابط با آنها.

کسب و کار استفاده از کلیپ های بازاریابی به صورت رایگان به عنوان وسیله ای برای گرفتن رتبه بندی بالا در گوگل به تولید و فروش و ایجاد وزوز برای محصول خود را و یا اطلاعات است. این یک راه فوق العاده برای دریافت جلوتر از رقبای خود و بزرگ کردن نام کسب و کار شما. سپس آن را می آید به هیچ شوک است که کسب و کارهای مختلف با استفاده و به دست آوردن دست بالا به عنوان آنها اقدام به ادغام بازاریابی.

وجود دارد بسیاری از ابزارهای رایگان در دسترس برای کمک به شما در ایجاد محتوای ویدئو بدون هیچ هزینه به شما. پس از این در سال گذشته تصویری است معلوم می شود بسیار شایع و فقط در به دست آوردن محبوبیت بیشتر در آینده است. دیگر هیچ کانال جهانی برسد شما می توانید با استفاده از فیلم در واقع هیچ هزینه. ROI ظالمانه نسبت به دیگر مرسوم بازاریابی اینترنتی و رسانه.

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است شروع به ترکیب بازاریابی فیلم به مبارزات انتخاباتی خود را فکر می کنم در این مورد. آن را خسته نمی کند شما که هزاران نفر از مردم در حال تماشای رقبای خود را آنلاین به جای شما و raking در یک تن فروش روزمره ؟

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *