دستگیری ۸۰۴ سارق در تهران

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

سردار حسین رحیمی، در تشریح نتایج طرح رعد ۳۴ با اشاره به اینکه سال ۹۹ سال جهش تحول کلانتری‌ها بوده و طرح‌های رعد اجرا شده موید فعالیت و پویایی کلانتری هاست، گفت: در این مرحله از اجرای طرح رعد در مجموع یک هزار و ۲۱۸ سارق، توزیع کننده مواد مخدر، تولید و توزیع کنندگان اقلام ضد فرهنگی، قاچاقچیان و محتکران کالای اساسی و قاچاق دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.

وی در تشریح جزئیات کشفیات صورت گرفته با اشاره به اینکه در طرح رعد ۳۴ تعداد ۳۴ باند توزیع مواد مخدر، قاچاقچیان کالا و باند سارقان منهدم شده است، عنوان داشت: ارزش اموال مکشوفه از افراد دستگیر شده در این مرحله از طرح رعد حدود ۱۳ میلیارد تومان است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری ۱۳۵ خرده فروش مواد مخدر بیان داشت: از این افراد بیش از ۷ کیلو مواد مخدر کشف و تحویل مرجع قضائی شدند.

وی با اشاره به دستگیری ۸۰۴ سارق، گفت: این سارقان در قالب ۳۰ باند فعالیت می‌کردند و از آنها بیش از ۱۲ هزار قلم انواع وسایل سرقتی به ارزش حدود ۱۱ میلیارد تومان کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف ۱۸۶ دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی در طرح رعد ۳۴ گفت: تعدادی از سارقان دستگیر شده دارای سابقه قبلی بودند که در بررسی‌های صورت گرفته از مجموع آنها ۳۹۴ نفر سابقه دار و ۴۰۶ نفر فاقد سابقه قبلی بودند.

وی با اشاره به دستگیری ۱۵ قاچاقچی کالا افزود: از این افراد بیش از ۷ هزار و ۶۰۰ قلم انواع کالای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد تومان کشف شده است.

سردار رحیمی خاطر نشان کرد: طرح‌های مختلف پلیس پایتخت از جمله طرح‌های رعد، صاعقه، ظفر و …، را با قدرت ادامه خواهیم داد و اجازه نمی‌دهیم کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *