دلایل بالا کسب و کار شما باید یک برنامه تلفن همراه

[ad_1]

برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرینان بازاریابی تلفن همراه نشان دهنده رشد کسب و کار فرصت. درست است که استفاده از دستگاه های تلفن همراه همچنان به منفجر شدن تقاضا برای توسعه نرم افزار تلفن همراه ادامه خواهد داد به رشد به عنوان به خوبی. بین 25 دسامبر و ژانویه 2nd, 2012 به تنهایی وجود دارد 1.2 میلیارد برنامه های دانلود شده.

این برنامه می تواند به سرعت تبدیل به یکی از موثر ترین ابزار بازاریابی به کسب و کار و در حالی که در حال توسعه یک برنامه تلفن همراه می تواند هزینه آن را ندارد به. با گزینه های مختلف در دسترس در بازار امروز هر کسب و کار می تواند دست آوردن دسترسی به تلفن همراه بازاریابی است.

یکی از چیزهایی که در نظر بگیرید این است که چه پلتفرم برای توسعه نرم افزار برای. بهترین کار این است که برای ایجاد یک کراس پلت فرم نرم افزار از سمت راست شروع. قبل از استخدام یک توسعه دهنده باید با در نظر گرفتن تمامی قابلیت های برنامه خود را باید داشته باشد. توسعه دهنده باید قادر به کمک به هر یک از کسب و کار توسعه یک استراتژی تلفن همراه است که کار و ارائه نتایج.

  • برای اولین بار یک برنامه تلفن همراه باید مجهز به قابلیت هشدار از طریق فشار. اطلاعیه های فشار کار درست مانند پیام های متنی و آنها را تحویل حیرت انگیز 97% نرخ باز. پیام تحویل داده شده است بلافاصله 2 روز یا 2 هفته بعد.
  • صاحبان کسب و کار نیز باید تمرکز بر ایجاد وفاداری خود را با برنامه جدید تلفن همراه. یکی از بهترین ابزار ما در سراسر آمده در حال بررسی ارائه می دهد. هر بار که یک مشتری می آید به کسب و کار آنها باید قادر به “چک در” و احتمالا باز کردن یک پیشنهاد ویژه و یا کوپن.
  • نظر به ساخت یک لیست ایمیل با استفاده از این برنامه به عنوان به خوبی. صاحبان کسب و کار باید تمرکز بر جمع آوری به عنوان اطلاعات زیادی از مشتریان خود را به عنوان امکان پذیر است و برقراری ارتباط با آنها از طریق کانال های مختلف.
  • استفاده از این نرم افزار با اضافه کردن virality به کسب و کار تعریف شده است به عنوان “درجه که یک قطعه از محتوا است یا ممکن است به اشتراک گذاشته شده در یک مقدار کوتاه از زمان.” صاحب کسب و کار نیاز به مشتریان خود توانایی برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد کسب و کار خود را با دیگران از طریق رسانه های اجتماعی پیام کوتاه و ایمیل.
  • در نهایت تلفن همراه سفارش و پرداخت گرم است در حال حاضر. ساخت آن آسان و راحت است برای مردم را به خرید از کسب و کار نیاز به یکی از اولویت های. ساخت یک سبد خرید به نرم افزار بسیار هوشمند حرکت می کند.

در حالی که در حال توسعه یک برنامه می تواند بسیار پر هزینه است و برخی از شرکت های شناخته شده برای صرف دهها هزار دلار آن نمی شود. کوچک به اندازه متوسط کسب و کار می توانید پیدا کردن یک راه حل است که حق را برای بودجه خود را. برنامه تلفن همراه باید به راحتی برای خود پرداخت در مقدار بسیار کوتاه از زمان.

در پایان روز آن را همه چیز در مورد رانندگی به رشد کسب و کار شما و یک برنامه تلفن همراه است که یکی از بهترین ابزار برای انجام آن با.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *