راهنمایی برای کار در یک محدود تولید فیلم با بودجه

[ad_1]

شما ممکن است با هدف تولید فیلمهای پورنو, اما آن را هنوز هم به شما پول هزینه کنید که شرکت های بزرگ سمعی و بصری محتوای ایجاد شده و آن را دریافت کند وجود دارد. با توجه به یک مطالعه تحقیقاتی گارتنر اکثر شرکت ها صرف حدود 12 درصد از درآمد سالانه خود را در بازاریابی است. با افزایش محبوبیت عام بسیاری از شرکت ها در حال افزایش سرمایه گذاری خود در این کانال بازاریابی است.

چسبیده به محدود تولید فیلم با بودجه

وجود دارد بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف فیلم ساخت. شرکت ها می توانند رابطه جنسی خود را در بودجه های بازاریابی در فیلم ها. اما آنها نمی توان انتظار بازگشت سرمایه گذاری خود را. زیادی فیلم ساخت خدمه و بودجه همیشه ترجمه به بزرگ گرداند.

اگر شما می خواهید برای دریافت بهترین نتیجه را از صوتی و تصویری ایجاد محتوا در حالی که کار بر روی یک محدود مالی طرح در نظر با استفاده از نکات زیر.

  1. می دانید هزینه های خود را

آیا شما می دانید آنچه را که هدف و پیام است ؟ اگر شما از اسکریپت و یا روایت و یک چشم انداز از آنچه که آن را مانند شما می توانید شروع به شکستن هزینه های خود را. این کمک خواهد کرد که شما تعیین که چقدر شما نیاز به صرف در مجموع. شما نیاز به تعیین اندازه از بازیگران تجهیزات مورد نیاز حرفه ای شما نیاز به استخدام و عوامل دیگر.

  1. لیست

این به اندازه کافی به دانستن آنچه که آنها هستند. شما همچنین نیاز به دانستن آنچه که دسته آنها سقوط. تولید فیلم اغلب شامل هزینه های است که می توان به 4 دسته. اینها هستند:

  • بالای خط هزینه – این شامل هزینه های مربوط به پرسنل خواهد شد که نفوذ و راهنمای فرایند خلاق مانند یک تولید کننده اسکریپت, نویسنده, کارگردان و بازیگران.

  • زیر خط هزینه – این شامل هزینه های مربوط به پرسنل شما را استخدام برای اجرای ایجاد فاز به عنوان مثال فیلمبردار, دوربین, خدمه, روشنایی, خدمه, ویرایشگر, و غیره.

  • پس از تولید سربار – این سربار خواهد بود بعد از تجربه فیلمبرداری کامل است.

  • غیر از هزینه های پرسنل – این هزینه به طور مستقیم مربوط به پرسنل. آنها شامل هر چیزی از پرداخت برای مکان های پذیرایی و وسایل نقلیه و زمان استودیو.

داشتن لیست و تفکیک بودجه تضمین می کند که هیچ چیز باقی مانده است. آن را نیز تضمین می کند که شما باید یک تصویر روشن از هزینه های خود را چقدر مورد نیاز خواهد بود و هنگامی که.

  1. محاسبه احتمالی و مالیات

یکی از رایج ترین اشتباهات کسب و کار را که با توجه به هزینه های خود را است و نه غذا برای احتمالات. ما توصیه مشتریان ما شامل احتمالی در بودجه خود را که کمتر از 10 درصد از کل بودجه است. این تهیه خواهد شد برای هر گونه هزینه های غیر منتظره.

شما همچنین باید شامل مالیات خود را در محاسبه هزینه های خود را. هزینه های خود را برآورد باید پوشش مالیات بر روی این پروژه به اطمینان حاصل شود که شما هیچ شگفتی پایین خط.

  1. درک خود را پس از تولید سربار

بسیاری از مشتریان را شامل نمی شود پست ایجاد در بودجه خود را. این است که در آن همه سحر و جادو اتفاق می افتد. آن را شامل صوتی و تصویری و ویرایش زمان که ممکن است مقدار زیادی از پول هزینه. آن را نیز شامل انیمیشن طراحی عنوان اصلی موسیقی نمرات اضافه کردن جلوه های ویژه اصلاح رنگ و دیگر پس از تولید کار می کنند. این شامل متخصصان مختلف برای بهترین نتایج. این نیز می تواند گران قیمت. اطمینان حاصل شود که شما تهیه کردن برای همه این هزینه در بودجه خود را.

آسان تولید فیلم مسیر

اگر شما احساس سرگیجه از تمام هزینه های شما را به تهیه کردن برای شما خواهد بود برطرف می دانیم که وجود دارد یک راه ساده تر برای مقابله با ساخت فیلم با منابع محدود. استخدام یک شرکت تولید برای جلوگیری از داشتن برای مقابله با هر جزئیات.

قابل اعتماد شرکت تولید فیلم راهنمای شما را از طریق فرایند و اطمینان حاصل شود که شما را در درک همه هزینه های خود را به جلو.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *