راهنمای خرید بهترین سشوار مسافرتی (2021) – کامپیر 24

سشوارهای حرفه ای معمولاً دارای یک موتور متغیر قدرتمند هستند. مهمترین تفاوت سشوار خانگی و حرفه ای استفاده از موتورهای قدرتمند و بادوام AC است. هر یک از این سشوارها مزایای خاص خود را دارند و پاسخ آن ارتباط مستقیمی با نوع استفاده و نیاز شما دارد. در سشوار نیز این امکانات اضافی وجود دارد. سرعت باد در سشوارهای حرفه ای از حدود 80 شروع می شود و در مدل های لوکس تا حدود 200 کیلومتر در ساعت و بیشتر طول می کشد. سشوار های پرومکس داری سه حالت متفاوت برای تنظیم سرعت باد و سه حالت متفاوت برای تنظیم درجه حرارت باد ساخته شده اند. با توجه به بررسیهای صورت گرفته قیمت سشوار پرومکس نسبت به دیگر مدل مشابه بسیار مناسب است. نازل کنسانتره سشوار: سشوار های دارای نازل کنسانتره برای صاف کردن موهای خشک بسیار مناسب است. فیلتر هوا سشوار قابل جدا شدن است و در صورت کم شدن قدرت باد به دلیل وجود لکه و گرد و غبار ، می توان آن را به راحتی از بین برد و تمیز کرد. در ادامه ای مطلب 15 مدل از بهترین سشوارهای چرخشی از مارک های همچون بابلیس، پرومکس، رمینگتون، فیلیپس لیست کرده ایم تا انتخاب برای شما عزیزان راحت باشد.

این نازل نیز به انتهای سشوار ضربه میزند. اما با یک سشوار چرخشی هر دو وسیله را در دست می گیرید: سشوار و برس با یک دست که باعث کاهش خستگی دست می شود و روند آرایش مو را بهبود می بخشد. کمبود جا در چمدان، از مشکلات بسیاری از افرادی است که عادت دارند وسایل زیادی را همراه خود به مسافرت ببرند. دکمه باد سرد : اکثر وسایل برقی دارای چندین کاربرد و گزینههای جانبی متفاوتی هستند. اگر تمایل به خرید سشوار دارید، بهتر است بدانید، سایونا نهتنها توانسته درزمینۀ تولید سشوارهای حرفهای توانمند ظاهر شود، بلکه در عرصه انواع وسایل برقی موفقیتهای تحسینبرانگیزی را از آن خود نموده است. سشوار خانگی فیلیپس دارای موتور DC، اندازهی کوچک، سرعت و قدرت خروجی هوای کم است و در مقایسه با موتورهای AC مدت زمان کمتری میتواند بهصورت پیوسته و ممتد روشن بماند. روی دسته این محصول 3 دکمه تعبیه شده که آنها تنظیم حرارت سشوار و سرعت دمیدن باد را به عهده دارند به این صورت که یک دکمه جهت ایجاد باد سرد به طور لحظه ای است. این نازل نیز به انتهای سشوار ضربه میزند. اگر میخواهید سشواری با طول عمر بیشتر را خریداری کنید باید توجه کنید سشوار علاوه بر موتور سنگین دارای فیلتر هوایی نیز باشد.

قدرت سشوار به قدرت موتور آن بستگی دارد. با توجه به تنوع سشوار موجود در بازار برای خرید و فروش سشوار باید دقت بسیاری به خرج داد. این سشوار با طراحی فوقالعاده و زیبا به عنوان بهترین مدل سشوار پرومکس در بازار شناخته شده است. حرفهایترین، کاملترین نوع خشک کردن مو و همچنین حالت دهیِ بسیار حرفهای به مو با این ست فیلیپس HP8646/00 امکانپذیر است. به طور خلاصه سشوار فیلیپس BHD176 با داشتن موتور 2200 وات AC با سرعت پرتاب باد بالا و امکانات مناسبی که دارد میتواند انتخاب مناسبی برای آرایش حرفهای موها باشد. سشوار براوان دارای موتور سنگین قوی و حالات مختلف سرعت باد و سرعت دما میباشد و دارای دکمه سردکن بسیار مناسبی میباشد. قدرت سشوار به قدرت موتور آن بستگی دارد. در ساخت سشوار فیلیپس درجات متفاوتی برای قدرت قرار داده شده است. محصولات بوش (bosch) در سراسر دنیا بسیار شناخته شده هستند. یکی از ویژگی هایی که اکثر محصولات مراقبت از مو ندارند، قابلیت استفاده روی موهای خیس است. همانطور که میدانید برخی از سشوارها بسیار حرفهای بوده و برای استفاده در منزل کاربرد زیادی ندارند. سرعت باد سشوارها نیز در مدل های خوب قابل تنظیم است. هرچه قدرت کمتری داشته باشید، دستگاه ارزان تر خواهد بود، همچنین می تواند به سرعت از بین برود زیرا برای خشک شدن مو به انرژی زیادی نیاز دارند.

یکی از این امکانات همین صفحه دیجیتال است. قدرت 1400 وات و نوع موتور DC این محصول را برای استفاده در منزل مناسب می کند که نیازی به روشنایی و استفاده مکرر از سشوار ندارد. در سشوارها معمولاً از دو نوع موتور AC و DC استفاده می شود. کار با سشوار، اتوی مو یا فر کننده ای مو و در هنگام استفاده از برس مو می تواند ناخوشایند و وقت گیر باشد. علاوه بر این قابلیت استفاده با برق 110 تا 240 ولت باعث شده که بتوان این سشوار را در مسافرتهای خارج از کشور هم استفاده کرد. از سیم برق آسیب دیده استفاده نکنید. سشوار چرخشی یکی از انواع سشوار است که برای افزایش رضایت مصرف کننده ترکیبی از سشوار و نرم کننده مو دارد. بهترین مارک سشوار چرخشی بابلیس، پرومکس، رمینگتون، فیلیپس و.. سشوار چرخشی و سشوار برسی پرومکس با کیفیت بالا و عمر طولانی از گزینههای مناسب برای خرید این برند معروف هستند. مضافاً اینکه این برند از کیفیت و طراحی فوقالعادهای برخوردار است. از ویژگی ظاهری سشوار باید به طراحی خاص فیلتر هوای آن اشاره کرد که جلوهی ویژهای به آن بخشیده است. اما ممکن است انتخاب بین مارک ها و مدل های مختلف کمی دشوار باشد.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *