راه هایی که در آن تفسیر سازمان استفاده می شود

[ad_1]

راه های مختلفی وجود دارد که در آن یک تفسیر آژانس منافع جامعه است. برای مثال اگر یک سازمان غیر انتفاعی آژانس ارائه یک سمینار در مورد کج بیل زدن افراد معلول می تواند به طور مستقل زندگی می کنند وجود خواهد داشت چند کمشنوا افراد در مخاطبان است که خواهد بود علاقه مند در این موضوع اما و اگر وجود دارد هیچ مترجم برای آنها برنده 't یادگیری از سخنران مهمان. یک مترجم که درک زبان اشاره را تا حد زیادی کمک کند.

مثال دیگری که در آن یک تفسیر آژانس خواهد بود مفید در خدمات اجتماعی و بهداشت و درمان تنظیم. اگر یک مددکار اجتماعی با این نسخهها کار در درجه اول با خانواده های مهاجر و کمک به آنها را با به دست آوردن مسکن کم درآمد و مدرسه ثبت نام مددکار اجتماعی ممکن است قادر به درک خانواده' زبان مادری مگر اینکه مددکار اجتماعی صحبت می کند به همان زبان خانواده. مددکار اجتماعی ممکن است تماس با یک تفسیر آژانس بنابراین خانواده او می تواند درک خانواده ها بهتر است.

در اجرای قانون مشاغل, یک تفسیر آژانس خواهد بود به خصوص کمک به پلیس و کارآگاهان حل محله جنایات. اگر یک افسر پلیس است که جمع آوری اطلاعات در یک جنایت است که یک هفته پیش اتفاق افتاده اما شاهد ممکن است درک زبان انگلیسی به طوری که افسر پلیس به یک مترجم که ترجمه می تواند شاهدان' داستان. و در دادگاه-حمایت و تفسیر سازمان متهم است که قادر به مترجم بگویید منصفه متهم's طرف داستان به عنوان آن مربوط به جرم و جنایت.

در دنیای کسب و کار سازمان مهم هستند چرا که با توجه به وضعیت شما ممکن است در سراسر آمده مشتریان که همین't صحبت می کنند و زبان مادری خود را و زمانی که شما یک زبان مانع چیزها می تواند به ترش بین شما و مشتری است. برای مثال اصطلاحات کسب و کار شما با استفاده از در زبان انگلیسی ممکن است بیش از یک معنا در پرتغالی پس از آن's عاقلانه به استخدام کسی که از تفسیر آژانس برای کمک به شما را در درک مشتری و معامله کسب و کار شما're گیری با او.

برای کسانی که کار در رادیو و یا تلویزیون کسب و کار شما اغلب باید برای مصاحبه بسیاری از مهمانان و برخی از این ممکن نیست انگلیسی صحبت می کنند. ایستگاه خود را ممکن است به دنبال کمک از تفسیر سازمان به ترجمه پاسخ مهمانان خود را به شما اگر مهمان وارد نیست با یک مترجم.

در نتیجه بسیاری از آنها در خدمت منافع و اگر شما're نیاز به یک کیفیت مترجم, شما می توانید در آنلاین پوشه های محلی برای دیدن سازمان های مختلف. دفعات بازدید: بررسی از این سازمان و نگاهی به آنچه منتقدان نوشت: در کیفیت خدمات.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *