رای‌گیری برای اعتبارنامه تاجگردون به فردا موکول شد

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

این جلسه به منظور بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران برگزار شده بود که ساعت ۱۶ به علت حجم بالای پرونده تاجگردون ۳ ساعت دیگر تمدید شد.

بنابر این گزارش، رای‌گیری درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون فردا (سه‌‌شنبه) پس از وصول پاسخ جدید شورای نگهبان به نامه دوم معترضان به اعتبارنامه وی انجام خواهد شد.

در این باره علی خضریان نماینده تهران در مجلس گفت: از آنجا که پاسخ نامه ارسالی دوم نمایندگان معترض نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون برای شورای نگهبان هنوز نیامده است، تصمیم گرفته شد،‌ که بررسی اعتبارنامه ایشان در نشست فردا بعد از ظهر ادامه یابد.

به گفته خضریان در نشست امروز شعبه دوازدهم بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس، غلامرضا تاجگردون، خود در این نشست امروز حاضر بود و هیچکدام از محورهای اعتراضات نمایندگان به اعتبارنامه خود را نپذیرفت.

گفتنی است در این جلسه درباره اعتبارنامه و پرونده ها و همچنین مستندات ارائه شده از سوی معترضین اعتبارنامه تاجگردون بحث و تبادل نظر شد اما نهایتاً رای‌گیری برای اعتبار نامه این منتخب مجلس یازدهم به فردا (سه شنبه)‌ موکول شد.

علت موکول شدن رای گیری در شعبه ۱۲ برای به نتیجه رسیدن و تصمیم‌گیری درباره اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس یازدهم عدم پاسخ شورای نگهبان به نامه دوم این معترضان اعتبارنامه تاجگردون بود که در حال حاضر منتظر پاسخ به نامه دوم شورای نگهبان هستند.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *