را با سهولت انجام دهد

روش دوم: شما باید در سامانه بانکداری مجازی بانک پاسارگاد به بخش «کارت» سپس بخش «کارتهای من» و پس از آن به بخش «عملیات» و در انتها «مدیریت نوع رمز دوم» مراجعه کرده و باقی مراحل تا احراز هویت را روی تلفن همراه خود ادامه دهید. باقی موارد تنها انتخاب رمز ورود به نرمافزار و چند مرحله ساده است و پس از آن میتوانید با هر بار مراجعه به برنامه رمزینه، رمز یکبارمصرف خود را مشاهده و مورد استفاده قرار دهید. لازم به ذکر است که برای استفاده از رمز دوم پویا تنها برای مرتبه اول باید به اینترنت متصل شوید و در باقی مواقع نیازی به اتصال به اینترنت نیست و کلیه مراحل به صورت آفلاین انجام خواهد شد. متأسفانه اطلاعات دقیقی از نحوه فعالسازی رمز دوم بانک کارآفرین در دسترس نیست و اگر از خدمات این بانک استفاده میکنید پیشنهاد میکنیم به صورت حضوری به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و از مسئولین شعب در این مورد خدمات فعالسازی رمز دوم یک بار مصرف بپرسید.

برنامه همراه بانک ملل - دانلود - کافه بازار البته اگر امکان انجام مراحل بالا برای شما میسر نیست باز هم میتوانید به یکی از شعب بانک سرمایه مراجعه کنید و با همکاری مسئولین شعبه نسبت به فعالسازی حضوری رمز یک بار مصرف کارت اقدام نمایید. به منظور بهرهمندی از رمز یکبار مصرف باید وارد برنامه ریما شده و دو رمز مذکور را وارد قسمت ها «کد دریافتی از دستگاه» و «کد دریافتی پیامکی» نمایید. از دیگر خدمات بانک سپه برای سال جدید داشتن سررسید هوشمند بانک سپه است که به منظور تکمیل سبد محصولات متنوع خود، برنامه تقویم اختصاصی خود را با عنوان “سر رسید هوشمند سپه” با ویژگی های منحصر به فرد تهیه و در اختیار هموطنان قرار داده است. سپس باید شماره تلفن مشتری (که پیش از این در شعبه در حین افتتاح حساب یا بعد از آن به عنوان شماره تلفن همراه مشتری ثبت شده) را وارد نمایید. حال می توانید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و کارت خود را مسدود نمایید. بهجای شماره حساب. شماره کارت وارد کنید. ساختار شماره شبا همان طور که گفتیم، از بیست و شش کاراکتر تشکیل شده و این شماره از سمت چپ نوشته می شود و شروعش با IR است. ب:برای موقعیتهای B۲ الی B۱۹ نیز، به سمت چپ شماره حساب باید به اندازه ای رقم صفر افزوده شود که طول آن برابر ۱۸ رقم شود.

ب:برای موقعیتهای B2 الی B19 نیز، به سمت چپ شماره حساب باید به اندازه ای رقم صفر افزوده شود که طول آن برابر ۱۸ رقم شود. هر شماره حساب بانکی، قابل تبدیل به یک شماره حساب “شبا” است . با ورود سیستم تسویه ناخالص آنی یا “ساتنا” و سیستم تبادل الکترونیکی یا همان “پایا” در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امکان انتقال پول از هر حساب در هر بانکی به هر حساب دیگری در بانکی دیگر به صورت الکترونیکی وجود دارد. بانک خاورمیانه برای فعالسازی رمز یکبار مصرف برنامه اختصاصی خود موسوم به برنامه رمز پویا OTP را ارائه نموده که در ابتدا باید آن را دانلود و نصب کنید. پس از مراحل بالا باید نرمافزار جی بی رمز را روی گوشی خود باز کرده، ابتدا کد ۸ رقمی دریافتی از خودپرداز را وارد کرده و سپس کد پیامک شده را در ادامه کار به نرمافزار ارائه دهید. در این حالت بانک به شما پاکتی حاوی رمز اختصاصی فعالسازی رمز پویا را ارائه میدهد که باید همراه با شماره مشتری شخصی، آن را در داخل نرمافزار رمزپویا وارد کنید. پس از نصب و راهاندازی نرمافزار که شامل ثبت در سامانه بانک قوامین و تعیین رمز ورود برای آن است باید به صورت حضوری به یکی از خودپردازهای بانک قوامین مراجعه نموده و در آنجا از بخش «خدمات رمز» گزینه «فعالسازی رمز دوم پویا» را انتخاب کنید.

پس از دانلود ارس شما باید به یکی از شعب این بانک مراجعه و درخواست رسمی فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست صدور رمز پویا در شعبه بانک سینا، کد QR در اختیار شما قرار میگیرد که همراه با پیامک ارسال شده به شماره تلفن ثبت و متصل شده به حساب بانکی شما، ابزار مورد نیاز برای فعالسازی رمز پویا حساب کارت بانکی شما خواهند بود. در صورتی که نتوانستید مراحل فوق را طی کنید، شعب بانک موظف به همکاری و راهاندازی رمز یکبار مصرف کارت شما هستند و میتوانید به یکی از آنها مراجعه نمایید. تبدیل شماره حساب بانک کشاورزی به شماره شبا و یا تبدیل شناسه شبا بانک کشاورزی به شماره حساب اینجا کلیک نمایید. با انتخاب هر گزینه به شماره تلفنی که از پیش به حساب شما متصل شده، پیامکی ارسال میشود و همزمان کد QR روی صفحه وبسایت نمایش داده میشود که باید در ابتدای فرایند فعالسازی برنامه رمز ساز سرمایه آن را وارد کنید. شما میتوانید هر دو مورد را فعال کنید ولی برای این کار نیاز به طی کردن مراحل برای هر هدف، به صورت مجزا میباشد. عدد ۴ رقمی که روی کارت نوشته است، میباشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دریافت شماره حساب سپه از شماره کارت لطفا از صفحه ما بخواهید.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *