رسانه های اجتماعی, شبکه و مدیریت دانش

[ad_1]

شبکه های اجتماعی نیز به عنوان رسانه های اجتماعی است که یک شبکه آنلاین که در آن یک گروه از مردم در ارتباط با اوراق قرضه از, دوستی, رابطه حرفه ای و یا به نوعی از منافع مشترک و شور و شوق. آن را شامل بسیاری از اینترنت مبتنی بر ابزار است که اجازه دهید مردم به برقراری ارتباط, تعامل, تعامل و همکاری با یکدیگر در زمان واقعی از این رو مکانی برای تبادل اطلاعات است.

با ظهور وب 2.0, تکنولوژی رسانه های اجتماعی و سایت های شبکه های بسیار محبوب شد. برخی از نمونه هایی از فن آوری های وب 2.0 وب سایت شخصی بر اساس خاطرات مانند وبلاگ ها; microblogs مانند توییتر; سایت های شبکه های اجتماعی مانند Facebook, MySpace; شبکه های حرفه ای مانند LinkedIn; ویکی, سایت اشتراک گذاری ویدئو مانند YouTube; سایت های اجتماعی مانند خوشمزه; photosharing سایت هایی مانند Flickr; ارائه سایت های به اشتراک گذاری مانند linkedin; پادکست انجمن دنیای مجازی مانند زندگی دوم. قبلا شبکه های اجتماعی توسعه یافته به عنوان یک ابزار برای اتصال خانواده و دوستان در حال حاضر آن را به تکامل موثر دانش های ابزار به طور انحصاری مورد استفاده خصوصی و غیر خصوصی و سازمان های برقراری ارتباط منافع خود را در تعامل با مشتریان و ذینفعان تبلیغ و بازاریابی کسب و کار خود و محصولات و برای افزایش دید خود را به مخاطبان جهانی.

قدرت رسانه های اجتماعی و شبکه های نهفته در خود را همه کاره – همه در یک شبکه می توانند در هر زبان و در هر ماده در هر زمان. استفاده بیش از متعارف رسانه ای مانند روزنامه ها و رادیو و تلویزیون این است که مردم اطلاعات دست اول در زمان واقعی و آنها بیشتر می تواند به برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن اخبار حوادث و یا دریافت اطلاعات خود را به شبکه های دیگر فورا برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر. سهولت که با آن افراد می توانید اتصال خود و افکار خود را و به سرعت با آن اطلاعات گسترش ساخته شده است که رسانه های اجتماعی و شبکه های حتی بیشتر پویا و محبوب است. جهان, اخبار سازمان های مانند CNN, Al Jazeera و همسرم تحقیقات سازمان مانند سازمان اروپایی پژوهش هسته ای (سرن) اینتل و چند شرکت های جهانی و سازمان با استفاده از رسانه های اجتماعی در رسیدن به پیام های خود را به مخاطبان گسترده تر

شبکه های اجتماعی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشاط جامعه و جامعه است. مثال “دلاور زنان” شبکه می باشد. Itis زنان سایت های شبکه های اجتماعی پیوست که احساس اعتماد به نفس در مورد خود و کسانی که به دنبال قلب خود و غریزه برای زندگی است. سایت های ایجاد شده توسط Dr. Ellie Drake که پیش بینی آوردن زنان با هم از تمام نقاط جهان به حمایت از یکدیگر در ایجاد یک زندگی هدفمند با شور و رفاه. این سایت به طور منظم ویژگی های مصاحبه با زنانی که یک هدف در زندگی تشویق بسیاری دیگر به جلو آمده و زندگی خود را معنی دار است. مثال دیگر از شبکه های اجتماعی برای یک علت است Changents. Changents خصوصی و متعلق به اداره سرایی و پلت فرم شبکه های اجتماعی که آغاز شده و در ژوئن 2008 توسط Alex هافمن و Deron Triff. شبکه ویژگی های چند رسانه ای از پروفایل های از افراد به نام عوامل تغییر که در حال کار برای ایجاد تغییرات مثبت در مناطق گرم شدن کره زمین, امداد رسانی, انرژی, آموزش و پرورش, محیط زیست, شرکت, مسئولیت, بهداشت, بی خانمانی, حقوق بشر, گرسنگی, سیاست تحمل خشونت و جنگ & درگیری. این تغییر عوامل خود را به اشتراک بگذارید مداوم, داستان های شخصی از طریق فیلم و عکس و وبلاگ و توییتر و دیگر رسانه ها. این Changents جامعه است تا از تغییر عوامل و حامیان – یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف طرفداران از سراسر جهان که با دیپلم و کمک به تغییر عوامل در سایت. حامیان قادر به ایجاد پروفایل شخصی و ارتباط برقرار کردن با تغییر عوامل و دیگر حامیان از طریق اظهار نظر اکشن, درخواست (نامزدی/حمایت از فرصت ها) و Changents از ویژگی های پیام رسانی.

ذکر دو نمونه از نوع خاصی از شبکه های اجتماعی. ویژگی های رسانه های اجتماعی متفاوت است بسته به هدف خود را. وجود دارد سایت های مورد علاقه به طور کلی و سایت های که در آن شما قادر به توسعه بیشتر تماس حرفه ای و متمرکز بحث است. به منظور حداکثر استفاده از رسانه های اجتماعی یکی ممکن است نیاز به با اکانت سایت های مختلف. برای مثال یک Facebook حساب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جهانی شبکه توییتر برای میکرو وبلاگ نویسی یوتیوب برای به اشتراک گذاری ویدئو اسلایدشیر برای ارائه های و غیره. به روز رسانی سایت های اجتماعی کار آسانی نیست. اما با پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر های مختلف رسانه های اجتماعی می تواند یکپارچه – به روز رسانی در یک خودکار است در دیگران است. برای مثال اگر شما به روز رسانی وضعیت خود را و یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود را در Facebook, شما همچنین می توانید آنها را به روز رسانی بر روی حساب توییتر خود را بدون در واقع وارد شدن به سایت توییتر – که به معنی شما در حال به روز رسانی و یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با تمام دوستان خود در شبکه های مختلف. تصور کنید اگر شما تا به حال به انجام این کار برای هر سایت به صورت جداگانه!

اینترنت در ترکیب با رسانه های اجتماعی ایجاد پویا و ضروری پلت فرم های ارتباطی و زیرساخت برای قرن 21 است. با استفاده از دستگاه های مانند تلفن های هوشمند و رایانه های قرص, مردم می توانند با اتصال به شبکه های اجتماعی خود را در هر زمان از هر نقطه ارائه دستگاه های مجهز به اتصال به اینترنت. بسیاری از دستگاه های مانند این روزها با ویدجت های مختلف رسانه های اجتماعی است که ارائه عالی و آسان راه را برای مردم به ماندن متصل شده و برقراری ارتباط با شبکه های خود را به عنوان و زمانی که آنها نیاز به. این یک مزیت بزرگ است از نظر دانش اتصال که مردم بدون نیاز به دسترسی به کامپیوتر و یا هر گونه دیگر رسانه ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات آنها می توانید اشتراک خود را از طریق دستگاه های دستی به عنوان آنها تجربه و یا برخورد هر رویداد – در طول سفر در محل کار و یا در هر نقطه. اگر چه این ویژگی های شبکه های اجتماعی تبدیل شده است به حمایت جامعه در طول فاجعه preperadness برای ارائه بر روی زمین اطلاعات در مناطق فاجعه برای انتقال اطلاعات ؟ توییتر شد, منبع اطلاعات و اخبار برای بسیاری از من برای توییتر است که اولین منبع اخبار جهانی است. در حالی که کار بر روی کامپیوتر توییتهایی pop-up بر روی صفحه نمایش من به من اجازه می دانم آنچه در جریان است در اطراف. من عضو تعداد اخبار Twitters مانند BBC, CNN, The New York Times و چند. این نرم افزار مانند Yoono کمک می کند تا من را به همه شبکه های اجتماعی در یک پنجره به طوری که من نیازی به لاگین به حساب های مختلف برای دریافت به روز رسانی که موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان برای پیگیری تمام شبکه – نسخه رومیزی از Yoono و همچنین فایرفاکس و کروم اضافه کردن فایرفاکس در دسترس هستند به صورت رایگان.

ICIMOD اتحاد Facebook و توییتر برای به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات دیگر; و یوتیوب برای به اشتراک گذاری فیلم کوتاه. این ابزار کمک خواهد کرد که مردم علاقه مند به/در مورد ICIMOD به نگه داشتن خود را به روز رسانی در فعالیت های ICIMOD در یک راه کارآمد و در همان زمان آنها می توانید به اشتراک گذاری این ICIMOD به روز رسانی بیشتر با شبکه های خود را.

تهدیدات امنیتی برای این سیستم زمان صرف شده توسط کارکنان و افراد در شبکه های اجتماعی در نظر گرفته شده به عنوان عمده اشکالاتی از رسانه های اجتماعی در حالی که سریع به اشتراک گذاری اطلاعات در نظر گرفته شده است به عنوان مزیت است. با وجود اشکالاتی رسانه های اجتماعی است به دست آوردن محبوبیت بیشتر و بیشتر در میان شرکت ها, سازمان ها و افراد برای به اشتراک گذاری اطلاعات انجام نمی شود شگفت زده اگر شما نگاه کنید به شبکه های اجتماعی ID در کارت کسب و کار شما دریافت خود را از کسب و کار مشتری و یا دوستان خود را, مردم در حال حاضر با استفاده از یکی در وب سایت خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.