رشد بهداشت و درمان نیروی انسانی سازمان

[ad_1]

سریع ترین پیش بینی رشد مستمر در شرایط دلار است که در زمینه های پزشکی. ورود به نیروی انسانی پزشکی صنعت و ضربه زدن به میلیارد دلار در صنعت اطمینان بسیاری از کارآفرینان با پتانسیل میلیون دلار موفقیت است. در زمینه پرستاری به تنهایی یک 300,000 کمبود پرستار برآورد شده است در ایالات متحده عرضه و تقاضا دیکته دستمزد بالاتر برای پرستاران و قدرت مذاکره برای بهداشت و درمان سازمان.

مناطق مختلف برای شروع یک کسب و کار در زمینه های پزشکی بر اساس آنچه ما می بینیم بیمارستان نیاز در آینده نزدیک.

رادیولوژی
پرستاری
پزشک
OT / PT
تنفسی

لیست بالا نشان می دهد پتانسیل بازار برای شیر به درون صنعت. همه آنها انتظار می رود به تجربه دو رقمی کمبود در بیمارستانها و خانه های سالمندان و مراکز تصویربرداری. در واقع ما دفتر آمار کار (BLS) پیش بینی کرد که بیشتر شغل ایجاد خواهد شد در صنعت پزشکی و در عین حال کار استخر در دسترس نخواهد بود. آن دسته از افراد یا داشتن و یا شروع یک سازمان نیروی انسانی برای پر کردن آن نیاز خواهد بود قرار به جذب نیروی کار استخر با افزایش نرخ پرداخت و شارژ بالاتر از نرخ ساعتی به امکانات نیاز این حرفه ای.

هزینه های مرتبط با شروع یک سازمان نیروی انسانی کم و در نتیجه اجازه می دهد تا حرفه ای برای شروع سریع و ارزان. این می تواند و آن را نشانی از نیاز به برخی از ساختارهای حقوقی فرم ها و نرم افزار اما اغلب اوقات داشتن یک تلفن و کامپیوتر است که همه شما نیاز به شروع کنید.

چرا حرفه ای ها انتخاب کنید این صنعت ؟

بیشتر و بیشتر حرفه ای آموخته اند که آنها می توانند کار کمتر و درآمد بیشتر از طریق همکاری با یک سازمان است. کمبود نیروی کار اجازه می دهد تا متخصصان پزشکی به درخواست و انتظار بیشتر پرداخت. بیمارستان ها و مراکز درمانی اغلب قادر به رقابت با سازمان نیروی انسانی پزشکی و مجبور به پرداخت بالاتر ساعتی هزینه های شارژ توسط این شرکت است. بیشتر متخصصان پزشکی و سپس وارد کنید و تبدیل به کار گرفته شده توسط این بهداشت و درمان موقت سازمان. این نوع اقدام و سپس می افزاید: کمبود بیمارستان و مراکز درمانی در حال تجربه.

یکی دیگر از دلایل حرفه ای نگاه به استخدام است زیرا اغلب بیمارستان سیاست منع افزایش پرداخت برای پزشکی حرفه ای و کار برای یک شرکت خارجی اجازه می دهد تا یک فرد برای جلوگیری از سیاست های داخلی

تغییر به کار برای نیروی انسانی سازمان گرفته شده نگه دارید از این صنعت و دانش گسترش یافته است به جدید فارغ التحصیلی دانشجو. دانش آموزان فارغ التحصیل در خاص این حرفه را به دنبال دلار بالا است. سابق ایده که گرادیان جدید's می تواند به عنوان بسیار به عنوان چاشنی حرفه ای دیگر صادق است. نیاز به این متخصصان منتقل شده پارادایم اجازه می دهد بسیار بیشتر از طول و عرض جغرافیایی برای grads جدید.

حرفه ای چاشنی درک این پارادایم سپس انتظار دستمزد بالاتر از بیمارستان. زمانی که آنها می توانند کسب درآمد دستمزد بالاتر از بیمارستان و سپس آنها به نوبه خود به خارج از سازمان. این چرخه پس از آن طول می کشد نگه دارید و مجبور بیمارستان به پرداخت دستمزد بالاتر به temp گروه اجازه می دهد تا حرفه ای برای تحقق بخشیدن به خود را درست مالی بالقوه است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *