رشد کسب و کار با رسانه های اجتماعی روش

[ad_1]

اگر شما صاحب یک کسب و کار – شانس هستند که شما در حال حاضر با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و روش ها برای بدست آوردن کلمه را در مورد کسب و کار شما. اگر شما شروع به استفاده از این سیستم عامل – شما احتمالا به طور جدی با توجه به آن و شما باید…

واقعیت این است که حدود 82 درصد از کسب و کارهای کوچک با استفاده از این سیستم عامل مانند: LinkedIn, Facebook, توییتر, Instagram و پینترست برای حمایت از رشد کسب و کار خود را. اگر شما هنوز هم بحث اینکه آیا یا نه شما باید متوسل به این سیستم عامل برای رشد کسب و کار خود و سپس شما باید در پایان این بحث و شروع کنید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این عامل موثر در رشد کسب و کار شما. در واقع بسیاری از مردم پیدا کردن در مورد کسب و کار مختلف محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه های رسانه های اجتماعی.

در زیر شما را پیدا خواهد کرد 6 دلیل برای بازاریابی رسانه های اجتماعی کار می کند!

1. رسانه های اجتماعی می شود و این کلمه در مورد کسب و کار شما.بله! به عنوان یک ماده در واقع سیستم عامل های مختلف پشتیبانی خواهد کرد شما را در گرفتن کلمه در مورد کسب و کار شما. آن را واقعا کار می کند!

کسب و کار شما خواهد شد به دست آوردن قرار گرفتن در معرض! نیازی به گفتن نیست – این است که یک چیز بسیار خوب است! اما از همه مهمتر این اجازه خواهد داد که شما از این فرصت برای توسعه روابط با مخاطبان هدف خود را. شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن پیروان ایجاد ارتباط و تعامل با افرادی که در حال حاضر در مورد شرکت شما. بعلاوه افرادی که در انجام کسب و کار در گذشته با شما خواهد شد در حال حاضر بیشتر الهام به افراد دیگر بگویید در مورد محصولات و/یا خدمات.

2. بازاریابی اجتماعی رسانه ها بسیار مقرون به صرفه! بیشتر الگوریتم های اضافه شده به سیستم عامل های مختلف و / یا شبکه – بیشتر احتمال دارد آن است که آن را تحت تاثیر قرار خود را در محتوای آلی به عنوان شما می توانید از دست داد در این درگیری. به همین دلیل ما به شدت به شما توصیه می به استفاده از گزینه های تبلیغات ارائه شده توسط بسیاری از شبکه های که ترویج کسب و کار خود و محتوا و معاملات خاص و/یا ارائه می دهد. بهترین از همه, رسانه های اجتماعی تبلیغات نسبتا ارزان است.

3. رسانه های اجتماعی فوق العاده Duper محبوب! شما لازم نیست که به یک اختصاص داده شده خواننده وبلاگ در فن آوری و یا یک حرفه ای در بازاریابی دیجیتال برای آگاه باشید که این بسیار محبوب در میان مجموعه ای از مصرف کنندگان است.

هر مرکز تحقیقات پیو – حدود 65 درصد از بزرگسالان آمریکایی در حال استفاده از این سیستم عامل و / یا شبکه. این به این معنی است که این است به احتمال زیاد برای رسیدن به تقریبا هر مشتری که پیاده به کسب و کار خود و یا بازدید از وب سایت شما.

برای اکثر کسب و کارهای کوچک – Facebook بیش از 1.5 میلیارد دلار ماهانه کاربران به این معنی که FB پلت فرم که در آن کسب و کار شما قادر خواهد بود برای رسیدن به بیشتر از مخاطبان هدف خود را. ما توصیه می کنیم که شما شروع به کار در کمپین های بازاریابی خود را با Facebook.

4. بازاریابی رسانه های اجتماعی می رسد همه جمعیت & سنین است. این نیست که سن موانع. در واقع سن موانع به مبارزه طلبیده در شبکه های رسانه های اجتماعی. یک مطالعه انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو کشف شده است که 65 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده فعال هستند در این سیستم عامل است.

بین سال های 2005 از طریق 2015 – افراد بین سنین 30 تا 49 تا به حال خود را افزایش استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی. آن فرقی نمی کند چگونه مخاطبان هدف خود را ممکن است — از آن است که بیش از احتمال زیاد است که آنها در حال حاضر به سیستم وارد شده به سیستم عامل مورد نظر خود را و در حال انتظار برای شما و / یا کسب و کار خود را برای تبدیل شدن به قابل مشاهده است.

5. رسانه های اجتماعی الهام بخش دو راه تعامل. این اجازه می دهد تا شما معنی و کنترل برای تبدیل شدن به بیشتر مطلع مخاطبان هدف خود را. با این کار شما باید فرصت برای یادگیری همه چیز در مورد منافع مخاطبان خود و شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن بازخورد.

تعامل با پیروان خود را و / یا مشتریان و از آنها بخواهید به شما سوال بپرسید و به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات و ایده های در مورد چگونه شما باید بدانید که آنها را در یک سطح عمیق تر به طوری که شما می توانید پندر برای آنها بهتر است. شما قادر خواهید بود به ارائه پاسخ سریع بدون استفاده از یک تلفن و یا بدون نیاز به نگرانی که مشتری شما ممکن است از دست رفته خود را پاسخ.

6. شبکه های رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن بارهای از اطلاعات در مورد کسب و کار شما. شبکه های مختلف تبدیل شده اند جایی که مصرف کنندگان برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار شما. دلیل این است چرا که این سیستم عامل ارائه و اجازه می دهد کسب و کار برای ارسال به روز اطلاعات در مورد تمام خدمات و محصولات و حوادث آینده است.

علاوه بر این بسیاری از پروفایل و فعالیت در شبکه های رسانه های اجتماعی را می توان در مکان های که اجازه می دهد تا مقدار زیادی دید بیشتر برای کاربران است. این همچنین بدان معنی است که پروفایل خود را می تواند ایندکس شده توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو. این فقط یک راه است که شما می توانید مطمئن باشید که کسب و کار شما و/یا شرکت خواهد آمد تا در هنگام جستجو در صفحه نتایج جستجو.

همانطور که می بینید, بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی هزینه راه کارآمد است که شما را حمایت در این سفر از ساخت کسب و کار خود و شناخته شده به مخاطبان هدف خود را و دیگر کاربران. بهترین از همه این قطعا به شما کمک کند رشد کسب و کار شما!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *