رودخانه کرج جان ۴ نفر را گرفت

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

سید فتح‌الله هاشمی‌نژاد با اشاره به دو حادثه‌ای که امروز در رودخانه کرج اتفاق افتاد، اظهار داشت: یکی از این حوادث که مربوط به صبح حدود ساعت 10 بوده مربوط به کودک اوتیسمی است که با مادر خود کنار رودخانه نشسته بودند، مادر احساس می‌کند که بچه در حال غرق شدن است برای نجات فرزند خود وارد رودخانه می‌شود که نهایتاً بچه سالم از آب گرفته می‌شود اما علی‌رغم اینکه عوامل محلی، نیروهای هلال‌احمر و آتش‌نشانی او را از آب گرفته و با بالگرد به بیمارستان منتقل کردند اما پس از 3 ساعت احیا مادر فوت می‌کند.

وی افزود: حادثه دیگر مربوط به اعضای خانواده‌ای می‌شوند که کودک در آب می‌افتد و مادر و یکی از اعضای خانواده برای نجات کودک وارد رودخانه می‌شود و متاسفانه هر 3 غرق شده و اجساد آنها از آب گرفته شده است.

رئیس هلال احمر کرج بیان کرد: 2 جوان دیگر نیز که شاهد این حادثه بودند برای کمک وارد آب می‌شوند که خوشبختانه توانستیم آنها را سالم از رودخانه نجات دهیم.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: با توجه به وضعیت رودخانه کرج افتادن در آب مساوی با مرگ است و خواهش می‌کنیم به هیچ عنوان افرادی که برای تفریح به رودخانه کرج می روند وارد آب نشوند.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *