روند طراحی وب برای سال 2018

[ad_1]

سال های اخیر نشان داده اند برخی از خیره کننده ترین سایت طرح های از سپیده دم از اینترنت است. می شود آن را غیر سنتی ناوبری و یا ذهن دمیدن تصاویر ما آمده است یک راه طولانی. اما به عنوان چشم انداز تکامل می یابد محبوب در روند تغییر در طراحی وب سایت… در تمام خلاق عرصه است. در واقع بسیار تغییر کرده است و ادامه خواهد داد به تغییر. پس چه خواهد بود که روند طراحی وب برای سال 2018?

طراحی وب سایت و مفاهیم در سال آینده ارائه خواهد شد تعاملی انیمیشن chatbots بصری و کمک غنی تر تجربه. فن آوری های مانند واقعیت مجازی, یادگیری ماشین و تشخیص صدا در حال حاضر به اندازه کافی پیشرفته به جریان اصلی. شما می توانید انتظار کارآمد تمیز و بدون زواید. ساده طرح است که آیا بیش از حد حواس و ترک اتاق را برای کسانی که فن آوری های جدید برای جلب بازدید کننده آنلاین.

اولویت در حال دیدن سایت تلفن همراه

در 2018, مفاهیم طراحی و مهندسی برای دستگاه های تلفن همراه را مقدم بر کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک و تجهیزات دیگر. در حالی که این را نمی سرفصل های تلفن همراه و قرص به تازگی گرفته شده به عنوان انتخاب تجهیزات برای مرور آنلاین. اساسی در سال آینده خواهد بود عملکرد موبایل (یا دیجیتال بهینه سازی تجربه) تا سال 2018 را ببینید نوآوری به این قابلیت در سلول ها و قرص. چیزهایی که ما هرگز قبل از دیده می شود در هر رسانه است.

Sleeker, تمیز کننده, طرح

در سالهای اخیر طراحان شروع به ایجاد sleeker, تمیز کننده, سایت مفاهیم برای مرور بهتر عملکرد. تصویر-صفحات سنگین به کندی بار و نا امید از بازدید کنندگان. سادگی خواهد شد بالا به یک سطح کاملا دیگر در سال 2018 ساخت دقیق استفاده از فضای منفی. فضای سفید است اما در میان روند طراحی وب برای سال 2018 توسعه دهندگان را پیدا کنید بهتر است برای استفاده از آن است. به خصوص در تلفن همراه سریع و سبک وزن محبوبیت ضروری خواهد بود.

زرق و برق دار, غلط انداز طرح هستند. همه چیز وجود دارد برای یک هدف در حال حاضر: به افزایش تبدیل. فضای منفی توجه مستقیم به تعامل و یا تبدیل نقطه با کمتر انحراف.

چشم نواز تایپوگرافی

طراحی تایپوگرافی شناخته شده است برای ترویج شخصیت تکان دهنده احساسات و تنظیم خلق و خوی برای یک صفحه. به عنوان نمایش بصری تکامل و طراحان و نوآوری را در تایپوگرافی و حتی بیشتر جذاب برای کاربران و جذب بیشتر بازدیدکننده داشته است. در حال حاضر ما شاهد پررنگ بیانی و هنری فونت گرفتن محل از تصاویر و ما باید انتظار برای دیدن بیشتر منحصر به فرد دست ارائه تایپوگرافی. در میان دیگر روند طراحی وب برای سال 2018 انتظار برای دیدن بسیاری از پررنگ عناوین و لینک های متن به جای دکمه. این را باید یک اثر trickle-down در تکنیک های SEO و بازاریابی محتوا شیوه های بیش از حد.

تصویری در بیشتر اهمیت

همه 2017 ما مشاهده ادامه داد: ظهور فیلم کوتاه استفاده در وب سایت شرکت. در حالی که تصویری جدید نیست آن باقی مانده چند منظوره متوسط مورد استفاده برای بازاریابی و آموزش, و با یک پیچ و تاب و مدرن تر هنوز هم عکاسی. در واقع یک روش جایگزین به داستان سرایی برای کسب و کار. بله تصویری است که مصرف بیش از, و تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر طراحی وب سایت روند در سال 2018 است. الهام بخش بیشتر تعامل پیدا کنیم و آنلاین ترین غول در حال دادن وزن بیشتر به عنوان زمان پیاده روی است. Facebook, Twitter و Google در میان کسانی که.

وب سایت ها در سال 2018 را تصویری به, جدید, مکان های خطر ناک که به نظر می رسید مانند دیوانه فوق العاده رویاهای نیست که چندی پیش. شما ببینید وب سایت های مجهز به 360 vids, 360, مدل سازی, تصویری, نقشه برداری ها و برنامه های کاربردی تعاملی.

انیمیشن های ظریف

تکنولوژی تکامل یافته و مرورگرهای وب رسیدگی انیمیشن بسیار موثر تر از آنها قبل از. انیمیشن ها استفاده می شود به رنگ ورو رفته و منحرف اما 2018 خواهد خوش آمدید جدید سحر ظریف و آموزنده انیمیشن. انتظار برای دیدن cinemographs و حرکت باعث, انیمیشن, در میان دیگران.

Cinemographs: دستیابی به تعادل بین یک تصویر ثابت و سنتی ویدئو cinemographs دیده خواهد شد بیش از همه روند طراحی وب برای سال 2018 است. نه به عنوان کند و یا داده های سنگین به عنوان یک تصویری این سریع کلیپ پویا تصویرسازی می کند که فقط به اندازه کافی.

حرکت باعث انیمیشن: در حالی که جدید نیست آنها می تواند متفاوت استفاده می شود در سال 2018 است. آنها می توان برای یک هدف: به منظور جلب توجه به نقاط حساس در صفحه. ساده و تاکتیکی این حرکت باعث خواهد شد به منظور افزایش تعامل و تبدیل است. انیمیشن دام کاربر را به نگه داشتن پیمایش نقشه کشی آنها را به تبدیل نقطه در حالی که اطلاع رسانی به آنها را بر روی محصول.

صدای رابط کاربر

شاید بعد از عمده دستیابی به موفقیت است که انقلابی که مرور وب است. صدای رابط کاربر است در غیر این صورت شناخته شده به عنوان جستجوی صوتی دستیار دیجیتال یا پردازش زبان طبیعی (NLP). آن را اشاره به یک فرد تعامل با کامپیوتر (و یا دستگاه تلفن همراه) از طریق کلام. تعجب نمی شود به برخورد وب سایت خود را با صدای خود کاربر رابط میان روند طراحی وب برای سال 2018 است. با جستجوی صوتی در حال افزایش است, مطمئن شوید که شرکت شما محتوای وب سایت سازگار است که مردم صحبت می کنند و راه دیگر که با استفاده از دستورات صوتی به کارگردانی در ماشین آلات. این خواهد بود که به ویژه مهم است برای باز جستجوهای شروع از یک موتور مانند گوگل یا بینگ.

میکرو-تعامل

میکرو تعاملات اجازه می دهد تا کاربر را به ارتباط برقرار کردن با یک وب سایت بدون بارگذاری مجدد صفحه. در طول تاریخ اینترنت شده است بسیار استاتیک. هر ارسال جدید به معنای یک صفحه بارگذاری. در حالی که این به نظر می رسد جزئی از خارج آن را در واقع ایجاد سکسکه و یا در تنگنا کاربر لذت بردن. برخی از بازدید کنندگان را به سادگی از دست دادن صبر و رها کردن کشتی و شما از دست دادن اطلاعات مصرف کننده و یا ممکن است تبدیل. میکرو-تعامل کمک به از بین بردن کسانی که سکسکه تاخیر بازده غنی تر تعاملات برای بازدید کنندگان که در حال حاضر به احتمال زیاد به ماندن و تعامل با سایت خود ،

مترقی برنامه های وب

بسیاری از طراحان با توجه به محبوبیت برنامه های تلفن همراه آغاز کرده است در حال توسعه یک ترکیب سنتی برنامه رفتار با صفحه وب رفتارها. این وب سایت-برنامه ترکیبی است که به نام مترقی برنامه وب است.

به عنوان مترقی برنامه های تحت وب تبدیل شدن به محبوب تر ما را ببینید به روز رسانی از قابلیت های وب سایت شامل چیزهایی مانند اطلاعیه های فشار و چلپ چلوپ صفحه نمایش در حالت آفلاین و انتقال صفحه متحرک. ما را ببینید تا حد زیادی تصفیه شده قابلیت های شناختی بیشتر وابستگی به پردازش زبان طبیعی و اتوماسیون. نرم افزار را یاد بگیرند و پس از آن واکنش نشان می دهند به تنظیمات شخصی خود را ،

قدرت Facebook

Facebook در حال تبدیل شدن به همان اندازه با ارزش, اگر نه بیشتر, با ارزش برای ارائه تمام محتوای به طور کلی بر روی یک وب سایت کسب و کار. Facebook در حال مبارزه برای تبدیل شدن به یک مقصد برای محتوای ارائه یک پلت فرم وبلاگ, بررسی, چت زنده و پخش زنده. این درست است به خصوص از این مکان کشف چگونه به استفاده از هشتگهای on Facebook. در بسیاری از موارد مشتریان کشف یک Facebook صفحه قبل یک وب سایت کسب و کار و حتی هرگز click-through; آنها به سادگی می خواهید تماس بگیرید و یا پیام آنلاین و تبدیل به یک چشم انداز فوری.

در سال 2018 ساختمان کسب و کار خود و تجربه در Facebook تبدیل خواهد شد و مهم تر از همیشه. آن را با استفاده از Facebook به رانندگی مردم را به وب سایت خود را به جای راه دیگری در اطراف.

طراحی پاسخگو

اگر شما شنیده ام از طراحی وب سایت پاسخگو قبل از آن روش ساخت یک وب سایت با استفاده از CSS نمایش داده شد رسانه ها و پوسته های انعطاف پذیر برای طراحی یک تجربه پویا. سپس آن ها را تنظیم صفحه نمایش از محتوا با توجه به نوع دستگاه خود را به آن نشان داده است. وجود خواهد داشت یک افزایش بزرگ در تعداد شرکت هایی که این اهرم در میان آنها روند طراحی وب برای سال 2018 است. کسب و کار خواهد بود با استفاده از طراحی پاسخگو برای رسیدن به رتبه بندی جستجو آنها میل; نگه داشتن مصرف کنندگان خوشحال و آگاهانه در طول خود را آنلاین ببینید.

امنیت

امنیت را به دست آورید در اهمیت

در سال 2017, مخرب هک شد حتی یک مسئله بزرگتر از قبل. نرم افزارهای مخرب به اندازه کافی بد بود اما Ransomware شیوع بسیار بدتر بود. به عنوان شما فکر می کنم در مورد طراحی وب سایت روند برای سال 2018 مطمئن شوید که به در نظر گرفتن امنیت اطلاعات مشتری. مطمئن شوید که شما گواهی امنیتی است که همیشه به روز و در تمام صفحات.

اعتماد همیشه یک نگرانی عمده از کاربران از هم اکنون در. خود را دریافت? فرم تماس خود را? اطلاعات شخصی خود را? وب سایت خود را از کامپیوتر دسکتاپ خود را و یا دیگر دستگاه ؟ مردم تنها به ارتباط برقرار کردن با وب سایت خود را دانلود و به اشتراک گذاری اطلاعات خود را اگر آنها اعتماد خود را از فن آوری است.

این است که طراحی وب سایت خود را آماده برای 2018?

به عنوان وجود دارد هزاران نفر از نوآوری ها و الگوهای که به سرعت ظهور هر سال در دنیای طراحی وب سایت, آن سخت است برای پیش بینی آینده. یک چیز مسلم است چشم انداز آنلاین ادامه خواهد داد به تغییر و تغییر سرعت. نکته مهم در کسب و کار نه به چپ ، در سال 2018 و یا فراتر از آن.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.