روند نسبت راهنمای تصویری – چگونه آنها متفاوت از فیلم محصول یا آموزش?

[ad_1]

چرا تغییر نسبت راهنمای تصویری? راهنمای تصویری ارائه اطلاعات بیشتر و کمک به شرکت های برقراری ارتباط موثر با مصرف کنندگان و آموزش آنها را در مورد خدمات و محصولات. پهنای باند و در دسترس بودن فصل بازیکنان ساخته شده این تغییر ممکن است. شرکت ها محدود نمی شود آنلاین همان راه آنها محدود هنگام ایجاد آگهی های بازرگانی تلویزیون ، آن است که هزینه سنگین برای ایجاد فیلم های طولانی تر و مصرف کنندگان لذت بردن از یادگیری و تحقیق با تماشای ویدئو به جای خواندن فایل های pdf. به جای 30 ثانیه از سرعت بالا, فروش رزین است که معمولا آنچه از یک محصول تصویری است که ما در حال دیدن فیلم ها که ممکن است با شروع سریع grabber اما به سرعت به حرکت در عمق بررسی ها و تظاهرات و همچنین آموزش.

محصول ویدئوها را دنبال نمی کند هر فرمت خاص. شما هرگز نمی دانید چه به انتظار در هنگام تماشای یک ویدئو محصول. آنها می توانند فقط یک زمین فروش آنها می تواند شامل برخی از تظاهرات اما نه همیشه می توانید آنها را به شما یک نمای کلی از ویژگی های, اما شما نمی توانید در آن است. بسیاری از اوقات آنها تنها در دسترس در نقطه ای از فروش و هدف آنها این است که به مصرف کننده به خرید بلافاصله امیدوار است که مصرف کننده را به دور به انجام تحقیقات بیشتر برای دریافت پاسخ به این سوال که پاسخ داده نشده در یک محصول تصویری.

آموزش بسیار آسان به درک. آنها به سادگی نشان می دهد. آنچه از دست رفته است از یک آموزش کلی از محصول و یا خدمات خود را. آموزش معمولا شروع به نشان دادن شما مراحل را بدون گفتن شما چه محصول در واقع است و چرا شما باید مراقبت. آموزش بزرگ هستند اما آنها نیاز به قرار داده می شود در زمینه. معمولا آموزش ها بر روی این شرکت در صفحه محصول به طوری که بینندگان می دانید چه محصول خود را می کند. حرکت نزولی از داشتن فقط یک آموزش است که آن را همیشه روی پای خود بایستد خارج از چارچوب سایت خود ،

راهنمای تصویری, از سوی دیگر, پاسخ به 3 سوال اساسی در مورد یک محصول یا خدمات: چه چیزی است که یک محصول یا خدمات ؟ چه ویژگی ها و توابع ؟ چگونه می توانم از آن استفاده کنید ؟ برای سهولت استفاده از آنها معمولا سازمان یافته به فصل و شامل یک تعداد خاص آموزش با این حال ممکن است به یک ویدیو است که یک راهنمای تصویری کامل را در خود دارد و ساخته شده است تا از فصل است.

اصلی چه هستند مزایای استفاده از راهنمای تصویری? آنها پاسخ تمام سوالات است که یک مصرف کننده ممکن است آنها به شما اجازه می دهد برای دسترسی به ویدئو خاص فصل (اگر یک فصل بازیکن مبتنی بر این است که با استفاده از آنها می تواند گسترش به عنوان آموزش جدید اضافه شده موجود فصل ها به راحتی به روز و فصل ها حذف شده است. و در نهایت آنها می تواند تبدیل به یک کامل پشتیبانی از مشتری ابزار علاوه بر بزرگ بودن فروش و بازاریابی ابزار. هنگامی که یک مشتری یک سوال یک لینک به یک فصل خاص را می توان به او/او در حالی که کل راهنمای تصویری در دسترس ساخته شده است به طوری که مصرف کننده می تواند کاوش بیشتر, اطلاعات بیشتر در مورد محصول و یا خدمات و یا به اشتراک گذاری ویدیو با دوستان.

به راهنمای تصویری امتحان کنید و مشتریان خواهد شد با تشکر از شما برای ارائه آنها را با ساده ترین راه برای یادگیری در مورد محصول یا خدمات شما.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.