ساخت بسیاری از گواهینامه ISO در رکود اقتصادی

[ad_1]

1. اجازه دهید مشتریان خود را می دانم.

سازمان دنبال گواهینامه ISO برای دلایل متنوع اما اغلب چشم پوشی از این واقعیت است که افزودن ارزش به کسب و کار خود منافع مشتریان خود را بیش از حد! فکر می کنم در مورد صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی خود را به سهامداران اجازه آنها را می دانیم در مورد گواهینامه خود را و چگونه آن را به نفع آنها است.

به یاد داشته باشید در آب و هوای فعلی شما و مشتریان شما خواهد شد به دنبال در اطراف برای ارزش بیشتر و امنیت, بنابراین مطمئن شوید که آنها خود آگاه گواهینامه ISO. آن را به نوبه خود می تواند حیاتی دلیل برای ماندن با شما!

2. برنده مشتریان جدید است.

بودن گواهی ISO ارائه می کنند افزایش فوری برای سازمان خود اعتبار و شهرت آن را یک ابزار بازاریابی بزرگ و شما را با ارائه یک مزیت رقابتی است. برای مناقصات نیاز به نشان دادن موثر سیستم مدیریت کیفیت ضروری است بنابراین ISO 9001 است یک مزیت آشکار. پیوستن به زنجیره تامین اغلب به معنی ISO 14001 گواهینامه یک ضرورت می شود به دلیل مسایل سبز در حال رشد اولویت با شرکت تراشه آبی.

بنابراین شما بازاریابی خود را به طور موثر به اندازه کافی است ؟ اطمینان حاصل شود خود گواهی ایزو آرم خود را در سربرگ و کارت ویزیت و سایت و ناوگان خودرو!

3. کاهش هزینه ها و صرفه جویی در پول.

استاندارد می تواند به شما پول صرفه جویی به طور مستقیم. به طور خاص, ISO 14001, شما نیاز به شناسایی و کنترل اثرات زیست محیطی. با اجرای این سازمان حداقل رساندن اتلاف منابع طبیعی و مواد خام است. با اختصاص زمان به حفظ ثبت نام خود را, شما می توانید افزایش این هزینه صرفه جویی بیش از زمانی که شما در پیدا کردن راه های جدید کاهش ضایعات و مصرف در داخل سازمان است.

دیدن لینک کسب و کار وب سایت به صورت رایگان مشاوره در مورد استفاده از انرژی کارآمد تر:

http://www.businesslink.gov.uk/bdotg/action/detail?type=RESOURCES&itemId=1079432548

4. حفظ نیروی کار خود را با انگیزه است.

با دستیابی به ISO 9001 ISO 14001 شما در حال نشان دادن به نیروی کار خود را که شما متعهد به بهبود مستمر بهره وری و مراقبت از محیط زیست است. اجازه دهید کارکنان خود را می دانم آنچه شما در حال انجام آن می تواند در بهبود انگیزه و وفاداری در مالی آب و هوا که در آن همه نیاز به کار به همان اهداف است.

شما می توانید خود را شامل نیروی کار در فرآیند صدور گواهینامه; مجموعه ای تازه از ایده های اغلب شناسایی فرصت های بیشتر برای بهبود و صرفه جویی در هزینه در درون سازمان.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.