سرمایه گذاری در فیلم به عنوان یک غیر همبسته کلاس دارایی فرصت برای سرمایه گذاران ثروتمند & صندوق های تامینی

[ad_1]

اصطلاح غیر همبسته دارایی را پوشش می دهد طیف وسیعی از پتانسیل سرمایه گذاری از جمله سرمایه گذاری املاک و مستغلات خصوصی حقوق صاحبان سهام و کالاها بلکه جایگزین استراتژی های سرمایه گذاری.

اما در اقتصاد امروز از توفنده عمومی صاحبان سهام بازارهای متخلف صندوق های تامینی و غیر موجود املاک و مستغلات نقش یک شرکت معتقد است که سرمایه گذاری در فیلم و قواره و از جمله تئاتر و توزیع و ارائه می دهد عملکرد بالا سرمایه گذاری جایگزین است که می تواند اهرمی با مزایای مالیاتی و منابع متعدد درآمد از جمله تئاتر DVD تصویری بر روی تقاضا کابل و بازارهای خارجی است.

به عنوان یک غیر همبسته کلاس دارایی, فیلم, فیلم و سرمایه گذاری بهتر است هر غیر همبسته کلاس دارایی در جهان اگر شما نگاهی به بیش از $6 میلیارد دلار ریخت و به motion picture مالی معاملات در 3 سال گذشته به IRR در سراسر طیف برای هر دو استودیو و مستقل هستند و انعطاف پذیر به اقتصادی جهانی کاهش در سایر صنایع.

زمانی که پیمانکار دفاعی Honeywell, نیویورک, صندوق های تامینی الیوت همکاران و تلماسه سرمایه گذاری بیش از مجموع بیش از یک میلیارد دلار نسبت به چند فیلم مختلف بودجه بسیاری از صندوق های بازنشستگی خصوصی و بانک ها و مدیران صندوق سهام خصوصی گروه و بالا ارزش خالص سرمایه گذاران و خانواده دفاتر آغاز شده به دنبال کت و شلوار وارد فیلم کسب و کار.

سرمایه گذاران از وال استریت به دره سیلیکون به خاورمیانه به روسیه شده اند پارکینگ پول خود را به هالیوود است.

آنیل Ambani لری الیسون از اوراکل, پل آلن, از, مایکروسافت, Steven رال فرد اسمیت از فدرال اکسپرس, نورمن Waitt از بنیانگذاران دروازه کامپیوتر جف Skoll از Ebay مارک Turtletaub از پول فروشگاه راجر مارینو از EMC Corp, Sidney Kimmel جونز پوشاک گروه مینه سوتا دوقلوها صاحب Bill Pohlad; توسعه دهندگان املاک و مستغلات تام روزنبرگ و باب یاری و سرمایه داران شیخ ولید آل ابراهیم میشل Litvak, و فیلیپ Anschutz همه پشت دارایی از بسیاری از فیلم های است که طیف وسیعی از جعبه دفتر بازدید به برندگان جایزه اسکار.

سرمایه گذاران نهادی و پرچین صندوق های سرمایه گذاری در فیلم ها عبارتند از الیوت دانشیار, Stark, Columbus Nova بن Honeywell و دیگران.

عدم ارتباط استراتژی های سرمایه گذاری می توان با استفاده از سرمایه گذاران را خنثی یا متعادل خطر که یکی یا بیشتر از سرمایه گذاری در یک سنتی سبد سهام و اوراق قرضه سقوط در ارزش. به منظور انجام این سرمایه گذاران به طور معمول بین 5 ٪ و 20 ٪ از کل پرتفوی سرمایه گذاری به سرمایه گذاری های جایگزین برای حفاظت از باقی مانده از نمونه کارها از خطر حرکت نزولی.

در میان این طیف از دارایی هدف بالا خالص ارزش افراد نهادی سرمایه گذاران صندوق های بازنشستگی و یا خصوصی و بانک ها و سرمایه گذاری های جایگزین در حال تبدیل شدن به محبوب ارائه تنوع بیشتر به سرمایه گذاران اوراق بهادار. مزایای چنین تنوع نشان داده شده است توسط هری حداکثر Markowitz ( سال 1990 جایزه نوبل در اقتصاد ) در تئوری مدرن پرتفوی. او ثابت کرد ریاضی که یک سرمایه گذار می تواند به کاهش پرتفوی’ خطرات به سادگی با نگه داشتن ابزار است که کاملا ارتباط هستند – ضريب همبستگی برابر با یک است. با برگزاری یک نمونه کارها متنوع سرمایه گذاران باید قادر به کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به فرد دارایی خطر است.

اگر سرمایه گذاران جذب سرمایه گذاری های جایگزین در تلاش خود را از آلفا به این دلیل است که اختصاص به سرمایه گذاری های جایگزین ارائه می دهد مزیت در مقایسه با سنتی دارایی و تنوع به یک نمونه کارها âEUR” هر چند مربوط به یک سطح معینی از ریسک.

به عنوان سرمایه گذاران تبدیل شده اند بیشتر نگران خطر خود را تنظیم می گرداند به خصوص در بازار نزولی محیط های علاقه جایگزین استراتژی های سرمایه گذاری به دست آورده حرکت.

با سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های جایگزین یک مدیر نمونه کارها و یا یک سرمایه گذار داده با هدف به دست آوردن عملکرد از روابط بین اوراق بهادار. غیر همبسته کلاس دارایی رفتار به طور مستقل از سایر اوراق بهادار آهنگسازی یک نمونه کارها. از جمله وسایل نقلیه سرمایه گذاری اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای پوشش ریسک است که یک دارایی می افتد در ارزش و جلوگیری از هر گونه اثرات گلوله برفی است. یکی از مزایای اصلی جایگزین استراتژی های سرمایه گذاری در این واقعیت نهفته است که آنها حداقل رساندن خطر حرکت نزولی.

هنگامی که آموزش در مورد درستی ساختار قوی فیلم های مالی که ممکن است شامل ایالات متحده و بین المللی مشوق های مالیاتی برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به بسیاری از بانکداران خصوصی مستقل ثروت وجوه بالا ارزش خالص سرمایه گذاران, خانواده, دفاتر و برنامه های بازنشستگی درک که آنها در حال قمار در یک فیلم به امید برنده شدن یک فیلم در جشنواره است. زمانی که یک شرکت به دنبال سرمایه گذاری 10, 20, 40,50 و 75 فیلم وجود دارد این است که بیش از فقط صعودی در درآمد حاصل از هر یک اما نهایی استراتژی خروج پس از 5-7 سال است که می تواند 300-400% بازده سرمایه سرمایه گذاری.

فیلم, سرگرمی, رسانه ها و هالیوود به طور کلی به نظر می رسد به رشد و ایمنی بدن را از اقتصادی. اگر شما نگاهی به تئاتر گیشه رسید و DVD رشد اخیر فیلم از جمله ‘میلیونر زاغه نشین” یا “گرگ و میش” که تا به حال صفر ستاره فیلم ROI در این و بسیاری فیلم های دیگر بیش از بازدهی و درآمد حاصل از تولید کنندگان خودرو, املاک و مستغلات, سهام و وجوه متقابل ، در درجه اول به دلیل به خوبی ساخته شده و فیلم های قدیمی و محلی کالا که فقط تنه درخت و به فروش می رسد اما هنگامی که یک جهانی است که دارای پتانسیل درآمد از بیش از 50 کشور و رسانه از جمله تئاتر, کابل, تلویزیون, ماهواره, هواپیمایی, DVD و انفجار بزرگ از ویدئو در تقاضا.

در حالی که برخی از سهام خصوصی لباس مارس بلک در این مفهوم است که هالیوود امن این کشور ساخته شده بر اساس تراشه آبی صنایع و سرمایه گذاران خرده فروشی وال استریت و املاک و مستغلات شد و راه برای رفتن است. هنگامی که سرمایه گذاران خرده فروشی و همچنین سرمایه گذاران نهادی در حال انتقال از آجر و ملات سرمایه گذاری برای این فیلم کسب و کار, عامل اساسی این است که ” چرا؟”

برخی از سرمایه گذاران ایالات متحده و C شرکت ها به دنبال هم سخت 100% کسر از سرمایه گذاری خود را تحت IRS بخش 181 و یا به سادگی در یک نمونه از عدم ارتباط فرصت های سرمایه گذاری. سرمایه گذاران خارج از کشور به سادگی می خواهید عملکرد بالا غیر همبسته دارایی کلاس که به مدت طولانی قدردانی مانند ما هیبرید فیلم تخته و 100% کنترل ایالات متحده تئاتر توزیع.

و برای کوچکتر سرمایه گذاران خرده فروشی و نه از جمله خانواده های مرفه و یا فوق العاده بالا ارزش خالص سرمایه گذاران پل بین فیلم, سرمایه گذاری, فیلم تولید, توزیع و فناوری همگرا به طوری که سرمایه گذاران سرمایه گذاری خود را فوری بازگشت از کسب درآمد دولت از اعتبار مالیاتی به عنوان بخشی از حقوق صاحبان سهام و جریان صعودی در تعدادی از فیلم در مقابل سرمایه گذاری در یک تصویر ممکن است بخش 181 مزایای و همچنین درگیر بودن با ایجاد شغل و تحریک اقتصاد از آنجا که هر تولید فیلم ایجاد 50-100 شغل.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *