سهامداران درخواست را تکذیب کرد – چه برای انجام بعدی

[ad_1]

در انتظار تصویب

شما را از زمان برای پیدا کردن یک نیمه مناسب و معقول محصول برای ترویج در JVZoo یا WarriorPlus شما آن را چک کنید, نگاهی به صفحه فروش و آمار درخواست تصویب و سپس شما صبر کنید.

وابسته به وضعیت زیر:

در نهایت شما که مدتها در انتظار ایمیل که به شما اطلاع میدهد: “شما را پیدا خواهد کرد این وضعیت وابسته به خود را درخواست زیر”.

بلیط به آزادی مالی?

در پیش بینی مشتاق شما اسکن ایمیل با تپش قلب خود را. آیا این بلیط من به آزادی مالی? سپس شما ببینید مذکور وضعیت در بلوک پایتخت:

درخواست را تکذیب کرد

وجود دارد بدون هیچ توضیحی و هیچ تلاشی برای soft-soap شما. حتی یک عزیز جان. این فقط یک سرما سخت ندارد. شما احساس می کنید رد در گودال از معده و قابل فهم است. آن چه شما انجام بعدی که جدا بازاریابان از “همچنین-rans”.

چه می توانید انجام دهید در حال حاضر ؟

مطمئن شوید که شما می توانید سعی کنید رسیدن به فروشنده با نوعی از plea bargain, اما آنها بعید است که حتی آن را ببینید و یا پاسخ.

گرفتن تایید

من می دانم که این سخت است برای شما هنگامی که شما فقط از شروع و ساخته نشده (m)هر فروش وابسته است. شما ببینید – من می دانم که یکی از سخت ترین چالش های شما به عنوان وابسته (در بالا گرفتن ترافیک و فروش) است و حتی گرفتن تایید شده برای ترویج محصولات در وهله اول.

آیا نمی دهد تا

چگونه شما می توانید شکستن چرخه معیوب? اولین گام این است که نمی دهد ، ما تمام شده وجود دارد و آن را سخت.

پیشینه ثابت

هنگامی که شما درخواست برای تبدیل شدن به یک وابسته به بسیاری از صاحبان محصول می خواهید برای دیدن شما سابقه. آنها می خواهند برای دیدن است که شما را ساخته اند حداقل یک وابسته به فروش.

ایجاد روابط

اما چگونه می تواند شما را در فروش اگر شما نمی توانید در قلوب است. خوب یکی از راه های ایجاد رابطه با, به عنوان بسیاری از سازندگان محصول به عنوان شما می توانید در Facebook به عنوان مثال. یکی از آنها خواهد شد در نهایت تایید شما به عنوان وابسته, به خصوص اگر شما آنها نشان داده است برخی از رسانه های اجتماعی عشق با شهوت و میل و اظهار نظر در پست های خود را.

من به کمک شما نیاز دارند

آن را ارزشمند است به ویژه در نگه داشتن یک چشم را برای بازاریابان مبتدی که نیاز به کمک های زیادی به عنوان شما می توانید آنها را در سایت خود ارائه کرده است.

شما در حال تایید

هنگامی که شما ببینید که ایمیل در صندوق پستی خود را از JVZoo یا WarriorPlus وضعیت وابسته به خود را درخواست خواهد به عنوان خوانده شده تایید شده است. سپس همه شما باید انجام دهید این است که شروع به ترویج این محصول است. البته که این مقاله به طور کامل!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *