سه اصلی صفحه اصلی مدل کسب و کار

[ad_1]

برای بچه ها مثل من که عاشق فیلم راه رفتن به یک فروشگاه ویدئو “آمادگی” برای اجاره یک دی وی دی می تواند یک تجربه دلهره آور. در بسیاری از اجاره ویدئو موسسات شما قدم زدن در و بلافاصله حمله همه “جدید” که بسیاری از شما می خواهید برای دیدن در فیلم's اکران اما هرگز در اطراف برای یک دلیل و یا دیگر. مدت کوتاهی پس از جذب این و در تلاش برای تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به اجاره یکی از این, you're پریشان تلویزیون بازی, خانواده, فیلم بچه های خود را برای تقاضاهای مصرانه شده است. اما شما واقعا می خواستم برای دیدن یک “grown-up movie” (و ما're مورد آن صحبت نمی کنم “بالغ” در بخش گوشه ای پشت این پرده ها) فقط چیزی که می't به صحبت کردن (یا آواز) حیوانات. اما پس از آن وجود دارد's که فیلم اکشن you'ام می خواستم ببینم برای سال, اما اگر شما را که یکی از خانه شما رفو خوب بهتر از یک “تلنگر جوجه” است. اما پس از آن وجود دارد's هیچ وقت برای دو ویژگی … شما ایستاده وجود دارد با تکان دادن سر خود را به درد و رنج از تکمیل تحلیل “فلج”. صدا آشنا است ؟ برای من راه حل برای تمام این فیلم احساس وحشت و نگرانی بود Netflix بکشد. در حال حاضر چه Netflix بکشد و در تمام این فیلم مسائل را با سه اولیه خانه-مدل های کسب و کار? به من اجازه می دهد برای توضیح …

از روی کنجکاوی و یا شاید حتی با توجه به جدی مالی انگیزه شاید شما've کاوش در یک زمان آنچه که من اسمش “صفحه اصلی بر اساس کسب و کار در آرنا”. برای انجام این کار, شما احتمالا در بازدید از موتور جستجوی مورد علاقه خود وارد شده جستجوی عبارت “صفحه اصلی کسب و کار” و voila … این موتور جستجو با افتخار به شما گفت که در 0.16 ثانیه آنها یافت می شود بیش از 262,000,000 وب سایت که چیزی برای انجام با “خانه کسب و کار “. پس از برداشت خودتان را از روی زمین با توجه به شوک پیدا کردن بسیاری از وب سایت های شما بر روی چند لینک اما مثل من در پاراگراف قبلی در فروشگاه فیلم, دلیل این که شما واقعا don't know what you're دنبال این وب سایت شروع به ارعاب بیشتر از اطلاع رسانی. در نتیجه رنج می برند از یک مورد مشابه از “تجزیه و تحلیل فلج” شما با کلیک به دور از آنها و از خودتان بپرسید: “چه غلطی بود من کردم؟”

من می توانم به شما بگویم آنچه شما فکر بودند: شما می خواهید قطعه خود را از “رویای آمریکایی” و شما می خواهید آن را از صفحه اصلی! شما می خواهید به پول در ادامه به جریان در سال و سال از کار شما امروز . و شما می خواهید این مسیر نسبت به آزادی مالی به یک آسان سفر نه به عنوان پیچیده به عنوان دو دزدان دریایی کارائیب فیلم. البته شما نیز می خواهید حساب بانکی خود موجودی به رشد نه کوچک شدن. و در نهایت شما خواهید بود بسیار هیجان زده و سرگرم کننده با آنچه شما انجام می دهند! من درست است ؟ بود't است که آنچه شما فکر بودند ؟

همانطور که قبلا ذکر شد, من قادر به حل ویدئو من اجاره معضل با اشتراک به سرویس با نام Netflix بکشد. این اینترنت مبتنی بر سرویس اجازه می دهد تا من را به بازدید از وب سایت خود را و سازماندهی آنچه من می خواهم برای دیدن حسن نیت ارائه میدهد از 21 ژانرهای مختلف و سپس آنها را ارسال آنها را به من از طریق ایمیل ما در من به ترتیب اولویت.

خوشبختانه برای شما “صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار در آرنا” تنها سه دسته عمده. بنابراین اجازه دهید من می توانم برای خود کارآفرینی منافع چه Netflix را برای من سینما منافع و به شما کمک کند کشف آنچه صنعت به بهترین وجه مناسب شما چه هستند واقعا به دنبال خارج وجود دارد وجود دارد به طوری که شما می توانید اولویت بندی آنها بر این اساس:

  • بازاریابی وابسته – این یکی از ساده ترین راه هایی برای ایجاد پول از آنجا که هزاران و هزاران نفر از برنامه های وابسته است که شما می توانید ثبت نام و شروع به ساختن پول بلافاصله. بهترین از همه, بسیاری از آنها رایگان هستند! به عنوان یک بازاریاب وابسته شما ترویج خاص محصول و یا خدمات شرکت و پس از شما've تولید یک مشتری (ساخته فروش), you're پرداخت کمیسیون. در اینجا's یک مثال سریع : تا به حال متوجه چگونه بسیاری از وب سایت های ترویج بسیاری از محصولات از Amazon.com? که's زیرا بسیاری از این وب سایت ها در واقع آمازون وابسته . این بدان معناست که زمانی که کسی کلیک بر روی یکی از آمازون.com's لینک در یک وب سایت و اقدام به خرید محصول از سایت آمازون; صاحب وب سایت به طور خودکار دریافت یک کمیسیون به طور مستقیم از Amazon.com. به عنوان I've اظهار داشت: در حال حاضر وجود دارد هزاران نفر از برنامه های وابسته شما می توانید عضویت و کسب رساله کمیسیون که یکی از خود را مشتریان اقدام به خرید خود را محصول. و از آنجا که اکثر برنامه های وابسته به رایگان برای پیوستن به, it's یک راه عالی برای اضافه کردن جریان درآمد اضافی برای هر کسب و کار است. در اکثر موارد کمیسیون می تواند از 25% – 50% یا بیشتر, به خصوص زمانی که فروش اینترنتی محصولات مانند کتاب های الکترونیکی و یا دیگر “محصولات اطلاعات” مانند سی دی و دی وی دی. بسیاری از بازاریابان اینترنتی باید تبدیل به میلیونرهای تا کنون که بدون داشتن محصول خود را . آنها این کار را به سادگی با ترویج برنامه های وابسته!
  • سنتی MLM شبکه بازاریابی – MLM سنتی & بازاریابی شبکه ای یک مدل کسب و کار آغاز شده است که بیش از 60 سال پیش است و بسیار زنده امروز است. بسیاری از امروز's بالا تغذیه و سرویس گرا محصولات فروخته شده توسط توزیع کنندگان مستقل که کسب یک پورسانت هر بار که آنها به فروش یک محصول. تفاوت اساسی بین بازاریابی شبکه ای و بازاریابی وابسته است که شما می توانید استخدام سایر توزیع کنندگان مستقل (همچنین شناخته شده به عنوان یک زیرمجموعه و یا تیم) و حسن نیت ارائه میدهد از فروش خود را – و خود را استخدام's فروش. این مدل بسیار شبیه به صنعت املاک و مستغلات که در آن کارگزاران می توانید کسب درآمد باطل کمیسیون عوامل خود را. یکی دیگر از استفاده از شبکه های بازاریابی در مقایسه با بازاریابی وابسته است که شما می توانید پرداخت می شود سطوح مختلف به جای فقط یک . بسیاری از شرکت های بازاریابی شبکه با استفاده از یک خودکار ماهانه-کشتی سیستم نتیجه تولید اتوماتیک فروش در هر ماه که به نوبه خود تولید درآمد باقی مانده است که در ادامه آمده است برای ماه ها یا سال برای این کار شما تنها یک بار .
  • صفحه اصلی مبتنی بر فروش مستقیم – در بازاریابی شبکه ای اصلی تمرکز بر ایجاد یک سازمان از توزیع کنندگان خرید کمی از محصول (و یا اشتراک به خدمات) در هر ماه.منطق پشت این ساده است; اکثر مردم قادر به خرید $ 50 – $ 150 در هر ماه از محصولات به طوری که برای تولید به خصوص در حجم بزرگ است. اما گزینه های دیگر وجود دارد که وجود داشته باشد در صفحه اصلی کسب و کار صنعت است که تمایل به تمرکز در یک زمان تا جلو کمیسیون … خوش آمدید به جهان از صفحه اصلی بر اساس فروش مستقیم! وجود دارد بسیاری از محصولات و خدمات در صفحه اصلی بر اساس صنعت فروش مستقیم با این حال سه محبوب ترین تا کنون شامل مختلف سفر برنامه های ثروت آموزش و پرورش و بازاریابی محصولات / همایش ها و سمینارها . اما از آنجایی که کمیسیون های بزرگ می't تولید می شود از یک خلاء شما باید آگاه باشید که بسیاری از آنها باید یک قیمت سنگین اعم از 1000 $ – $ 15,000! اما در سمت تلنگر, کمیسیون متفاوت از 25% – 75% در نتیجه اجازه می دهد کسی به تولید جریان نقدی به سرعت برای کمک به جبران آنهایی که تبلیغات و متفرقه سایر هزینه های عملیاتی. اما مراقب باشید … اکثریت بزرگی از فروش مستقیم جبران خسارت طرح استفاده از “1 تا” و یا “2 تا” سیستم به موجب آن شما “تصویب” کمیسیون اول خود را یک یا دو آموزش فروش به حامی خود را. خوشبختانه هر چند تنها “7-تا” من می دانم که یک نوشابه.

در حال حاضر که من've ارائه شده به شما یک راه برای طبقه بندی اکثریت زیادی از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار وجود دارد, don't فکر می کنم برای یک دقیقه است که کار خود را انجام داده است. در واقع به سرقت از یک نجار's آهنگ “… ما've تنها فقط آغاز کرده است …” بعدی خود را همه مهم گام این است که برای انجام تحقیقات خود را به هر فرصت گیر افتاد, فانتزی خود را. آن's ضروری است که شما جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید به طوری که شما می توانید صادقانه ارزیابی بلند مدت سودآوری هر مشروع خانه فرصت کسب و کار. پرش این می تواند یک قدم اشتباه مالی به دلیل وجود's بدون فرار از این واقعیت جدی: بیش از 97 درصد از افرادی که برای پیوستن به هر صفحه اصلی بر اساس کسب و کار موفق . در طول این خسته کننده سفر اکثریت قریب به اتفاق آنها صرف بیش از آنها را تا کنون بنابراین مطمئن شوید که به انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از تبدیل شدن هنوز آمار دیگر.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *