شبکه 2.0: آی پاد ویدئو بازاریابی

[ad_1]

به عنوان صاحبان کسب و کار و یا مدیران همه ما درک اهمیت شبکه های حرفه ای. نام این بازی در شبکه های کسب و کار است که به یاد می شود و امروز ترکیبی از دستی دستگاه های الکترونیکی می تواند در حفظ مشتریان آینده نگر گرفتن در مورد کسب و کار شما (buzz).

دستی, کامپیوتر, اطلاعات شخصی دستیاران (PDA – PalmPilot و غیره.) و رسانه های شخصی بازیکنان (ویدیو آی پاد و غیره.) هستند برخی از بهترین الکترونیکی ابزارهای شبکه های در دسترس است. شما احتمالا با استفاده از یک PDA هر روز اما تنها برای مدیریت تقویم و آدرس سوابق. امروز PDA در حال کامل چند رسانه ای سیستم عامل است که می توانید سی دی های صوتی با کیفیت; ارائه پاورپوینت; نمایش محتوای وب و حتی بازی تصویری حرکت کامل.

تصور کنید خودتان را در یک اتاق بازرگانی رویداد شبکه و کسی که می پرسد مورد علاقه من سوال; “چه چیزی شما را انجام دهید؟”. پس از توضیحات کوتاه شما در حال حاضر خود را PDA و بازی خوبی تولید فیلم تجاری. چیزی که بعد از شنیدن است “وای که عالی است!” نه تنها این “عالی” اما از آن است که منحصر به فرد به عنوان شما تقریبا مطمئن بودن تنها کسی که در اتاق خود را با استفاده از دستگاه دستی خود را به عنوان کارت ویزیت. نام این بازی در بازاریابی این است که به یاد و حرفه ای تولید شده دستی رسانه ها کمک می کند تا شما را به استفاده از هر فرصت بدون توجه به جایی که شما هستند. اگر کسب و کار شما یک ویدئو تبلیغاتی آن را دستی آماده شده است. اگر شما یک ویدئو و یا PDA در نظر گرفتن هر دو.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *