شربت کلسیم

شربت کلسیم یکی از مکمل هایی است که معمولا بسیاری از افراد آن را مصرف می کنند تا از استخوان ها و دندان های خود در برابر آسیب دیدگی محافظت کنند. شربت کلسیم معمولا عوارض گوارشی به همراه دارد اما شربت کلسیم جدید کیمیا کالای رازی که با فناوری نانولیپوزومال تولید شده است، از پدید آمدن هر گونه مشکل گوارشی جلوگیری می کند.

شربت کلسیم جدید کیمیا کالای رازی به کمک فناوری نانو لیپوزومال تولید شده که مستقیما جذب سلول ها می شود و به سیستم گوارشی راه نمی یابد. این شربت خوراکی حاوی منیزیم، زینک و ویتامین D3 نیز هست. ویتامین D به جذب هرچه بهتر کلسیم در بدن کمک شایانی می کند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که در بلعیدن کپسول ها مشکل دارند و به دلایل مختلف نمی توانند شربت کلسیم مصرف کنند، دیگر نیازی نیست که نگران باشید.

شربت کلسیم لیپوکلسید هیچ یک از مشکلات و عوارض مکمل های موجود در بازار را نداشته و به دلیل فراهمی زیستی بالاتر، اثر بخشی بیشتری دارد. از مزایای شربت کلسیم لیپوکلسید می توان به افزایش استحکام استخوان ها، حفظ سلامت دندان ها، کمک به انقباض عضلات، تنظیم فشار خون، کمک به لخته شدن خون، جذب آسان توسط بدن، عدم ایجاد مشکلات گوارشی و درصد جذب بسیار بالا اشاره کرد.

میزان فراهمی زیستی کلسیم معمولا ۳۰ درصد است اما شربت کلسیم لیپوکلسید به دلیل استفاده از فناوری نانولیپوزومال، فراهمی زیستی را ۴۱ درصد افزایش می دهد و این یعنی این شربت کلسیم در مقایسه با سایر مکمل های موجود در بازار اثر بخشی بیشتری دارد. به ‌طور کلی، می ‌‌توان گفت که شربت کلسیم نانولیپوزومال لیپوکلسید در مقایسه با دیگر شکل ‌های مکمل کلسیم، عملکرد بهتری داشته و اثر بخشی آن بیشتر است و با توجه به فراهمی زیستی بالایی که دارد، می‌ تواند کلسیم مورد نیاز بدن را به ‌خوبی تأمین کند.

شربت کلسیم نانولیپوزومال لیپوکلسید، محصولی نوین از شرکت کیمیا کالای رازی است که برای نخستین ‌بار در جهان و ایران معرفی و تولید شده است. پیش‌ تر مکمل ‌های کلسیم نانولیپوزومال به شکل قرص به بازار عرضه شده بودند؛ اما عرضه ‌ی این مکمل به شکل شربت، می ‌تواند برای کودکان و آن دسته از افرادی که در بلعیدن کپسول مشکل دارند، مفید باشد. عمده ‌ترین تفاوت شربت کلسیم نانولیپوزومال لیپوکلسید با کلسیم معمولی، به فناوری تولید آن‌ ها و همچنین فراهمی زیستی آن‌ ها مربوط می‌ شود.

اگر شما نیز مایل هستید که این شربت را استفاده کنید، می توانید به داروخانه های آنلاین مراجعه کرده و شربت کلسیم لیپوکلسید را با قیمت مناسب تهیه کنید. توجه داشته باشید که نمی توان این شربت کلسیم را به صورت خودسرانه مصرف کرد و باید حتما به توصیه ی پزشک از آن استفاده کنید.

منبع مطلب

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.