شروع قدرتمند بورس/ شاخص در یک قدمی کانال ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار واحدی

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

در آغاز معاملات امروز بورس شاخص با پشت سرگذاشتن روند نزولی دیروز و با رشدی ۵۵ هزار واحدی در کمتر از یک ساعت وارد کانال یک میلیون و ۷۹۰ هزار واحدی شد.

در یک ساعت ابتدایی معاملات بیش از ۴۰۰ هزار معامله در بورس صورت گرفت که طی آن بیش از ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون سهم با ارزشی بالغ بر ۴۵ هزار میلیارد ریال داد و ستد شد. این در حالی است که فولاد، فارس و فملی به ترتیب با ۵۶۰۸، ۵۱۹۸ و ۴۳۸۰ واحدی بیشترین تاثیر را بر رشد بالای ۵۰ هزار واحدی شاخص کل داشتند.

در معاملات فرابورس نیز ارزش معاملات بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال بود که سه نماد صبا، ذوب و شگویا تاثیرگذارترین نمادها بر این بازار بودند.

معاملات امروز بورس در حالی پیگیری می‌شود که همانند دیروز مدیریت عملیات بازار سازمان بورس به منظور کاهش فشار بر هسته معاملاتی چند نماد پرمعامله و بزرگ را متوقف کرده است. همچنین در معاملات امروز گروه بانکی، خودرویی و پتروشیمی بیشترین تعداد نمادهای مثبت را به خود اختصاص داده‌اند و بیشترین ارزش معاملات نیز به گروه فلزات اساسی تعلق دارد.

روز گذشته شاخص کل در ابتدای هفته با افتی ۱۲ هزار واحدی به کار خود خاتمه داد اما روند معاملات در ساعات پایانی نشان از کاهش فشار عرضه می‌داد و همین موضوع موجب صعود قدرتمند امروز بازار سهام شد.

شروع قدرتمند بورس/ شاخص در یک قدمی کانال ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار واحدی

شروع قدرتمند بورس/ شاخص در یک قدمی کانال ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار واحدی

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *