شغل های بزرگ برای افرادی که عاشق کار با اعداد

[ad_1]

اگر شما همیشه نوع از کسی که دوست داشتم کار با اعداد و شما یک ریاضی غژغژ کردن در مدرسه, کار با اعداد ممکن است یک حرفه ای بزرگ برای شما. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها برای کسانی که لذت بردن از جزئیات گرا الزامات کار با اعداد. نه همه بیماران یا سخت طبیعت به صرف روز خود را خیره در چهره. اما اگر این چیزی است که شما لذت بردن از زندگی حرفه ای خود را گزینه های هر دو فراوان و مرفه است. تجارت زندگی می کنند و یا کار با ویژگی های تجزیه و تحلیل تجاری اجازه می دهد تا شما را به تماشای اعداد در تمام طول روز و ایجاد کسب و کار سرمایه گذاری بر اساس آنچه می بینید. شما نیاز به یک غریزه روده برای اعداد و بازار, اما اگر شما قادر به ترکیب استعداد خود را با اعداد و قوی غریزه روده برای بازار روند, شما ممکن است طولانی و حرفه ای مرفه در مقابل از شما.

بازار برای همه نیست, اما شما هنوز هم ممکن است لذت بردن از کار با پول است. بانکی یکی از steadiest شغل یک فرد می تواند داشته باشد. انواع خلاق ممکن است فکر می کنم کار در یک بانک است مانند حبس ابد در زندان, اما اگر شما در حال تحلیلی و با جزئیات گرا ممکن است شغلی مناسب برای شما. بهترین از همه, حتی کسانی که لذت بردن از کار در اطراف مردم کار می کنند در یک بانک. آن است که گاهی اوقات در تلاش برای پیدا کردن یک شغل است که اجازه می دهد تا شما را به کار با اعداد در عین حال اجتماعی و گذراندن وقت با جامعه. بانکی است که شغل مناسب برای دوستانه و اجتماعی افرادی که خوب با اعداد.

اگر شما ترجیح می دهم به پشت صحنه و کار در بیشتر از یک نقش پشتیبانی در نظر گرفتن یک حرفه ای در حسابداری. حسابداران اغلب قهرمانان گمنام از یک شرکت است. آنها به نگه داشتن بودجه در مسیر با توجه بسیار کمی و یا به رسمیت شناختن. بر خلاف بخش مانند خدمات به مشتریان و یا منابع انسانی آنها بسیار فرصت کمی برای کار با افراد دیگر. اگر شما نوع که دوست دارد برای رفتن به دفتر کار خود را انجام می شود و از سمت چپ به تنهایی حسابداری ممکن است مناسب برای شما.

کسانی که لذت بردن از حمایت نقش اما کسانی که آرزوی تعامل شخصی می تواند نگاه به امور مالی شخصی مدیریت. وجود دارد بسیاری از مردم در جهان که نیاز به کمک برنامه ریزی مالی خود را ارائه و آتی. اگر شما زرنگ و دانا با سرمایه گذاری و شما لذت بردن از کار با اعداد و پول شما می توانید کمک به افرادی که به جای تمرکز بر مناطق دیگر از زندگی خود را.

اگر دوست دارید کار با اعداد اما پول از هیچ علاقه ای به شما و یا ایده از دست زدن به شخص دیگری پول است تهدید آمیز به شما در نظر بگیرید یک حرفه ای به عنوان یک امار شناس. در این زمینه شما هنوز هم عدد خرد اما یک مقدار زیادی از فشار را که وجود دارد با پول وجود ندارد با آمار. وجود دارد آمار شغل برای افراد با طیف گسترده ای از منافع و زمینه استفاده می شود در همه چیز از ورزش به سیاست به پزشکی. از آن آسان است برای یک امار شناس به پیدا کردن کار است که ترکیبی از دو یا بیشتر از منافع خود.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.