شماره صدمه دیده می تواند خود را از تلاش های ارتباطات

[ad_1]

شناخته شده به تازگی مدیر عامل گفت: جهان ایجاد کرده است اطلاعات بیشتر در دو سال گذشته نسبت به قبل 5,000 که ما'll احتمالا ایجاد حتی بیشتر از آن است که قبل از این سال به پایان می رسد. در هر جنبه ای از زندگی ما,'re کاملا غرق در داده ها.

بسیاری از این داده ها در قالب اعداد و بسیاری از تجار و حرفه ای پیدا کردن آرامش در اعداد است. آنها're قطعی و مطلق و بدون هر اتاق تکان دادن. پانزده چیزی است که پانزده. $ 4,768,387.14 یک مقدار خاص از درآمد. ضخامت 0.0261 اینچ برگ هیچ جایی برای خطا. جای تعجب نیست که کسانی که در حوزه کسب و کار و حرفه ای را خیلی در استفاده از اعداد در هنگام برقراری ارتباط.

اما's یک مشکل ذاتی. صاحبان آن دسته از تجار و متخصصان در حال تلاش برای رسیدن به – مانند چشم انداز و مشتریان و مشتریان – ممکن است درک نیست که چه تعداد کسانی که واقعا چیست.

You're احتمالا آشنا با مفهوم سواد. وجود دارد's a متناظر با مفهوم مربوط به یک's توانایی درک اعداد. آن's به نام حساب و یک عدد تعجب آور از آمریکایی ها بسیار ضعیف در آن است. در واقع بیشتر آمریکایی ها قادر به مقابله با تعداد بیش از دیگران در سراسر جهان.

که's نه فقط یک نویسنده's نظر. 2014 برنامه بین المللی ارزیابی از شایستگی مطالعه نشان داد که بزرگسالان آمریکایی قرار گرفت و کمتر از همتایان جهانی خود را در حساب. در این بررسی که انجام شده است هر چند سال با استفاده از پنج سطح برای اندازه گیری حساب در میان ساکنان از 33 کشور جهان است. با توجه به نسخه 2014 تنها 9 درصد از بزرگسالان آمریکایی کاهش یافت و به بالاترین سطح از حساب و عظیم 28 درصد گل در پایین دسته. این بدان معناست که بهتر از یک چهارم آمریکایی ها می't حس را از اعداد است. آن است که't که آنها پیدا کردن ریاضی سخت; را's فقط به عنوان غیر قابل درک به عنوان فیزیک هسته ای. و به طور کلی آمریکایی ها درک اعداد کمتر به آسانی از مردم در سرتاسر جهان است.

بنابراین آنچه که در شرایط عملی برای کسانی که در حوزه کسب و کار و حرفه ای ؟ هنگامی که شما سعی می کنید برای برقراری ارتباط اطلاعات و مفاهیم با استفاده از آمار و عددی نمایندگی شما're احتمالا از دست دادن یک تکه بزرگ از مخاطبان خود را. کسانی که جدول و نمودار شما توسعه برای نشان دادن نقاط خود را ؟ آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود doodles برای بسیاری از مردم است. آنچه شما را به عنوان ساده اطلاعات به نظر می رسد به آنها را به درهم.

نگه داشتن در ذهن است که آن را's یک مشکل نه تنها برای 28 درصد در پایین دسته. افرادی که رتبه فقط کمی بالاتر از سطح که در حساب مقیاس نیز در تلاش برای درک. تنها بخش کوچکی – کمتر از یک در ده – به اشتراک گذاری شور و شوق خود را به صورت عددی اطلاعات است.

که's why it's مهم برای جلوگیری از متراکم ارتباطات خود را پر از آمار و عددی دیگر مفاهیم است. بله تعداد کسانی که ممکن است مهم برای مورد شما're تلاش برای ایجاد, اما اگر مخاطبان خود را درک نمی کند آنها تلاش خود را هدر رفته بودن است. حتی بدتر از مخاطبان ممکن است دچار سوء تفاهم چه می're گفت و به اشتباه نتیجه گیری.

به دنبال راه ساده تر برای به اشتراک گذاشتن آمار. به جای خام اعداد ارائه تصاویر. من یک بار مشغول به کار برای یک شرکت انرژی که می خواستم به ترومپت این واقعیت است که آن را موفق 225 میلیارد فوت مکعب گاز طبیعی در سال است. که's سخت به درک, بنابراین ما آن را توصیف کرد گفت: رفتار آنها به اندازه کافی گاز برای پر کردن پیر لقب استان و مردم ایندیانا گنبد 4,500 بار. تبدیل درصد به راحتی قابل درک نسبت; برای مثال به جای گفتن “20 درصد از زنان” می گویند “یک در پنج است.” نگه داشتن خود را نمودار ها و نمودار به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است و همین't دریغ به استفاده از گرد کردن.

مراقب باشید خود را با انتخاب کلمه بیش از حد. شما ممکن است به دست آمده در آمار پس از یک عبارت مانند “رضایت مشتری رتبه در 74 درصد” حس می کند کامل به شما. اگر شما می خواهید فرد به طور متوسط به درک خود را از نقطه ساده است که به “تقریبا سه نفر از هر چهار نفر از مشتریان خوشحال هستند با شرکت ما است.” دومی ممکن است صدا به عنوان علمی یا موثر به عنوان سابق اما بیشتر مردم را درک پیام شما're تلاش برای انتقال.

برخی از مردم ممکن است دریغ آسان در شماره تفکر آنها باید't مجبور به “گنگ” را چه می دانند به طوری که دیگران آن را درک کنند. و اگر شما احساس می کنید که راه شما باید یک راست به ارائه مواد هر راه شما می خواهید. اما آنچه's نقطه اگر مخاطبان خود را است't رفتن به درک آنچه شما're تلاش برای گفتن دارد ؟ You'll باید وقت خود را تلف و تنها سرخوردگی یا اشتباه مردم شما در تلاش بودند برای رسیدن به. ارتباطات است و همه چیز در مورد ساخت موثر اتصالات و شما'll never اتصال اگر مردم می't شما را در درک.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *