شماره 1 دلیل کارائیب صاحبان کسب و کار باید یک Facebook صفحه

[ad_1]

ساختمان محلی کارائیب کسب و کار با Facebook صفحه

اکثر کارائیب صاحبان کسب و کار هنوز هم نمی فهمم اهمیت ایجاد یک حضور وب. شبکه های اجتماعی مانند Facebook ارائه یک راه حل ساده.

آن است که به هیچ وجه نهایی و یا تنها راه حل اما ارزان ترین. یک حضور وب است که بسیار بیشتر از یک وب سایت و وبلاگ و یا Facebook صفحه کسب و کار. درست مارک حضور شامل تمام این عنصر با یک هدف تعریف شده.

امروز ما می خواهیم برای نشان دادن اهمیت Facebook به کارائیب صاحبان کسب و کار با استفاده از اینترنت آمار دوقلو جزایر ترینیداد و توباگو است.

ترینیداد و توباگو است که یکی از مترقی جزایر کارائیب از نظر نفوذ اینترنت دسترسی و استفاده است. این دوقلو کشور جزیره ای نمی توان معمولی کارائیب است و حتی در آن توسعه دولت آن را شامل ذاتی معمولی کارائیب با طعم فرهنگ و آداب و رسوم تعصبات و اسطوره ها در مورد اینترنت. مهمتر از همه آن است که تنها یکی است که ما می توانیم بیان با اقتدار از آنجا که ما اینجا بر اساس.

همه در ترینیداد و توباگو می داند Facebook. اگر آنها کاربران ثبت نام شده آنها حداقل در مورد آن شنیده است. Facebook مترادف با اینترنت در ترینیداد و توباگو است. کودکان به عنوان جوان 13 ساله را یک Facebook account.

بسیاری از مقاومت و حاضر به پیوستن به آنچه که آنها را “جنون”. برای توجیه موقعیت خود آنها به آن اشاره به عنوان “ماکرو سایت”. شما می توانید پیدا کردن “مردم کسب و کار” بدون ترک خانه خود را. که هیچ اسطوره درست است اما شما باید علاقه مند به “مردم” کسب و کار” و یا شما می تواند خود را علاقه مند.

اجازه دهید به بررسی برخی آمار نشان می دهد که چرا Facebook بگذریم محلی کارائیب کسب و کار.

وجود آمار و ارقام جمع آوری شده از مارس 2nd, 2011. با توجه به این آمار وجود دارد:

دقیقا 403,860 افراد 13 تا 64+ سال, ثبت نام در Facebook که در واقع زندگی در ترینیداد و توباگو است. با یک سرشماری جمعیت بیش از 1,228,691 با توجه به آمار به این معنی است که حدود یک سوم از جمعیت در T&T در حال ثبت نام در Facebook.

در کل استفاده از اینترنت در ترینیداد و توباگو گزارش شده است 485,000 نمایندگی 39.5 درصد از کل جمعیت در حال حاضر آنلاین.

هشتاد و سه درصد از مردم در اینترنت در ترینیداد و توباگو ثبت نام در Facebook.

مقایسه 33% از مجموع نفوذ اینترنت در T&T به 77 درصد در ایالات متحده است.

آیا شما تصور کنید که وجود دارد خواهد بود یک درصد بیشتری از مردم در ایالات متحده ثبت نام در Facebook?

نه پس ما نفوذ است و تنها 43 درصد نسبت به T&T 83% Facebook ،

گفت: ما به عنوان قبل از Facebook نفوذ و روان از Trinbago فرهنگ تقریبا تا آنجا که اینترنت آن را نیز به رایگان برای یک کسب و کار برای ایجاد یک حساب کاربری وجود دارد. کاملا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا هر کارائیب صاحب کسب و کار باید یک Facebook صفحه کسب و کار.

در اینجا برخی دیگر جالب Facebook آمار در ترینیداد و توباگو است. Facebook تماس این “برآورد برسد” یعنی تعداد افرادی که در یک گروه سنی خاص در ترینیداد و توباگو است که Facebook می رسد:

  • وجود دارد 218,040 مردم در FB که در ترینیداد و توباگو بین سنین 18 و 25 فراگیر
  • وجود دارد 275,740 مردم در FB که در ترینیداد و توباگو بین سنین 25 و 50 فراگیر
  • وجود دارد 36,000 مردم در FB که در ترینیداد و توباگو بین سنین 50 و 64 فراگیر.

این آمار جالب چرا که در حال حاضر می توان نتیجه گرفت که Facebook تا رسیدن به در 18 سال سن و بالاتر از 529,780 Trinbagoians.

که بیش از اکسپرس (45K), نگهبان (40K) و Newsday در (40K) در مجموع گردش 125,000 روزانه. Facebook می رسد پنج بار به عنوان بسیاری از Trinbagoians.

این معنی برای کسب و کار سازمان های غیر دولتی cbo ها و احزاب سیاسی و دولت در ترینیداد و توباگو وجود دارد ؟ این بدان معنی است که همه این اشخاص نمی تواند چشم پوشی از این شبکه اجتماعی است. این بدان معنی است که آنها باید در پیدا کردن یک راه به اهرم آن را برای به انجام رساندن ماموریت های خود را. Facebook است نه محو دور.

برخی از adopters اولیه خواهد بود که برای اولین بار برای به حداکثر رساندن Facebook بالقوه اما بسیاری ادامه خواهد داد برای دیدن آن فقط به عنوان یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است. آن است که یک رسانه اجتماعی است, اما آن را نیز یک رسانه ارتباطی با قبل از زیرساخت های لازم برای حمایت از هر نوع ارتباطی که با آغاز معاملات کسب و کار.

کاربران باید توانایی استفاده از ایمیل های چت و اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه است. این محیط ایده آل برای حفظ ارتباط مداوم با هر شرکت و سازمان در هر محلی کارائیب بازار است.

با توجه به تعداد مشتریان بالقوه خود را در Facebook, آیا شما فکر می کنم شما باید حداقل به طور جدی در نظر بگیرید قرار دادن یک Facebook صفحه کسب و کار?

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *