شیوه عجیب مادر و پسر برای سرقت از زن ثروتمند

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

چهاردهم تیرماه امسال بود که پرونده‌ای با موضوع سرقت به عنف منزل با شکایت یک زن از کلانتری نیاوران به پلیس آگاهی ارجاع شد. پس از آن در نخستین گام از شاکی برای حضور در مقر پلیس دعوت به عمل آمد و این زن با حضور در مقر انتظامی به ماموران گفت: در تاریخ دوازدهم تیرماه پدر و مادر پیرم در خانه من حضور داشتند که کارگر سابق خانه‌ام که زنی بود که به دلیل سرقت مقادیری پول و دو قاب ساعت طلا به ارزش حدود چهار میلیارد ریال متواری شده بود زنگ خانه را به صدا درآورد. او گفت که اقلام سرقتی را پس آورده و از کرده خود پشیمان است. من هم در را باز کردم تا اموال را پس دهد، اما به محض ورود به خانه مردی مسلح نیز همراه با او وارد شد.

شاکی ادامه داد: آن دو نفر به محض ورود با چاقو اقدام به تهدید ما کرده و پس از تهدید پدر و مادرم مقادیری طلا، دلار، سکه بهار آزادی و کارت‌های اعتباری به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال را نیز سرقت کردند. آن‌ها همچنین هنگام خروج از خانه با تهدید از والدینم رسیدی دریافت کردند که آن‌ها پنج میلیارد ریال به آن خانم و همدستش بدهکار هستند که صبح روز بعد با پدر و مادرم تماس گرفته و آن مبلغ را نیز درخواست کردند.

در گام اول تحقیقات کارآگاهان با استعلام از شرکت خدماتی که متهم فوق را به شاکی معرفی کرده بود هویت سارق بنام سمیرا به دست آمد. در ادامه نیزبا همکاری ماموران کلانتری نیاوران این فرد دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد. این زن تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن اعتراف کرد که سرقت از شاکی را با همدستی پسرش به نام وحید انجام داده است.

با کسب این اطلاعات پسر این زن نیز در عملیاتی پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که او نیز در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد که برای هر دو متهم پرونده‌ای تشکیل شده و آنان با دستور بازپرس و با قرار مجرمیت روانه زندان شدند.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.