فرصت زوم نقد و بررسی – می تواند فرصت زوم زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره?

[ad_1]

فرصت زوم یک شرکت جدید در قبل از راه اندازی با برنامه های در حال تغییر بازاریابی صنعت به عنوان آنها ادعا می کنند به رسانه های اجتماعی قدرتمند ترین برنامه تبلیغات در جهان است. این فرصت زوم نقد و بررسی خواهد شد با ارائه دیدگاه من در مورد اینکه آیا این یک کلاهبرداری و یا فرصت قانونی برای شما برای کسب درآمد جامد در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار صنعت است.

اول من شده اند به اندازه کافی خوش شانس برای ساخت یک سازمان در صنعت بازاریابی شبکه ای است که توزیع کنندگان در 18 کشور مختلف است. بنابراین من قطعا برخی از عقب زمین وقتی که می آید به این صنعت است.

متعددی وجود دارد که به دلایل مختلف که تعیین خواهد کرد که آیا یک شرکت بازاریابی شبکه ای خواهد شکست یا موفقیت.این بررسی به خود اختصاص داده است به شما برخی از این دلایل است.

دلیل # 1 یک شرکت بازاریابی شبکه ای بی ارزش است مگر اینکه شما حق مردم پشتوانه آن up.By که منظورم این است که شما باید برخی از افراد با نفوذ است که میزان زیادی از نفوذ بیش از مردم خود را به راهنمای آنها را در یک جهت خاص هنگامی که شما که یک شرکت جدید می تواند بسیار سریع رشد می کنند.

دلیل # 2 یک شرکت به یک محصول منحصر به فرد و در این مورد فرصت زوم را آزمایش کرده اند خود را رسانه های اجتماعی قدرتمند Ad سیستم برای چند سال در حال حاضر قبل از آوردن آن به بازار است و واقعیت این است که همه انجام می شود در یوتیوب عمده به علاوه به دلیل YouTube یکی از پر بازدید ترین سایت های اینترنت است.

بنابراین این شرکت در حال ضربه زدن به یک بزرگراه شلوغ ترافیک برای مردم به تبلیغات در.

هنگامی که کلمه می شود که مردم در به دست آوردن نتایج موفقیت آمیز از ترویج کسب و کار خود را از طریق این رسانه از تبلیغات آگهی خود را در هزاران نفر از فیلم ها در فرصت زوم ها,روزانه, بزرگ رهبران در صنعت بازاریابی شبکه ای ملحق خواهد شد و سپس آنها را تبدیل به یک سرمایه گذاری بسیار موفق برای هر کسی که آیا شما در صنعت بازاریابی شبکه ای یا نه. در اینجا ما یک وضعیت که در آن این شرکت با نام تجاری جدید می تواند کمک به شما ترویج کسب و کار موجود هر آنچه که ممکن است حتی اگر آن است که یک شرکت بازاریابی شبکه ای

بسیاری از افرادی که من می دانم که من احترام فوق العاده برای موفقیت در زندگی و کسب و کار هیجان زده در مورد فرصت زوم. به نظر می رسد برای به دست آوردن توجه برخی از رهبران صنعت و این که همیشه یک ضرورت برای راه اندازی شرکت.

تا کنون نقد من در این هیجان انگیز جدید شرکت به نظر می رسد امیدوار کننده است اما باید بگویم یک چیز دیگر است و برای هر کارآفرینان مشتاق از آنجا شروع کردن یک کلمه از هشدار که هر چقدر فرصت عالی زوم و یا هر کار دیگر که برای ماده ممکن است به نظر می رسد شما باید بدانید که عمده اصول پشت بازاریابی ،

که منظورم شما باید بدانید که چگونه به بازار خود را تولید آگهی و خود شخصا مارک سیستم بازاریابی. این است فرمول برای موفقیت و منجر به بسیاری خوبی در دراز مدت. اگر شما به دنبال آن فرمول و واقعا دنبال دانش به بازار کسب و کار شما مانند یک حرفه ای… سپس شما باید مزیت عمده بیش ترین فرصت زوم توزیع کنندگان.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *