قالیشویی خوب در اکباتان

قالیشویی خوب در اکباتان

اگر تازه به محله اکباتان رفته اید یا اینکه در این محله ساکن هستید قالیشویی خوب در اکباتان و به دنبال یک قالیشویی خوب در اکباتان هستید قالیشویی اکباتان یکی از بهترین و حرفه ای ترین قالیشویی  ها در این محله است.

قالیشویی خوب در اکباتان

قالیشویی اکباتان به مجموعه ای بسیار قوی همواره در تلاش است که خدماتی که به مشتریان ارائه می کند از کیفیت بالایی برخودار باشد و اینکه موجب نارضایتی هیچ یک از مشتریان خود نشد.

این قالیشویی در زمینه شستشو انواع فرش های دستباف و ماشینی مهارت بسیاری دارد و هر فرشی که در منزل داشته باشید می توانید برای شستن آن ها از خدمات بی نظیر این قالیشویی استفاده کنید.

قالیشویی اکباتان برای آسان کردن روش ثبت سفارش امکان ثبت درخواست به صورت آنلاین را در سایت قرار داده است .

قالیشویی در اکباتان

در محله اکباتان قالیشویی های مجاز زیادی وجود دارد حال باید از بین این قالیشویی ها یک قالیشویی خوب و مناسب را انتخاب کنید.اگر هم نتوانستید انتخاب کنید می توانید از دوستان و آشنایان خود مشورت بگیرید تا آن ها راهنماییتان کنند.

خدماتی که قالیشویی اکباتان به قدری از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل نام آن همیشه در بین مردم بوده است و مردم به این قالیشویی لقب بهترین قالیشویی اکباتان را اختصاص داده اند.

دقت و سرعت العمل از نکاتی است که تمام پرسنل های این قالیشویی در انجام تمام امورات به آن توجه بسیار ویژه ای دارند و سعی بر این دارند که خدماتی که به مشتریان ارائه می کنند بی نقص و از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

چرا قالیشویی اکباتان

محله اکباتان که یک شهرک بسیار بزرگی است تعداد قالیشویی های که در این قالیشویی خدمات ارائه می کنند کم است و خدمات آن با کیفیت نیست و شما باید در هنگام انتخاب قالیشویی توجه زیادی به کیفیت و قیمت خدمات آن ها داشته باشید.

قبل از اینکه بخواهید به کیفیت کار آن توجه داشته باشید مطلع شوید که آیا این قالیشویی عضو اتحادیه قالیشویان است و نام آن در لیست قالیشویی هاز مجاز شهر تهران وجود دارد؟قالیشویی اکباتان را می توان گفت تنها قالیشویی در این شهرک است که به صورت مجاز و قانونی مشغول به فعالیت است.

حال اینکه از خدمات یک قالیشویی مجاز استفاده کنید دیگر نیازی به نگران شدن ندارید و تقریبا خیالتان از کیفیت خدمات آن راحت می شود.

ویژگی های قالیشویی اکباتان

v    سابقه درخشان بالا

v    تجربه کیفیت بالا و تضمینی با قالیشویی اکباتان

v    پرسنل و کادر مجرب و آموزش دیده

v    انجام تمامی خدمات اصلی و جانبی قالیشویی

قالیشویی دستباف اکباتان

قالیشویی دستباف اکباتان

اگر اطلاع داشته باشید شستشو فرش های ماشینی با دستباف کاملا متفاوت است برای شستشو فرش های دستباف باید از روش های خاص استفاده شود.

قالیشویی اکباتان برای شستشو فرش های دستباف پرسنل های بسیار حرفه ای استخدام کرده است تا بتوانند خدماتی بدون هیچ ایرادی و از طرفی دیگر با کیفیت بسیار بالا به شما اهالی محترم اکباتان ارائه کنند.

شستشوی فرش های دستباف در قالیشویی اکباتان به صورت کاملا تخصصی و تحت نظر کارشناس های رسمی این قالیشویی انجام می شود تا در حین شستشو هیچ مشکلی پیش نیاید.

قیمت خدمات قالیشویی اکباتان

قالیشویی اکباتان همیشه سعی خود را کرده است تا بتواند قیمت خدمات خود را تا حد ممکن ارزان اعلام کند تا تمام قشر مردم بتوانند از خدمات با کیفیت آن ها بهره ببرند.

قالیشویی مجاز باید قیمت های که اعلام می کنند زیر نظر قیمت های اعلامی اتحادیه باشد و اگر قیمت آن بیشتر از آن باشد فعالیت آن غیر  قانونی محسوب می شود و شما می توانید شکایت خود را از طریق اتحادیه پیگیری کنید.

محله اکباتان

محله اکباتان که در منطقه 5 تهران قرار دارد.محله اکباتان تشکیل شده از یک شهرک بسیار بزرگ به همین نام است.تاریخچه این شهرک به دهه 40 بازمیگردد که در آن زمان یک شرکت آمریکایی ساختمان های آن را بنا کرد.

در محله اکباتان ساختمان ها و آپارتمان های بسیار زیادی ساخته شده است و ساختار این آپارتمان های به صورت ضد زلزله ساخته شده است و عمر هر یک از آن ها تا حدود 300 سال برآورد شده است.

این محله از نظر دسترسی بسیار مناسب است.اگر می خواهید با وسیله شخصی به محله اکباتان بروید می توانید از بزرگراه های لشکری،شهید سعیدی و شیخ فضل الله نوری استفاده کنید.این چندین بزرگراه در اطراف این محله قرار دارند.

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.