ماجرای خبر حذف گفت و گوی فتاح از آرشیو تلویزیون

[ad_1]

صحبت‌های رئیس بنیاد مستضعفان در یکی از برنامه های زنده تلویزیونی پس از دو روز همچنان با حاشیه‌هایی همراه است؛ حذف این گفت‌وگو از یکی از سایت های دسترسی به برنامه های تلویزیونی از جمله این حاشیه هاست.

آفتاب‌‌نیوز :

پرویز فتاح روز شنبه (۱۸ مرداد ماه) به مناسبت یک‌ساله شدن حضورش در بنیاد مستضعفان، مهمان برنامه «نگاه یک» شد. او در بخشی از صحبت‌هایش درباره تکلیف املاک بنیاد مستضعفان سخن گفت که به شدت در شبکه‌های اجتماعی انعکاس پیدا کرد و با پاسخ هایی هم از سوی برخی نهادها و مسوولان همراه شد.

در ادامه ی حاشیه های حاصل از این گفت‌وگو، به رغم دیده شدن تصاویر، ویدئوی این قسمت از برنامه «نگاه یک» از آرشیو سایت تلویبیون حذف و از دسترس مخاطبان خارج شد.

تلویبیون نرم‌افزاری است که محتوای برنامه های صداوسیما را ارائه می‌کند و هرچند سازمان صداوسیما هیچگاه به صورت رسمی مالکیت این سایت را نپذیرفته است اما گفت وگویی از مدیرعامل این نرم افزار در سال های گذشته حکایت از این دارد که تلویبیون متعلق به شرکتی خصوصی است ولی برند آن متعلق به صداوسیماست.

با این همه فیلم صحبت های فتاح در «نگاه یک»، همچنان روی سایت شبکه یک سیما دیده می‌شود و ویدئوی آنهم قابل دسترسی است. هرچند معمولا مخاطبان از طریق سایت هایی مانند تلویبیون به تماشای آرشیو برنامه ها می نشینند تا سایت خود شبکه ها.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.