مبتدی آمار برای بازاریابی ویدئو

[ad_1]

آنچه در آن است ؟

اگر شما مایل به کسب و کار شما را موفق و ایده های خود را و محصولات نیاز به قرار گرفتن در معرض. اگر کسی در حال رفتن به دنبال یک محصول یا خدمات است که به شما ارائه آنچه در آن است که در حال رفتن به آنها را انتخاب کنید کسب و کار شما بیش از یک جایگزین ؟ وجود دارد مقدار زیادی از استراتژی های بازاریابی طراحی شده است به شما این نوع از قرار گرفتن در معرض, اما آنها در حال رفتن به دادن به شما نوعی از موفقیت است که شما سرمایه گذاری زمان و پول ،

تصویری بازاریابی است که بر خلاف هر شکل دیگری از بازاریابی است که در آن ایجاد یک راه را برای شما برای به انجام رساندن چند اهداف بازاریابی در یک بار. مبارزه بدانید که چگونه برای برقراری ارتباط با نام تجاری خود را به مشتریان خود ؟ ایجاد محتوای ویدئو برای شرکت شما می توانید انجام بیان نام تجاری خود را توضیح ارزش محصول یا خدمات خود و ایجاد ارتباط با مشتریان خود را همه در همان زمان. با استفاده از کلیپ های بازاریابی شما've فقط خودتان را نجات داد زمان و منابع به حداکثر رساندن اثر از استراتژی بازاریابی خود را.

چگونه آن را در مقایسه?

با استفاده از ویدئو در بازاریابی مطالب خود را شده است هرگز ضروری تر از اکنون. در واقع 43 درصد از مردم می خواهم برای دیدن بیشتر محتوای ویدئو از بازاریابان. نه تنها این, اما 51.9% بازاریابی حرفه ای در سراسر جهان نام فیلم به عنوان نوع محتوا با بهترین ROI.

نیاز به اثبات بیشتر است که بازاریابی تنها چیزی است که شرکت شما نیاز دارد ؟ با توجه به مقاله نوشته شده توسط فوربس در اینجا برخی از حقایق مهم است که شما باید در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری برای اضافه کردن ویدئو به بازاریابی خود را:

  • از جمله تصویری در ایمیل های بازاریابی خود را افزایش می توانید کلیک کنید از طریق نرخ 200 تا 300%.
  • 90% از مشتریان گزارش که محصول ویدئوها کمک به آنها در تصمیم گیری خرید.
  • یک سوم از وقت مردم صرف آنلاین است که اختصاص داده شده به تماشای فیلم.
  • 87 درصد از بازاریابان آنلاین در حال حاضر با استفاده از ویدئو و محتوای دیجیتال خود را با استراتژی های بازاریابی.

آمار مانند آنهایی که ذکر شده در بالا don't تنها نشان اثبات اثربخشی بازاریابی ویدئو, اما همچنین می تواند به شما یک ایده از استراتژی است که شرکت شما می تواند توسعه را به استفاده از نیاز به بازاریابی.

امروز's استانداردهای بازاریابی در حال به چالش کشیدن شرکت ها در همه جا به آمده تا با چیزی هوشمندانه و منحصر به فرد و چشم نواز به مخاطبان خود را. در حالی که چیزی باید قادر به خود را توضیح دهید اختصار وجود دارد نیاز به یک روش برای اطمینان حاصل شود که شما در حال't از دست دادن توجه مخاطبان خود را. یک بار شما می توانید شیر را به منبع باور نکردنی است که تصویری, بازاریابی, you've اجازه کسب و کار خود را به مجهز می شود برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بیشتر از آن را در غیر این صورت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.