محصول طرح بازاریابی #2 – ایجاد یک خرد کردن ارائه

[ad_1]

محصول خود را به عنوان هیچ چیز بدون خرد کردن را ارائه می دهند. شما انجام داده اند خرحمالی و nbsp پیدا و آمد تا خود را با لیست دارایی. شما فقط باید به ترتیب آنها را در چنین راهی است که آنها با هم به شما حداکثر اهرم.

شما می دانید که روش استفاده از…, متن تصویری, صوتی, پخش زنده وبینار و/یا teleseminar به دلیل تحقیقات بازار خود را باید به شما گفت که.

بیایید نگاهی تصویری به عنوان مثال. من استفاده از آن را در برخی از راه اندازی محصول, بازاریابی, برنامه, اما نمی خواهد بروید و از نزدیک آن را برای دیگران.

چه عامل تصمیم گیری?

همان عاملی است که همیشه بوده و همیشه خواهد بود و تنها عامل به توجه به:

آنچه مردم در بازار خود را به پاسخ.

و تاکید در این عبارت این است که در “مردم”. شما ببینید بیش از حد بسیاری از به اصطلاح بازاریابان اینترنتی نظر خود را در بازار به عنوان یک شکل توده – و این یک اشتباه جدی است. بازار خود را ساخته شده است تا از افراد است. مردم فقط مثل من و شما که باید اهداف امیدها و رویاها و آرمان مهلت به خانواده ها برای تغذیه به پرداخت صورتحساب, سرگرمی برای شرکت در و در و در.

به عنوان David Ogilvy به درستی آن را “مصرف کننده است نه یک ادم سفیه و احمق او همسر خود را”.

بنابراین شما باید درک کنند که در عمیق ترین سطح دقیقا چه نوع ارتباطی مردم خود را در بازار خواهم بهترین. و اگر شما نمی دانید که پس از آن شما باید برای تست و آزمایش برخی از بیشتر تا زمانی که شما نمی دانید… و یا فقط آنها را بپرسید!

آگاه باشید که تنظیمات را تغییر دهید بنابراین شما مجبور به اقامت در بالا از رسانه های جدید و فن آوری های جدید و تست به طور منظم اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن اثربخشی خود را.

تمام زمانی که شما عشق خود را به لیست خود را با راه اندازی محصول داستان آنها هیچ ایده که شما در مورد راه اندازی یک محصول جدید. آنها فقط درک محتوای بزرگ است که شما در حال دادن دور به صورت رایگان.

فقط به یاد داشته باشید که زمانی که شما محوری و شروع به صحبت کردن در مورد محصول خود را به مشتریان بالقوه خود را باید تنها یک سوال در خط مقدم از ذهن خود را.

و آن را نمی…

“چرا باید من خرید این محصول هستید؟”

آن را بیشتر شبیه به…

“چرا نباید من خرید این محصول هستید؟”

آنها به دنبال دلیل برای خرید.

شغل شما این است برای ایجاد یک پیشنهاد است که قریب است که آنها احساس می کنند مجبور به کشیدن کارت اعتباری خود و خرید از شما.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.