مزایای استفاده از ویروسی ویدئوها

[ad_1]

بازاریابی آنلاین است که سرگرم کننده تر و پر از ناشناختهها این روز به عنوان آخرین فن آوری مزایای استفاده از فیلم ها ویروسی هستند و جریان زندگی می کنند تبلیغات و مسحور جلوه های بصری و در نهایت جلب توجه برای یک موجود یا جدید با نام تجاری. اما با تغییرات بسیار زیادی به منظور توسعه ویروسی ویدئوها خلاقیت برخی از استراتژی های بازاریابی می توانید اشتباه باعث سردرگمی بیشتر از جاذبه است. به همین دلیل است که ما آدرس چند مزایای استفاده از ویروسی فیلم به شما کمک کند توسعه حق استراتژی بازاریابی آنلاین خود را با نام تجاری.

در ادامه تلاش های در حال توسعه محتوای ویدئو باید قوی خود را با هدف به هم می توانند ویدئو های خود را به ویروسی. یک مقاله و یک بار در مقایسه با شرایط سرمایه گذاری به ارزش نسبت به ویروسی انجمن شکستن آنها را به مقرون به صرفه ترین تلاش های یک نام تجاری را برای خود. حتی اگر تنها یک تصویری بازدید از این نمودار برای این صنعت شما باز جدید درب و آسفالت راه های جدید برای نام تجاری فرصت.

مهم این است که برای حفظ نام تجاری خود را در یک خوب است و به زودی به یک مسیر. ما شکستن کلید استراتژی به شما نشان می دهد مزایای استفاده از ویروسی ویدئوها و موفقیت که به شرح زیر است.

این فیلم ها ویروسی می تواند ابتدا به یک نام تجاری جدید تصویر برای شما کتاب خود را و یا شرکت شما و یا این فیلم ها می تواند کلیدی برای بازسازی خود را با نام تجاری.

در زیر ما آشکار سه مزایای استفاده از ویروسی به اهمیت و ارزش نام تجاری خود را می توانید از این استراتژی است. بنابراین زمان را در نظر بگیرید ویروسی ویدئوها و چگونه هر یک از این مزایا می تواند به شما کمک کند و نام تجاری خود را.

مزیت 1: پیام جدی مشترک با طنز

اضافه کردن طنز به پیام یک برند یا محصول خاص را به احتمال زیاد با شتاب بیشتر توجه بینندگان از یک سیاه و سفید تصویری به شدت فروش کردن نقاط گلوله. فکر می کنم در مورد آنچه که کاغذ برداشته توجه خود را در حالی که گشت و گذار در اینترنت است که آن را به رنگ های, کلمات, این, تصاویر, و یا آن را بدون توقف اقدام صداها یا موسیقی ؟ آن می تواند ترکیبی از این چیزهایی است که تساوی در توجه شما اما در نهایت آن طنز و ارتباطات است که نگه داشتن چشم خود چسب است که به صفحه نمایش و از همه مهمتر که پیام و یا محصول است.

نگاهی به عنوان مثال این در ایمنی پرواز تصویری “مناسب برای پرواز” توسط Air New Zealand و با بازی ریچارد سیمونز. به جای شنیدن یک نواخت پرواز انفجار در پرواز دستورالعمل بیش هواپیما, PA, این جا برای پرواز تصویری است که به معنای واقعی کلمه یک ویدئو تناسب اندام در پرواز با خیال راحت. اضافه کردن طنز به جذب مسافران با توجه به شنیدن پیام های جدی از پرواز با خیال راحت درخشان است تصویری که در حال حاضر رفته ویروسی.

یک فیلم بزرگ هنوز هم می توانید اطلاعات لازم برای محصول یا برند اما در نظر اضافه کردن طنز مناسب برای جذب و نگه داشتن توجه بینندگان پیام خود را.

مزیت 2: ارزان

هزینه ویروسی ویدئوها بسیار پایین است بیشتر در حال آپلود شده بدون هیچ هزینه در تمام. در حالی که جریان فیلم های آنلاین به صورت رایگان و یا در کم هزینه, شما همچنین می توانید نظر ویروسی ویدیوهای آپلود شده به عنوان یک تلویزیون تجاری. اما از نظر حجم سرمایه گذاری که می رود به ساعات پر بیننده نشان می دهد شبکه ها و رویدادهای خاص پخش در تلویزیون و هزینه های است که افزایش در طول این زمان.

اگر شما بر روی بودجه و سپس خود را شروع ویروسی تصویری کمپین آنلاین. جریان از سایت های رسانه های اجتماعی و یا ها به دیگر سایت های ویدئویی مانند Metacafe. این ویژه تصویری سایت متصل تجاری خود را با مخاطبان هدف قرار دادن ویدئو های خود را به ویروسی خود موتور. با خود شناخته شده انتخاب فیلم ها و دسته بندی ها را نمایش از ویدئو های خود را به احتمال زیاد رسیدن به مخاطبان گسترده تر و بیشتر به طور خاص به مخاطبان هدف خود را.

مزیت 3: سرگرم کننده

سرگرم کننده مخاطبان خود را کلیدی است که جلب توجه خود را span طولانی به اندازه کافی برای جذب تصویر خود را و یا پیام تازه حفظ نام تجاری خود را در ذهن خود را. بنابراین آیا شما سرگرمی شامل تعیین اهداف برای بازار هدف خود ایجاد رقابت و یا چالش های مخاطبان خود را به دنبال تحت تاثیر قرار با لذت.

فقط نگاهی به ALS چالش سطل یخ که مطرح شده بیش از 100 میلیون دلار برای این ویدیو های ویروسی چالش است. دریافت بیش از 2.4 میلیون منحصر به فرد ارسال ویدئو به سایت های رسانه های اجتماعی برای این مربوط به چالش سطل یخ که می دانستند جاذبه های این فیلم می توانست این موفقیت های برجسته. آن را همه آغاز شد که با یک کلیک و 2.4 میلیون اقدامات بعد این ویدئو ویروسی یک موفقیت است!

پیش بینی های دقیق تا چه حد و ویدئو های خود را به ویروسی هستند که بسیار بعید است اما آنچه که به احتمال زیاد است که مزایای استفاده از ویروسی ویدئوها. بنابراین استفاده از این اطلاعات به نفع خود و به یاد داشته باشید, آن را فقط ممکن است یکی ها برای ساخت یک نام تجاری موفق است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.